Bigo Live'in ünlü fenomen yayıncısı Aleyna Bağdaçiçek, canlı yayında izleyenleri büyülemeye devam ediyor.

Bir ünlü ve fenomen bir Bigo Live yayıncısı arasında büyük şaşkınlık yaratacak bir olay yaşandı. Yayıncının güzelliğine hayran kalan ünlü, uzaktan takip etmekle kalmayıp direkt mesaj yoluyla yayıncıya ulaştı.

Bu olay diğer izleyiciler arasında büyük bir merak uyandırdı. Kim olduğu açıklanmayan ünlünün mesajı, yayıncının profilindeki beğeni ve takipçi sayısındaki artışa neden oldu. Yayıncı ise ünlünün mesajına çok mutlu olduğunu ve teşekkür ettiğini belirtti. 

Bu Bigo Live yayıncısı, bilenlerin zaten bildiği bilmeyenlerin ise yakında adını çokça duyacağı kişi Aleyna Bağdaçiçek. Aleyna olağanüstü güzelliği sayesinde yayın hayatına başlar başlamaz hatrı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşmayı başardı. Fenomen olma yolunda basamakları oldukça hızlı tırmanan Aleyna takipçi kitlesinin yanı sıra ünlülerin de radarına girmiş olacak ki aldığı mesaj da bunu kanıtlar nitelikte.

Güzelliğin büyüsüne kapılıp mesaj atan ünlünün ismi ise hala bilinmiyor fakat bu durumun Aleyna’nın takipçilerinde bir şok etkisi yarattığını söyleyebiliriz.

Aleyna uzun süredir Bigo’da yayıncılık yapıyor, en çok izlenen yayıncılardan birisi. Olayın ardından Bigo Live’da ününe ün katan Aleyna, takipçileriyle daha sıkı bir bağ kurmaya devam ediyor. Bu olay Bigo Live gibi canlı yayın platformlarının popülerliğinin ne kadar arttığını ve bu platformlar üzerinden birçok kişinin ün kazandığını gösteriyor.

Bigo Live Nedir?

Bigo Live global, ücretsiz ve oldukça popüler bir canlı yayın uygulamasıdır. Uygulama kullanıcıların dilediği yerde ve dilediği zamanda kolay ve ücretsiz bir şekilde canlı yayın yapmasına ve canlı yayın izlemesine, diğer kullanıcılarla etkileşime geçmesine ve hatta diğer kullanıcılara hediye göndermesine olanak tanır. Dünya üzerinde milyonlarca kullanıcısı olan uygulama; farklı konularda canlı yayın yapabileceğiniz, ve bu esnada sohbet edebileceğiniz, yeni kişilerle tanışabileceğiniz, etkinliklere katılabileceğiniz, ve keyifli vakit geçirebileceğiniz birçok imkan sunmakta.

Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir? Erkekler futbolda 1959'dan günümüze devam eden Süper Lig tarihinde en fazla küme düşen takım hangisidir?

Sen de Bigo Live'in sınırsız eğlence dünyasına katılmak için hemen uygulamayı indir!