1 Ocak 2021 tarihinde vizyona girmeye hazırlanan Exxen, yayınladığı fragmanlar ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Acun Ilıcalı, platform hakkında ilk duyurusunu bir video aracılı ile paylaşmıştır.

1 Ocak 2021 tarihinde vizyona girmeye hazırlanan Exxen, yayınladığı fragmanlar ile bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Acun Ilıcalı, platform hakkında ilk duyurusunu bir video aracılı ile paylaşmıştır. Birçok tanınan ismin de yer aldığı FıghtClub, fragmanı ile merak konusu olmayı başlandı.

Acun Ilıcalı’nın sosyal medya üzerinden ilk defa tanıtımı yaptığı FıghtClub, 11 dövüşçüye ev sahipliği yapmaktadır. Yer alan bu 11 dövüşçü aynı ev içerisinde yaşayacaktır. Türkiye’ de dövüş spikerleri denilince akla gelen ilk isimlerden biri olan Bilgehan Demir ve Avatar Atakan olarak hafızalara kazınan Çağrı Atakan da bu muhteşem kadronun içerisinde yer alacak. Bunun yanı sıra Exxen programı hakkında yayımlanan ilk platform olmayı da başarmıştır.

Yarışmanın kuralları gereği 11 dövüşçü bir evde yer alarak her gün iki kişi müsabaka yapacaktır. Ancak yarışma kuralları içerisinde yer alan ring dışı dövüş ya da evde huzuru bozma gibi durumlarda yarışmacılar diskalifiye edilecektir. Ayrıca ev içerisinde olacak müsabakaların dışında yarışma esnasında da ödüllü yarımalar yapılmaya devam edecektir.

FıghtClub Evi Nerede?


İlk yayınlandığı andan itibaren büyük yankı uyandıran FıghtClub evi nerede? Merak edilen konulardan bir tanesidir.  Balıkesir, Marmara Adası’ nda çekilecektir. Dövüş evi de Marmara Adası’nda olacağı gelen bilgiler arasında yer almaktadır. Marmara denizi üzerinde en büyük ada unvanına sahip olan bu ada Balıkesir’ e 1 saat uzaklıktadır. İstanbul üzerinden deniz otobüsü aracılı ile ulaşımı sağlanan Marmara Adası 118 kilometrelik bir alana sahiptir.

Çağrı Atakan Kimdir?


Avatar Atakan kimdir? Sorusu uzun zamandır en merak edilen konular arasında yer almaktadır. Çağrı Atakan Arslan 27 Ağustos 1989 yılında Sivas’ta doğmuştur. Avatar Atakan olarak da bilinen Çağrı Atakan, basketbol ile sporculuk kariyerine başlamıştır. Tam 16yaşında vücut geliştirmeye başlayan Atakan, 17 yaşına geldikten sonra dövüş sporlarına ilgi duyarak bu alana yönlenmiştir.

İlk başladığı yıllardan sonra birçok başarılı duruma imzasını atan Avatar Atakan Besyo’ da parkur rekorunu da kırmayı başararak okul birincisi olmuştur. Çağrı Atakan 2008 yılında kendini daha da fazla geliştirerek dünyanın en önemli müsabakalarında da ismini altın harflerle yazdırmayı başarmıştır.

2011 yılında ise tam 5000 kişi önünde Özbek rakibini yenerek IFMA Muay Thai alanında şampiyon olmuştur. Aynı zamanda kendi ülkesinde bu alanda altın madalya şampiyonluğunu ilk getiren erkek olarak da bilinmektedir.

Kariyerinin zirve noktaları arasında yer alan Kicboks organizasyonda büyük bir isme sahip olan Glory World ile anlaşma imzalamıştır. Daha sonra ilk maçını İstanbul’ da Brezilyalı rakibine karşı yapan Avatar Atakan, 2015 yılında da Chad Sudgen ile karşılaşmıştır.

Survivor macerasına 2016 yılında katılarak büyük bir mücadele örneği sergilemiştir. 5 ay süren bu mücadelenin yanı sıra Survivor şampiyonu olarak Türkiye’ ye dönmüş, ilk çıktığı maçta da rakibini 2. Rauntta yere sermiştir. Daha sonra Söz dizisinde rol alarak oyunculuk deneyimi yaşayan Çağrı Atakan, 12 bölümden sonra ayrılmıştır. Sosyal medya hesabı üzerinden oyunculuğun çok zor bir meslek olduğunu dile getiren Avatar Atakan, yaptığı paylaşımlar ile kendisine hayran bırakmayı başarmıştır.

FıghtcLUB Yarışmacıları Kimdir?


Büyük bir ilgi ile beklenen FıghtClub, fragmanlardan sonra daha da merak konusu olmayı başarmıştır. Akıllarda yer alan soruların yanı sıra FıghtClub yarışmacıları kimdir? İse şimdiden araştırılmaya başlandı. Yapımcı ve gerekli yerlerden sağlanan izinlere göre FıghtClub yarışmacıları isimleri şunlardır;

 • İsmail Uzuner,

 • Medeni Çelik,

 • Mehmet Ali Meriç,

 • Muhammed Apaydın,

 • Onur Çelik,

 • Berat Altıntop,

 • Enis Yunusoğlu,

 • Kutluhan Sormageç,

 • İsa Göçmen,

 • Hasan Demir,

 • Mükremin Güler.