Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar'ın paylaştığı Ferhat ile Şirin, güçlü kadrosu ve projeye verilen büyük emeklere rağmen ekranlara veda etti. Cuma akşamları yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisi başladığı günden beri çok yüksek reytingl

Başrollerini Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar'ın paylaştığı Ferhat ile Şirin, güçlü kadrosu ve projeye verilen büyük emeklere rağmen ekranlara veda etti. Cuma akşamları yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisi başladığı günden beri çok yüksek reytingler alamadı. Gerek senaryosundaki zayıflık gerekse dizinin adının Ferhat ile Şirin olmasına rağmen iki karakterin bir araya gelememesi izleyenlerin canını sıktı. Öte yandan Ferhat İle Şirin dizisinin Hercai, Arka Sokaklar gibi güçlü dizilerle baş edememesi finale davetiye çıkarttı. Peki Ferhat ile Şirin niçin apar topar kaldırıldı?FERHAT İLE ŞİRİN NEDEN YAYINDAN KALDIRILDI?Ferhat ile Şirin dizisi yukarıda da söylediğimiz gibi düşük reytingleri sebebiyle apar topar bitti. Öte yandan dizinin adından aşk beklentisine giren izleyiciler, ilk 6 bölümde bunu bulamadı. Haliyle reytingler de git gide aşağıya düştü. Son haftalarda reytingleri 2 barına düşen Ferhat ile Şirin dizisinin fişini çekti.

900 TL Doğalgaz Faturası Desteği Başladı 900 TL Doğalgaz Faturası Desteği Başladı


Dizinin reytingleri yukarıda da söylediğimiz gibi çok düşünce Fox, final bölümüne bile gerek duymadan diziyi yayından kaldırdı.Elbette bu karar dizinin oyuncuları için kötü bir durum oldu. Ancak artık yapacak bir şey yok.