0.99 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Yapan Bankalar

0.99 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Yapan Bankalar hangileridir? Bankaların 2020 yılında faiz oranlarının düşürmesinden sonra tüm bankalar ihtiyaç kredilerinde yeni faiz oranları ile kampanyalar yapmaya başlamışlardır. Sizde eğer ihtiyacınız için kredi başvurusu yapacaksanız 0.99 faiz oranları ile tüm ihtiyaçlarınız için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

0.99 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Yapan Bankalar

0.99 İhtiyaç Kredisi Kampanyası Yapan Bankalar hangileridir? Bankaların 2020 yılında faiz oranlarının düşürmesinden sonra tüm bankalar ihtiyaç kredilerinde yeni faiz oranları ile kampanyalar yapmaya başlamışlardır. Sizde eğer ihtiyacınız için kredi başvurusu yapacaksanız 0.99 faiz oranları ile tüm ihtiyaçlarınız için kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Banka politikasına uygun olan kişiler bu kredileri gelir belgesi vererek veya kredi skoru iyi olursa gelir belgesiz olarak anında alabilecekler. Bazı bankalarda ayrıca kredi başvurusunu internet üzerinden yaparsanız hiçbir şekilde bankaya gitmeden, evraksız, kimliksiz hesabınıza onaylanan krediyi aktarabileceksiniz. Üstelik bu kredilerde banka 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Şimdi sizlere hangi bankalardan ne kadar kredi başvurusu yapacağınız hakkında bilgiler verelim. 

0.99 Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nedir?

Kredi başvurusundan önce bankaların verdiği krediler için uygun müşteri olmanız gerekiyor. Bankalar kişilerin daha önce kredi kullanmalarına, kredi kartı kullanmalarına, bu kullandıkları ürünleri düzenli ödeyip ödemediklerine bakıyorlardır. 0.99 Faizle kredi başvurusu için de bu şartlara uygun müşteri olmanız, 18 yaşından büyük olmanız, kredi notunuzun en az 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir. Bankalardan gecikmeli ödemeler yapıyorsanız, bankalardan icralık, avukatlık olduysanız da yaptığınız başvurular anında olumsuz sonuçlanacaktır. Bankalar kredi verecek müşterilerin iyi müşteri grubunda olmaları durumunda kredi vereceklerdir. 

ING 0.99 Faizle İhtiyaç Kredisi 

Tüm ihtiyaçlarınız için ING ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle emekli kredisi, kamu çalışanları kredisi, asgari ücretli için özel kredi kampanyası yapan bu bankadan bu faiz oranı ile kredi başvurusu yapmak için kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. ING kredilerinde müşterilerin kredi skoruna göre faiz uygulanmaktadır. En fazla 40.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli olarak verilen bu krediler için başvuruyu internet sitesinden veya kimliğinizle en yakın banka şubesinden yapabilirsiniz. 

Fibabanka %0.99 Faizle Kredi Vermeye Başladı

20.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi başvurusu için Fibabanka’da kredi notu yüksek olan kişilere 0.99 faiz oranı ile kredi vermeye başlamıştır. Üstelik alacağınız bu kredilerde borç kapatma kredisi olarak da kullanmanız mümkün. Fibabanka kredisi başvurusu için banka şubesine gidebilir, internet sitesi üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Başvurusu onaylanan kişiler kredilerini kullanmak için evrakları ile şubeye gideceklerdir. En az 3 aylık sigortalı veya emekli olmanız durumunda bu kredileri kullanabilirsiniz. 

QNB Finansbank 0.99 Faizle 50.000 TL Kredi

Gelir belgesiz ve uygun faizle kredi almak isteyenler QNB Finansbank ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirler. Başvuru yapacak olan müşteriler SMS ile hemen sonucunu da öğrenmeleri mümkündür. Kredi başvurusu için TC KİMLİK numaranızı 5030’a gönderip başvurunuzu yapabilirsiniz. Sonuç 5 dakika içinde size gelecek ve onay alması durumunda sadece kimliğinizle kredi başvurusunu tamamlayabileceksiniz. Bu şekilde 50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli %0.99 faiz oranlarıyla kredinizi kullanabilirsiniz. Bu bankadan bir hesabınız varsa banka hesabınıza bağlı internet şifresi alarak kredinizi bankaya gitmeden internet bankacılığı üzerinden de kullanabilirsiniz. 

Şekerbank Nefes Aldıran Kredi 

Şekerbank nefes aldıran kredi adında bir kampanya başlatarak 0.95 faiz oranı ile kredi vermektedir. Diğer bankalara nazaran daha düşük olan bu faiz oranı ile 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Eğer 36 ay üzeri 60 ay vadeye kadar kredi kullanacaksanız 0.99 faiz oranı ile işlem yapılacaktır. Şekerbank üzerinden emekli kredisi, borç kapatma kredisi olarak verilen kredilerde bu faiz oranı işlememektedir. Eğer kredi notunuz yüksek ise banka şubesine giderek hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuzun sonucu aynı gün içinde size dönülecektir. 

Denizbank Yeni Yıl 2020 Kredisi Faiz Oranı %0.99

55.000 TL’ye kadar 2020 kredisi başvurusu yapmak için Denizbank SMS veya Denizbank WEB kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu şekilde bankaya gitmeden ne kadar kredi alacağınızı öğrenmeniz mümkün. Mesaj ile başvuru yapacaksanız cep telefonunuzdan ücretli mesaj atacaksınız. KREDİM TCKİMLİK yazdıktan sonra 3280’e mesaj atarsanız direk olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu şekilde krediniz 5 dakika içinde değerlendirilecek ve hemen sonuç alınacaktır. Kredi onayı aldığınız zaman, kimliğinizle size en yakın Denizbank şubesi bu krediyi kullandıracaktır. Bu krediyi öğrenciler, ev hanımları, çalışmayanlar dahil tüm herkes kullanabilirler. Kredi limiti fazlasında kredi almak istiyorsanız, bankaya evraklarınız ve ipoteğiniz ile birlikte başvuru yapmanız gerekmektedir. 

TEB 3 Ay Ertelemeli 0.95 Faizle Kredi Başvurusu

TEB bankası da son kampanyalarda güncel faiz oranlarını değiştirerek 0.95 ile ihtiyaç kredisi başvurusu yaptırmaktadır. Kredi skoru yüksek olan ve geliri olan vatandaşlar bu bankadan 30.000 TL’ye kadar bu faiz oranı ile 60 ay vadeli kredi kullanabilirler. TEB 3 ay ertelemeli olarak verilen bu kredilerde isterseniz kredi ödemelerini 3 ayda bir yapabilirsiniz. Başvurular banka şubelerinden, TEB ATM’sinden, müşteri hizmetlerinden istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Bu bankanın internet bankası olan CepteTEB şubesi üzerinden de kredi başvurusunu aynı şartlar ve faiz oranları ile almanız mümkündür. Eğer sizde CepteTEB müşterisiyseniz hemen internet bankacılığı üzerinden kredinizi kullanabilirsiniz. Bu şekilde bankaya gitmeden işlemlerinizi halletmiş olacaksınız. 


 

YORUM EKLE