Fibabanka az önce açıkladı! Paraya ihtiyacı olanlara 50.000 TL düşük faizli kredi veriliyor! Kefilsiz, belgesiz onay!

Düşük faizli kredi veren bankalar arasında Fibabanka da eklendi. Koşulsuz, şartsız 50.000 lira düşük faizli kredi, paraya ihtiyacı olan herkese veriliyor.

Ekonomi 05.08.2021 - 20:30 05.08.2021 - 20:30 Volkan Arık

Fibabanka hızlı kredi kampanyasını az önce duyurdu. Bireysel ihtiyaç kredisi başlığı ile yayınlanan kampanyada paraya ihtiyacı olan herkes anında 50 bin TL gelir belgesiz koşulsuz şartsız alabiliyor. Ekonomik krizin gitgide arttığı bu günlerde neredeyse Sıfıra yakın faiz oranı ile verdiği krediyi kefilsiz ve gelir belgesiz olarak sunan Fibabanka, nakit paraya ihtiyacı olan vatandaşları bir hayli rahatlatacak gibi görünüyor. Peki Fibabanka kredi başvurusu nasıl yapılır? Fibabanka kredi faiz oranları ve detaylar haberimizde…

Fibabanka az önce açıkladı! Paraya ihtiyacı olanlara 50.000 TL düşük faizli kredi veriliyor, hem de koşulsuz şartsız! Gelir belgesiz kredi çekmek isteyen vatandaşlar için güzel bir haberde Fibabanka tarafından verildi. Uzun vade seçenekleri, uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile 50.000 TL'ye kadar nakit kredi kampanyası başlatan banka ekonomik krizin baş gösterdiği bugünlerde vatandaşların yüreğine su serpti. Kefil ya da teminat göstermeden hızlı bir şekilde Kredi çekmek istiyorsanız Fibabanka tarafından sunulan ihtiyaç kredisi paketini hemen değerlendirmeye alabilirsiniz. Fibabanka kredi başvurusu nasıl yapılır? Fibabanka kredi faiz oranları ne kadar?

fibabanka-az-once-acikladi-paraya-ihtiyaci-olanlara-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-veriliyor-kefils-1

FİBABANKA ANINDA KREDİ ÖZELLİKLERİ

Fibabanka anında kredi kampanyasını duyurdu. Üst limiti 50.000 TL olan Kredi kampanyasının faiz oranları ise 1.59. Üst limite kadar olan başvurularda banka sizlerden gelir belgesi ya da kefil talebinde bulunuyor. Fibabanka ihtiyaç kredisi başvuruları online kanallar üzerinden yada banka şubelerinden yapılabiliyor. Talep ettiğiniz tutarın onay alması durumunda ise aynı gün içerisinde parayı çekmeniz mümkün. Fibabanka anında kredi kampanyasından faydalanmak için banka müşterisi olmanız da gerekmiyor. Ayrıca kredi puanınızın yüksek olması halinde banka sizlere daha düşük faiz seçenekleri ile de kredi kullandırabiliyor.

fibabanka-az-once-acikladi-paraya-ihtiyaci-olanlara-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-veriliyor-kefils-2

FİBABANKA KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Yeni nesil bankacılık anlayışı ile müşterilerine şubeye gitmeden Kredi imkanı sağlayan Fibabanka mobil bankacılık, internet bankacılığı ya da telefon bankacılığı üzerinden başvuru yapmaya izin veriyor. Anında kredi başvurusu yapmak için 444 88 88 nolu telefonu arayabilir yada Fibabanka'nın mobil uygulamasını telefonunuza yükleyebilirsiniz. Aynı gün içerisinde hızlı sonuç ve onay veren banka kredinizin onay alması halinde banka müşterisi iseniz anında IBAN numaranıza ödeme yapıyor. Eğer Fibabanka müşterisi değilseniz hesap açma süreci için bankayı ziyaret etmeniz gerekiyor. FibaBanka hesabı adınıza açıldıktan sonra kredi ödemenin hesabınıza yapılıyor.

fibabanka-az-once-acikladi-paraya-ihtiyaci-olanlara-50000-tl-dusuk-faizli-kredi-veriliyor-kefils-3

FİBABANKA KREDİ ÖDEME SÜRECİ

Fibabanka anında kredi seçeneği ile 50.000 TL'ye kadar üst limitli kredileri hemen onay veriyor ve aynı gün içerisinde banka hesabınıza yatırıyor. Örneğin 15000 TL'lik bir kredi kullanmanız durumunda 36 ay vadeli olarak 1,77 faiz oranı ile aylık eşit taksitli geri ödeme yapabiliyorsunuz. 15 bin TL'lik kredinin Aylık ödeme tutarı ise 900 TL civarında oluyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@