Fiat Doblo otomobili hayranlarına müjdeli haber verildi. Otomobil satın almayı düşünenlere özel Şubat ayı gelmeden son fırsat sunuldu. Çünkü birkaç güne yeni zamlar gelebilir. Fiat Doblo Ocak 2023 fiyat listesi haberimizde...

Fiat Doblo'nun 2023 Ocak tarihli otomobil fiyatları açıklandı. Üstelik Şubat ayının gelmesine az bir süre kala otomobil tutkunları bu fırsatı kaçırmak istemeyebilir. Güncel fiyat listesinde dikkat çeken bazı detaylar yer alıyor. Sizler de otomobil satın almayı planlıyor veya araştırıyorsanız listeyi aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Doblo Tutkunlarına Duyuruldu!

Fiat Doblo araçlarıyla yakından ilgilenenelr için fırsat dolu açıklamalara imza atılıyor. Fiyatlardan özelliklere kadar pek çok detay burada yerini aldı. Özellikle de Şubat ayından önce elini çabuk tutanlar kazanacak gibi gözüküyor. Sizler de rakiplerine oranla fiyat performan anlamında fark yaratan Doblo'nun güncel fiyat listesine göz atmak isterseniz işte detaylar...

dobloo

Kamu Bankasından 1,20 Faizle Konut Kredisi Hazırlığı! Ziraat Milyonluk Kredileri Tek Seferde Veriyor! Kamu Bankasından 1,20 Faizle Konut Kredisi Hazırlığı! Ziraat Milyonluk Kredileri Tek Seferde Veriyor!

Fiat Doblo 30 Ocak 2023 Fiyat Listesi

Fiat  Easy 1.6 M.Jet 120HP arabanın fiyatı 433 bin 300 TL
Fiat Safeline 1.6 M.Jet 120HP fiyatı 449 bin 300 TL 
Fiat Premio Plus 1.6 M.Jet 120HP fiyatı 469 bin 300 TL
 Fiat Trekking 1.6 M.Jet 120HP fiyatı ise 479 bin 300 TL

Yakında Zam Gelebilir

Otomobillere Şubat ayında zam gelebilir. Kur, vergiler ve maliyet artışı gibi çeşitli nedenlerden ötürü otomobil fiyatlarında da fiyatlar gittikçe artıyor. Sıfır ve ikinci el araçlardaki son durumu paylaşmayı sürdüreceğiz.