Ünlü türkücü Ferhat Güzel'in sevgilisi kim? Nur Aksoy kimdir? Nur Aksoy nereli? Nur Aksoy kaç yaşında? Nur Aksoy neden Ferhat Güzel'i bıçakladı?

Ünlü türkücü Ferhat Güzel sevgilisi Nur Aksoy tarafından bıçaklı saldırıya uğradı! 

Ünlü türkücü Ferhat Güzel sevgilisi tarafından bıçaklı saldırıya uğradığını iddia etti! İdiaya göre Ferhat Güzel 27 Ağustos'ta sevgilisi Nur Aksoy'la Taksim'de bir mekanda eğlenirken para nedeniyle şikayetçi oldukları bir dava üzerinden tartışmaya başladı. Daha sonra Ferhat Güzel'in Şişli'deki evinde bu tartışma devam etti.

Evde giderek büyüyen tartışma sonrası iddiaya göre Nur Aksoy mutfaktan aldığı bıçakla Ferhat Güzel'e saldırdı. Ferhat Güzel sevgilisini sakinleştiremeyince evden kaçtı. Güzel yoldaki polisleri fark etti ve polislere sığındı. Olay sonrası iki sevgili karakola götürüldü.

Olayda Nur Aksoy, Ferhat Güzel'in kendisini darp ettiğini mekandan sonra zorla eve götürdüğünü evde kendisine tekme ve yumruklarla saldırdığını iddia etti. Ferhat Güzel ise sevgilisinin kendisine bıçakla saldırdığını iddia etti.  

Bugünden itibaren başvuru yapanlar, Denizbank üzerinden 70.000 TL ödeme alacak! Bugünden itibaren başvuru yapanlar, Denizbank üzerinden 70.000 TL ödeme alacak!

Peki Ferhat Güzel'in sevgilisi kim? Nur Aksoy kimdir? Nur Aksoy nereli? Nur Aksoy kaç yaşında? Nur Aksoy ne iş yapıyor?

Ekran Alıntısı-2

Nur Aksoy pek bir bilgi edilenemedi ancak Ferhat Güzel'in daha önce bir programda sevgilsine evlilik teklifi ettiği görüntüleri ortaya çıktı!