Fidel Castro'nun Torunu Kim? Castro'nu Torunlarının Lüks Yaşamı Yine Tepki Çekti!

Efsanevi Küba lideri Fidel Castro'nun torunu yine Küba halkını ayaklandırdı. Ekonomik krizle boğuşan Küba'da Fidel Castro'nun torunu lüks yaşamını dalga geçer gibi gözler önüne serince tepki çekti.

Güncel 02.03.2021 - 11:19 04.05.2021 - 04:21 İlan35

Efsanevi Küba lideri Fidel Castro'nun torunu yine Küba halkını ayaklandırdı. Ekonomik krizle boğuşan Küba'da Fidel Castro'nun torunu lüks yaşamını dalga geçer gibi gözler önüne serince tepki çekti. Torun Sandro Castro lüks otomobilinden çektiği videoda "Biz basit insanlarız" dedi. Fidel Castro'nun Torunu Kim? Sandro Castro kimdir? Sandro Castro kaç  yaşında? Sandro Castro serveti?


Koronavirüs nedeniyle turizm gelirlerinden büyük düşüş yaşayan Küba'da ekonomik kriz mevcutken Fidel Castro'nun torunu adeta insanlarla alay etti. Castro'nun torunu lüks bir araçla hız yaparken video paylaştı ve "Biz basit insanlarız" dedi.

Küba devriminin efsanevi lideri Fidel Castro’nun torunu yine yağacağını yaptı. Fidel Castro'nun torunu Sandro Castro, paylaştığı videoyla eleştiri oklarının hedefi oldu.


Son 30 yılın en ağır ekonomik krizini geçiren Küba'da Fidel'in torunu Sandro Castro, lüks otomobilinde yanında bir kadın arkadaşıyla, "Biz basit insanlarız ama arada sırada evdeki küçük oyuncakları dışarı çıkarmamız gerekiyor" demesi ülkede tartışma yarattı.

Video da torun Sandro Castro, 100 kilometre sınırı bulunan bölgede 145 kilometreye ulaştığında arkadaşına hız göstergesini de çekmesini söylüyor. Yani torun Castro yasaları da çiğniyor.

Sandro Castro Kimdir?

Fidel Castro'nun torunu 20'li yaşlarında ki Sandro Castro, gece kulübü işlettiği biliniyor. Küba'da radikal devrim yanlısı paylaşımlar yapan Facebook’taki Patria o Muerte grubu, Castro’nun gelirinin araştırılması söyledi.

DİĞER TORUNDA BODRUM'DA YATIYLA TATİL YAPMIŞTI!

Fidel Castro'nun bir diğer torunu Tony Castro'da geçtiğimiz yaz Bodrum'da lüks yatıyla tatil yapmış ve görüntüler yine Küba'da büyük tepki çekmişti.


Yükleniyor...
0
.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@