FETÖcü Enes Kanter ile David Rockefeller'in torunu Ariana Rockefeller aşkı sosyal medyada büyük ilgi gördü. Bu aşk bir PR'mı? Gizli örgütler göz dağı mı veriyor? Rockefeller ailesi kimdir? Ariana Rockefeller kim? Rockefeller ve FETÖ ilişkisi ne? Enes Kan

Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır? Satoshi Token Kime Ait, Satoshi Coin Hangi Borsadan Alınır?
FETÖcü Enes Kanter ile David Rockefeller'in torunu Ariana Rockefeller aşkı sosyal medyada büyük ilgi gördü. Bu aşk bir PR'mı? Gizli örgütler göz dağı mı veriyor? Rockefeller ailesi kimdir? Ariana Rockefeller kim? Rockefeller ve FETÖ ilişkisi ne? Enes Kanter, dünyayı yönetiyor denilen Rockefeller ailesinin torunununa Maklube yaptırırdı! Mesaj ne?

NBA yıldızı FETÖcü Enes Kanter ile David Rockefeller'in torunu Ariana Rockefeller birlikteliği basının gündeminde. Sosyal medyada da gündem olan ilişkide göndermeli mesaj! Enes Kanter sevgilisi Ariana Rockefeller'a maklube yaptırdı.

FETÖcü olduğu bilinen Enes Kanter'den Maklube mesajı! Enes Kanter, dünyayı yönetiyor denilen Rockefeller ailesinin torunununa Maklube yaptırırdı. O görüntülerin ardından sosyal medyada analizlerin ardı arkası kesilmedi.

Sosyal medya kullanıcıları bu ilişkinin gerçek olmadığını iddia etse de bazı kullanıcılar Rockefeller ailesinin NBA yıldızlarına ilgisi olduğunu söyleyerek bu görüşe karşı çıktı. Sosyal medyada bu ilişkiye dair PR mesajı denilen yorumlar çoğaldı.

2 Örgüt Dünyaya Mesaj Mı Veriyor? FETÖ arkasına Rockefeller ailesini mi aldı?

Rockefeller ailesinin dünyayı yönettiğine dair teorileri duymuşsunuzdur. Rockefeller hanedanı dünyanın en büyük servetine sahip olan sayılı ailelerindendir. Ailenin petrol, bankacılık ve politika işlerinde büyük öneme sahip olduğu söylenir.

Rockefeller ailesinin kökeni Kutsal Roma'ya dayanmakta olduğu bilinmektedir. Ailenin İngiliz, İskoç ve İrlandalılarla evliliği sonrası tipik bir Amerikalıya dönüştüğü bilinir.

William Sr., İskoç-İrlandalı bir çiftçinin kızı olan Eliza Davison ile evlenip ve New York'un ücra köylerinden Richford'a yerleşmesi sonrası bu köyde, ailenin dönüm noktası olan John D. Rockefeller dünyaya geldi. Ve aile çok sonra büyük bir servete sahip oldu. Ailenin serveti hala bilinmemektedir.

Peki Ariana Rockefeller Kimdir?

New York'ta moda tasarımcılığı yapan 38 yaşındaki David Rockefeller'in torunu Ariana Rockefeller 2.8 milyar dolardan fazla kişisel serveti olduğu biliniyor.