10 bin, 5 bin, 50 bin ve 100 bin TL fırsatı! Kredide bahar müjdesi! İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi veriliyor

Korona virüs salgın hastalığının Türkiye’de etkisinin görülmesinin ardından devlet vatandaşların yüzünü güldürecek pek çok ekonomik tedbir aldı. Vatandaşlar ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi gibi krediler için faiz oranlarını merak ederek araştırmaya başlamış bulunmaktadırlar. Bu doğrultuda Nisan ayı içerisinde banka kredi fırsatları devam edecek.

10 bin, 5 bin, 50 bin ve 100 bin TL fırsatı! Kredide bahar müjdesi! İhtiyaç, taşıt ve konut kredisi veriliyor

Korona virüs salgın hastalığının Türkiye’de etkisinin görülmesinin ardından devlet vatandaşların yüzünü güldürecek pek çok ekonomik tedbir aldı. Vatandaşlar ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi gibi krediler için faiz oranlarını merak ederek araştırmaya başlamış bulunmaktadırlar. Bu doğrultuda Nisan ayı içerisinde banka kredi fırsatları devam edecek. Bankalar sayesinde düşük faiz oranlarıyla kredi çekebilir ve Düğün, seyahat, eğitim, tatil, gıda ya da pek çok ihtiyaçlarınızı nakit olarak karşılama fırsatını bulabileceğiniz krediler bulunmaktadır. Kamu bankaları büyük bir destek kampanyası oluşturarak hane halkının geliri 5 bin TL’nin altında bulunan vatandaşlar için 6 ay geri ödemesiz 10 bin TL kredi fırsatı müşteriler için sunmaktadır. Bu kredi fırsatı ile 10 bin, 5 bin, 100 bin ve 50 bin TL arasında verileceği açıklanmıştır. Peki, böylesine bir destek sonucunda taşıt, konut ve ihtiyaç kredi faiz oranları kaç oldu? Detayları haberi sitemizden öğrenebilirsiniz…

İhtiyaç, taşı ve konut kredisi günümüzde birçok kişi tarafından araştırılarak faiz oranı merak edilmektedir. Kredi faizlerinde yapılan gelişmeler sonucunda yeni fırsatlar yakından inceleniyor ve olağanüstü kredi imkanları sunularak vatandaşların ihtiyaçları karşılanması hedeflenmektedir. İhtiyaç, taşıt ve konut kredi faiz oranları pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Aynı zamanda kamu bankalarının bireysel müşterileri için sunduğu avantajlar doğrultusunda en uygun ve güncel faiz oranları görebilirsiniz… İhtiyaç kredileri genellikle diğer kredilere oranla daha düşük faizli olmaktadırlar.

Türkiye İş Bankası İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş bankası minimum 1 ay süre ile maksimum 60 ay vade imkanı sunarak müşterilerine büyük olanak sağlamaktadır. Kredi alt limiti yaklaşık 3 bin TL olan ve üst limiti ise 100 bin TL olarak belirlenmesiyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Kredi için uygulanan faiz oranı vade süresine oranlar değişkenlik göstermektedir. Ancak 1 ay ile 24 ay vade süresi içerisinde aylık yüzde 0,99 faiz oranı uygulanmaktadır. Aynı zamanda 25 ile 60 ay vade süresinde ise 1,05 faiz oranı belirlenmiş bulunmaktadır.

Unutmamanız gerekir ki faiz oranı başvuru yapan ve krediyi kullanacak olan kişinin findeks notuna göre de değişkenlik gösterme ihtimali bulunmaktadır.

ING Bank İhtiyaç Kredisi

Minimum 1 ay, maksimum 60 ay vade ile kredi imkanını ING bank müşterileri için sunarak en alt limitini 2 bin TL olarak belirlemiş bulunmaktadır. Aynı zamanda 50 bin TL üst limit belirleyerek ön plana çıkmış bulunmaktadır. Faiz oranı ise değişkenlik göstermemektedir. Böylelikle aylık yüzde 0,99 olarak belirlenmiştir. Kullanacağınız kredinin yaklaşık binde beşi kadar kredi tahsis ücretinin de tahsil edilmesi gerekmektedir.

Şekerbank’tan Kredi Fırsatı

Minimum 3 ay, maksimum 60 ay vade imkanı sunan Şekerbank müşterileri için olağanüstü kredi imkanı sunmaktadır. İhtiyaç kredisi türünde olmasıyla birlikte müşterilerine nefes aldıracak. Üst limiti 100 bin TL olarak belirlenmiştir. Aynı zamanda kredi faiz oranı ise hoş geldin faizi ile 1 ila 3 ay vade ile 0,89 olarak belirlenmiştir. Ancak 3 ay ile 36 ay arasında 0,99 olarak belilrtildi. Ayrıca 37 ay ile 60 ay vade sürecinde ise aylık 1,09 faiz oranı uygulanmaktadır. Kredi çektikten sonra 3 ay öteleme imkanını da siz müşterilerine sunmaktadır.

Böylelikle birbirinden farklı kredi türleri ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda kredi çekebilir ve korona virüs salgın hastalığının ekonomiyi olumsuz etkilemesine engel olmak gerekmekt7edir. Böylelikle birçok banka yeni gelişmeler ile karşımıza çıkmaktadır.

YORUM EKLE