FOX TV ekranlarında yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisi final kararı aldı. FOX TV yüksek bütçeli işi reytinglere yenik düştü.

FOX TV ekranlarında yayınlanan Ferhat ile Şirin dizisi final kararı aldı. FOX TV yüksek bütçeli işi reytinglere yenik düştü. Ferhat ile Şirin final yaparak ekran macerasını tamamlayacak. Ferhat ile Şirin neden bitiyor? Neden final yapıyor sizler için araştırdık.Bir final haberi daha!Yeni sezonda dizi tutturmak imkansız bir hale geldi. Özellikle FOX TV, hiç bir dizinin gözünün yaşına bakmıyor. Bir Aile Hikayesi, Her Yerde Sen, Kurşun dizisi sonrası Ferhat ile Şirin dizisi final kararı aldı. Ferhat ile Şirin 8. bölümüyle ekran macerasını tamamlıyor.Ferhat ile Şirin ne zaman final yapacak!Ferhat ile Şirin 8. bölümde final yaparak ekran macerasını tamamlayacak. Cansu Dere, Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar gibi yıldız isimlerin yer aldığı dizi reytinglere tutunamadı. Ferhat ile Şirin final yaparak ekran macerasını tamamlayarak veda ediyor.

Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı! Garanti BBVA'dan Acil Nakit Yardımı: Faizsiz Kredi ve Taksitli Avans Fırsatı!


Tolga Sarıtaş ilk kez erken final!Yeni başlayan dizilerde 4 sezon süren Diriliş Ertuğrul dizisiyle Engin Altan Düzyatan, 2 sezon rekortmen SÖZ dizisi oyuncu Tolga Sarıtaş, ilk kez dizi tutturamayak bu sezon ekran macerasını tamamlayan isimler oldu. Engin Altan Düzyatan ve tolga Sarıtaş ilk kez erken final şoku yaşadı.