Yeni yılın ilk gününde yayın hayatına başlamış olan Türkiye’nin dijital platformu Exxen sahip olduğu programlar ve dizilerle birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Acun Ilıcalı tarafından 2020 senesinin ilk çeyreği içerisinde duyurulan Exxen platformu

Gözden kaçırmayın

"Yerini Ve Haddini Bil" Hamlesi! Suudi Arabistan Türkiye'ye Yasak Getirdi! Dünya'ya Türkiye'yi Rezil Ettiler! "Yerini Ve Haddini Bil" Hamlesi! Suudi Arabistan Türkiye'ye Yasak Getirdi! Dünya'ya Türkiye'yi Rezil Ettiler!
Yeni yılın ilk gününde yayın hayatına başlamış olan Türkiye’nin dijital platformu Exxen sahip olduğu programlar ve dizilerle birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Acun Ilıcalı tarafından 2020 senesinin ilk çeyreği içerisinde duyurulan Exxen platformu 2021 yılının ilk gününde yayına başladı. Platform içerisinde birçok yeni kişi yer alırken ortaya koyulan projeler ve çalışmalarla birlikte platform kısa süre içerisinde büyük bir ilgi topladı. 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle yayına giren ve sahip olduğu projeler ile birlikte herkesin ilgi odağı hâline gelen Exxen başarılı bir grafik çizeceğinin sinyallerini şimdiden vermiş oldu.

Acun Ilıcalı başarılı bir televizyoncu olmasının yanı sıra gündemi ve piyasadaki kişiler doğru takip edebilen bir kişi olarak da ön plana çıkmaktadır. Son dönemlerde isminden sıklıkla söz ettirmiş olan kişileri keşfederek bünyesine kazandırmak isteyen Ilıcalı bu şekilde birçok kişinin meşhur olmasını veya isminden daha da sıklıkla söz ettirmesini sağlamıştır. Tv8 kanalı içerisinde birçok yeni isme ve projeye yer vermiş olan Ilıcalı bu yenilikçi tavrını Exxen platformu içerisinde de göstermektedir.

Feyyaz Yiğit Exxen Platformunda!


Türkiye’nin yeni dijital platformu olan Exxen ilk gün itibariyle yayın hayatına başladı. Yayına girdiği saniyeden itibaren birçok kişinin beğenisi kazanmış olan platform içerisinde birçok kaliteli isim de yer alıyor. Farklı diziler ve projelerle adından sıklıkla söz ettirmekte olan Exxen, yeni programlar ve formatlarla ilgi çekmeye devam ediyor.

Son yılların dikkat çekici ismi olan Feyyaz Yiğit de kendisine bu platformda yer bulmuştur. Son dönemlerde girmiş olduğu projelerle birlikte adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran Feyyaz Yiğit, Acun Ilıcalı’nın da dikkatini çekerek platform içerisine dâhil edildi. Komedi alanlarında oldukça başarılı olan Feyyaz Yiğit platform içerisinde de yine komedi alanında kendisini gösterecek. Geçtiğimiz tarihlerde Ölümlü Dünya ve Cinayet Süsü filmlerinde yer alan başarılı komedyen farklı stili ve tarzı ile birlikte birçok izleyicinin beğenisini kazanmayı başarmıştı.

Feyyaz Yiğit platform içerisinde Gibi isimli dizide rol alacak. Kıvanç Kılınç ile birlikte rol alacak olan Yiğit bu açıdan da büyük bir başarı beklenen isimler arasında yer alıyor. Kendisiyle ilgili birçok dedikodu yer alsa da Yiğit bu konuda hiçbir açıklama yapmadan sadece işine odaklı bir şekilde yoluna devam ediyor.

Gibi Dizisi Konusu Nedir?


2021 yılının ilk gününde yayın hayatına başlamış olan Exxen komedi alanında da birçok yapıma yer vermektedir. Gibi dizisi komedi alanında oldukça başarılı olması beklenen yapımlar arasında yer alıyor. Dizi içerisinde Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç başrolleri paylaşacak. Kaliteli ve başarılı bir ikili olması beklenen oyuncular daha önce birçok farklı projede de yer alarak tecrübelerini ortaya koymuştur. Feyyaz Yiğit daha önce ağırlıklı olarak komedi alanında kendisini göstermiş olsa da Kıvanç Kılınç bu açıdan biraz daha farklı bir konumda yer alıyor. Gibi dizisi Exxen platformunda yerini aldı ve izleyicilerini bekliyor.

Gibi Dizisi Oyuncusu Feyyaz Yiğit Kimdir?


1 Temmuz 1988 yılında Düzce’de dünyaya geldi. Türk oyuncu, çizer, yazar ve müzisyen olan Feyyaz Yiğit lise eğitimini Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde; üniversiteyi ise Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünde tamamlamıştır.

Birçok farklı projede yer almış olan ve kitaplar yazmış olan Feyyaz Yiğit adından en çok Ölümlü Dünya ve Cinayet Süsü filmlerinde söz ettirmiştir. Son dönemlerdeki başarısı ile Acun Ilıcalı tarafından da dikkat edilen oyuncu, Gibi dizisi oyuncusu olarak Exxen platformuna dâhil edilmiştir.