Fenerbahçe'nin eski teknik adamı Christoph Daum geldi geliyor derken, sosyal medyadan taraftarlarla etkileşimde olmaya devam ediyor. Christoph Daum İstanbul fotoğrafları paylaşamaya devam ediyor.

Fenerbahçe'nin eski teknik adamı Christoph Daum geldi geliyor derken, sosyal medyadan taraftarlarla etkileşimde olmaya devam ediyor. Christoph Daum İstanbul fotoğrafları paylaşamaya devam ediyor. Ali Koç, Christoph Daum'ı getirecek iddiaları ne kadar doğru? Christoph Daum geliyor mu? Neler dedi?

Kötü günler geçiren Fenerbahçe son olarak geçtiğimiz hafta evinde Göztepe'ye mağlup olmuştu. Taraftarlar teknik direktör Erol Bulut'a istifa çağrıları yaparken, Ali Koç'un da suyu ısınmaya başladı. Yeni bir teknik adam arayışına girdiği öğrenilen Ali Koç rotayı Daum'a çevirmişti.

Taraftarlar da maçın ardından eski teknik direktörleri Christoph Daum'a geri dön çağrılarında bulunmuştu. Daum tüm bu olanlardan sonra Türkiye'ye dair paylaşımlarını arttırdı.

"ŞİMDİ KONUŞMAM DOĞRU OLMAZ"

Christoph Daum "Türikye'ye geliyor" iddialarına dair konuştu!

Alman teknik adam Fenerbahçe'ye geliyor mu sorusunu yanıtladı. 67 yaşındaki Daum, "Taraftarların destek mesajları için teşekkür ediyorum. Ancak şimdi konuşmanın doğru zaman olduğunu düşünmüyorum." dedi.

Daum sosyal medyada son günlerde artan Türkiye paylaşımları için de "Sosyal medya hesabımdan fotoğrafları paylaştım çünkü Türkiye benim ikinci vatanım." dedi.