Fibabanka, Düşük Faiz Oranları ile Vatandaşlara 10.000 TL Kredi Vereceği Açıkladı, 36 Ay Vadeli ve Düşük Faizli Olacak

Fibabanka, Düşük Faiz Oranları ile Vatandaşlara 10.000 TL Kredi Vereceği Açıkladı, 36 Ay Vadeli ve Düşük Faizli Olacak. Sizlerde bu banka üzerinden kredi kullanabilirsiniz. Banka detayları paylaştı...

Ekonomi 25.07.2021 - 17:03 25.07.2021 - 17:04 Vural Pars

Fibabanka son dakika olarak, kendi internet sitesi üzerinden bir kredi haberi paylaştı. Bu kredileri banka sicili iyi olan ve olmayan herkes kullanabilecek. İşte detaylar... Bir bankadan ihtiyacınız için kredi kullanmak istiyorsanız ihtiyaç kredileri başvuruları yapmanız gerekmektedir. Her bankanın kendine özel kredi başvurusu kampanyası vardır. Ülkemizde 10.000 TL’ye kadar kredi başvuruları en çok kullanılan krediler olarak görülmektedir. Fibabanka bankası da 10.000 TL kredi başvurusu için hızlı kredi başvurusu kampanyası hazırlamıştır. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yaparak hızlı ve anında işlem yapabilirsiniz. 

Fibabanka kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olması durumunda uygun faizlerle kredi kullanabiliyorsunuz. Banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız bankanın sizlere verdiği yöntemler ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Fibabanka kredi başvurusu 1den fazla yöntemlerle yapılmaktadır. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler ilk olarak banka şubelerine giderek bu kredileri kullanabilirler. Kredi başvurusu yapmak için banka şubelerine gidecekseniz evraklarınızı da yanınızda götürmeniz gerekmektedir. Kredi başvurusu sonrasında hemen değerlendirmeye alınacak ve kredi sonucu size bildirilecektir. Kredi onayı alırsanız hemen kredinizi banka şubesinden kullanmanız mümkündür.

Fibabanka kredi başvurusu için bir diğer yöntem ise banka resmi internet sitesidir. Fibabanka internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurup kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kredi başvurusu için sonuç verdiğiniz cep telefonuna gelecektir. Kredi başvuru sonucu olumlu olan müşteriler kredilerini banka şubelerinden kullanabilirler.

Müşteri Hizmetleri İle Kredi Başvurusu

Eğer banka üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız ve uğraşmak istemiyorsanız 444 88 88 numaralı telefonu arayarak anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile Fibabanka 70.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi vermektedir. Bu kredilerde sadece ön onay alabilirsiniz. Kredi başvuru sonucu hemen size bildirilir ve kredi sonucu olumlu ise banka şubesi üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz. Fibabanka üzerinden bir hesabınız varsa bu hesaba bağlı olarak bir internet bankacılığı şifresi alabilirsiniz. Bu aldığınız şifre ile birlikte onaylı olan kredilerinizi internet bankacılığından kullanmanız mümkündür. İnternet bankacılığı veya Fibabanka mobil bankacılık üzerinden 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz.

fibabanka-dusuk-faiz-oranlari-ile-vatandaslara-10000-tl-kredi-verecegi-acikladi-36-ay-vadeli-ve-

Kredi Notum Düşük Ne Yapmalıyım?

Kredi notunuz düşük olduğu için kredi başvurusu yapamıyorsanız bu bankadan 10.000 TL’ye kadar size özel faiz oranları ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yalnız bu kredileri kullanabilmeniz için bankanın sizden bir kefil istediğini söylemek istiyoruz. Kefil ile birlikte 10.000 TL kredi başvurusu için sadece banka şubelerine gitmeniz gerekiyor. İnternet üzerinden başvuru yaparsanız direk olumsuz yanıt alacak ve kredi notunuzu daha da düşüreceksiniz. Bunun için kefiliniz ile birlikte en yakın Fibabanka şubesine giderek kredi başvurunuzu yapabilir ve kredinizi kullanabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@