Final Sezonu ile Ekrana Gelecek Diziler Açıklandı! Son Yaz, Cam Tavanlar, Bir Zamanlar Çukurova, Kefaret, Yasak Elma

Yeni sezonda final yapacak diziler açıklandı! Show Tv, Atv, Fox Tv, Kanal D kıyıma başlıyor! Final sezonları ile ekrana gelecek diziler hayranlarını üzecek!

Dizi Haberleri 24.06.2021 - 12:39 24.06.2021 - 12:40 Ece Sahan

Yaz sezonu sonrası final yapacak diziler açıklandı! Son sezonları ile ekrana gelecek olan diziler belirlendi. Bir Zamanlar Çukurova, Son Yaz, Kefaret, Cam Tavanlar, Yasak Elma..

Yeni sezonda sürmesi planlanan dizilerden kötü haber geldi. Yaz dizilerinin başlaması ile içimiz bir ferahladı. Ancak final haberleri yine üzücü dizilerden geldi. Bol dram bol acıtasyon bol mafya bol istismar dizileri görünen o ki yine sürecek. 

Yeni sezonda hangi yaz dizileri sürecek diye beklerken sezon finali yapan dizilerden kara haberler geldi. Önce diziden oyuncu ayrılıkları şimdi de final haberleri. ATV, Fox Tv, Show Tv yeni sezonda bazı dizilerin üzerini çizdi.

CAM TAVANLAR FİNAL YOLU KESİNLEŞTİ 

Öncelikle büyük umutlarla çekilen uğrunda Ojo Pictures'un ekranların en kaliteli dizisi Hekimoğlu'nu bitirdiği Show Tv için çekilen yaz dizisi Cam Tavanlar partner uyusuzluğundan çekime beklenileni veremedi. Dizinin yeni sezonda sürmeyeceği kesinleşti. 

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA BEKLENEN FİNAL SEZONU

ATV'nin bu sezon başrolde ayrılan ayrılana dizisi Bir Zamanlar Çukurova dizisinden beklenen final sezonu haberi geldi. Diziye bu sezon Hünkar Yaman, Yılmaz, Müjgan, Behice karakterleri ölerek veda etmiş ve bu ayrılıklar tepki görmüştü. Sette yaşanan kavga haberleri de her gün çoğalmaya başlamıştı. Diziden son olarak ise Demir karakterinin bir süre uzaklaşacağı Murat Ünalmış'ın ikna edilmediği takdirde diziden ayrılacağı öğrenildi. Murat Ünalmış geçitğimiz haftalarda önce Kerem Alışık ardından da Hilal Altınbilek ile kavga etmişti.

YASAK ELMA FİNAL SEZONU İLE EKRANA GELECEK!

Ekranların komedisi bol fenomen dizisi Yasak Elma'dan kara haber geldi. Bu sezon adından ayrılıklarla söz ettiren Yasak Elma sezon finali sonrası yeni sezonda da büyük ayrılıklar yaşatacak. Dizinin bu ayrılıklarla süreceği pek düşünülmüyor.

Özellikle bu sezon Nesrin Cavadzade'nin canlandırdığı Şahika karakterinin apart topar diziden ayrılaması hayranları bir hayli üzdü. Yeni sezonda da dizinin Zehra'sı Şafak Pakdemir dizinin Hasan Ali Bey'i Erdal Özyağcılar ve dizinin Kaya'sı Barış Kılıç diziden ayrılanlar arsında olacak. Şevval Sam'ın da diziden ayrılmak isteğini yapımcıya iletti öğrenildi. Dizinin bu sezon son sezonu olacağı kesinlik kazandı.

SON YAZ FİNAL SEZONU

Bu sezon başlayan ve ilgi ile takip edilen Son Yaz'da yeni sezonda final sezonu olacak. Diziden 5 oyuncu birden ayrılıyor! Şebnem Dönmez, Olgun Toker, Emre Karayel, Erdem Şanlı gibi oyuncuların ayrılması ve İstanbul'a taşınan çekimlerin yeni sezonda pek sürmeyeceği düşünülüyor.

KEFARET'TEN ÜZEN HABER

Fox'un hem eğlenceli hem dram hem aksiyon dolu dizisi Kefaret de son günlerini yaşıyor. Nurgül Yeşilçay ve Mert Fırat'ın başrolünde olduğu dizide sona gelindi. Dizi yayın günü değiştirilerek reyting yoklaması yapsa da kanalın ve yapım şirketinin dizinin üzerini çizdiği konuşuluyor.

  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@