Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu! Zlatko Daliç Fenerbahçe'de

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu! Günlerdir Hırvat bir teknik adamın geleceği söylenen Fenerbahçe'de Slaven Bilic olmamıştı. Ancak Fenerbahçe yeni teknik direktörü yine hırvat oldu.

Spor 30.06.2021 - 00:37 30.06.2021 - 00:48 Berkay Keskin

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü belli oldu. Hırvatistan milli takımıyla muhteşem bir Euro 2020 geçiren ve muhteşem ispanya maçında uzatmada elenen Hırvatistan milli takım yıldızı Zlatko Daliç Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü oldu!

Zlatko Daliç Fenerbahçe'de!

Hırvatistan milli takımının dün İspanya elenmesi ardından Fenerbahçe başkanı Ali Koç, pazartesi açıklayacağız dediği teknik direktörü açıklamamıştı. Bunda sebep ise Slaven Bilic'i getirmek isteyen Koç, kulübünün izin vermemesi nedeniyle bu transfer gerçek olmamıştı. Bilic'le anlaşamayan Fenerbahçe rotayı Hırvatistan'dan şaşmadı ve Hırvat teknik adam Zlatko Daliç ile her konuda anlaştı!

Zlatko Daliç Fenerbahçe'ye imzayı attı!

Slaven Bilic ve Robert Prosinecki gibi Hırvat teknik adamlar Süper Lig'i tanıyıp bilen isimlerdi. İki isimle görüşen Daliç Koç ve ekibi hızlı bir şekilde ikna etti. Ali Koç, perşembe günü açıklayacağı yeni teknik direktörü Zlatko Daliç, hiç tatil yapmadan yeşil sahalara inecek ve Fenerbahçe'de pazartesi günü göreve başlayacak.

Zlatko Daliç iki türk yardımcı antrenörü olacak ve Daliç kendi ekibini getirecek. Tam bir disiplin abidesi olan Zlatko Daliç, eski bir oyuncudur ve 54 yaşındadır. 2017 tarihinde itibaren Hırvatistan milli takımında yer alan Daliç, Euro 2020 sonrası görevini bırakmıştı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@