Bir fotoğraf karesi ile Nazan Şoray ve Türkan Şoray'ın bir başka kardeşi daha olduğunu öğrenenler küçük çaplı bir şok geçirdi. Peki neden bugüne kadar bu kardeşten hiç bahsedilmedi?

Yeşilçam'ın 'Sultan'ı Türkan Şoray’ın anneler gününde paylaştığı bir fotoğraf karesi, yıllar sonra bir gerçeği ortaya çıkarttı.

Güzeller güzeli Türkan Şoray’ın kendisi gibi ünlü kardeşi Nazan Şoray'dan başka bir kız kardeşi daha olduğu öğrenildi.

Anneler Günü paylaşımında usta oyuncu Türkan Şoray'ın kız kardeşi Figen Çevik Gezer'i görenler çok şaşırdı.

Yeşilçam'in usta oyuncusu ve 'Sultan' lakabıyla tanınan Türkan Şoray'ın kendisi gibi ünlü kardeşi Nazan Şoray sosyal medyada Anneler Günü'nde aynı fotoğrafı ve aynı notu paylaştı.

Paylaşımda ise dikkat çeken çok daha başka bir şey oldu.

Türkan Şoray'ın Anneler Günü paylaşımında dikkatleri  kız kardeş Figen Çevik Gezer çekti. Magazinde hiç yer almayan Türkan Şoray'ın kız kardeşi Figen Çevik Gezer'i görenler çok şaşırırken, neden bugüne kadar aynı karelerde görülmediklerini merak ettiler.

Bu sorunun cevabı ise muhtemelen Figen Çevik Gezer’in, Türkan Şoray’ın annesinin ikinci evliliğinden olan kardeşi olması olarak yorumlandı.

Ve Beklenen O Haber! "Tarkan İzmir Sonrası İstanbul'da" Denildi! İmamoğlu 29 Ekim İçin Tarkan'a Ne Dedi? Ve Beklenen O Haber! "Tarkan İzmir Sonrası İstanbul'da" Denildi! İmamoğlu 29 Ekim İçin Tarkan'a Ne Dedi?

droron