113 TL taksitle 5000 TL ihtiyaç kredisi verilecek! Ziraat Bankası 30 Ay Ödemeli Herkese Kredi Kampanyası Rekor Kırıyor

Ziraat Bankası’ndan 5 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olanlara müjde! Bireysel destek ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında milyonlarca vatandaşımıza 113 TL taksitle yüzde 0,49 faizle 5 bin TL Ziraat Bankası bireysel destek ihtiyaç kredisi verilecek. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız 30 ay ödeme yapacak ve ilk 6 ay taksit ödemesi yapmayacak. Başvuru şartları olarak ise hane halkı gelirinin 5 bin TL altında olması gerekiyor.

113 TL taksitle 5000 TL ihtiyaç kredisi verilecek! Ziraat Bankası 30 Ay Ödemeli Herkese Kredi Kampanyası Rekor Kırıyor

Ziraat Bankası’ndan 5 bin TL ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olanlara müjde! Bireysel destek ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında milyonlarca vatandaşımıza 113 TL taksitle yüzde 0,49 faizle 5 bin TL Ziraat Bankası bireysel destek ihtiyaç kredisi verilecek. Başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımız 30 ay ödeme yapacak ve ilk 6 ay taksit ödemesi yapmayacak. Başvuru şartları olarak ise hane halkı gelirinin 5 bin TL altında olması gerekiyor. Karı koca asgari ücrete çalışan iki kişinden birinin başvurusu onaylanır ve 5 bin TL 113 TL taksitle yüzde 0,49 faizle 5 bin TL Ziraat Bankası bireysel destek ihtiyaç kredisini hemen alır. 6 ay erteleme şansı olan ihtiyaç kredisi tarihin en avantajlı ihtiyaç kredilerinden bir tanesidir. Başvuru yapacak olan vatandaşlarımızın bireysel destek temel ihtiyaç kredisine daha önce başvuru yapmamış olması gerekiyor. Eğer onaylanmış bir krediniz var ise başvurunuz tamamlanamıyor. İşte ayrıntılar…

Bireysel temel ihtiyaç destek kredisi başvuru yapmak isteyen vatandaşlarımıza müjde! 1 Nisan 2020 tarihinde başlayan 113 TL taksitle yüzde 0,49 faizle 5 bin TL Ziraat Bankası bireysel destek ihtiyaç kredisi hala başvurulabilir durumdadır. Bireysel kişilerin hemen bu krediye başvuru yaparak 113 TL taksitle yüzde 0,49 faizle 5 bin TL Ziraat Bankası bireysel destek ihtiyaç kredisinden faydalanması bekleniyor. Tüm başvurular ayrıntılı bir şekilde inceleniyor ve eğer hane içerisinde iki kişi başvuru yapmışsa bir kişi reddediliyor eğer diğer kişi kredi kullanmaya uygun ise kredi başvurusu onaylanıyor ve sistem tarafından otomatik olarak banka hesabına aktarılıyor. Kişilerin sadece bir kez başvuru yapacağı 113 TL taksitle yüzde 0,49 faizle 5 bin TL Ziraat Bankası bireysel destek ihtiyaç kredisinde önemli olan hane gelirinin 5 bin TL altında olmasıdır. Eğer hane halkı geliri ile toplam hane kazancı 5 bin TL’yi aşıyorsa bu kişiler 113 TL taksitle yüzde 0,49 faizle 5 bin TL Ziraat Bankası bireysel destek ihtiyaç krediden faydalanamayacaklar. İşte tüm ayrıntılar…

6 AY ERTELEMELİ KREDİNİN ÖDEME PLANI

  • Ziraat Bankası Bireysel Temel Destek Kredisi yüzde 0.49 faiz oranıyla 6 ay ödeme ertelemeli 30 ay vadeli 3.000 TL ihtiyaç kredi ödemeleri 113 TL taksitle tamamlanacak.
  • Ziraat Bankası Bireysel Temel Destek Kredisi yüzde 0.49 faiz oranıyla 6 ay ödeme ertelemeli 30 ay vadeli 5.000 TL ihtiyaç kredi ödemeleri 188 TL taksitle tamamlanacak.
  • Ziraat Bankası Bireysel Temel Destek Kredisi yüzde 0.49 faiz oranıyla 6 ay ödeme ertelemeli 30 ay vadeli 7.500 TL ihtiyaç kredi ödemeleri 282 TL taksitle tamamlanacak.
  • Ziraat Bankası Bireysel Temel Destek Kredisi yüzde 0.49 faiz oranıyla 6 ay ödeme ertelemeli 30 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredi ödemeleri 376 TL taksitle tamamlanacak.

ZİRAAT BANKASI TEMEL İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Ziraat Bankası Bireysel Temel Destek Kredisi başvurusu yapmak için https://www.ziraatbank.com.tr/tr/kampanyalar/bireysel-temel-ihtiyac-destek-kredisi bu bağlantıyı kullanmanız ve gerekli olan forma doğru bilgileri girmeniz gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 12 Eylül 2020, 22:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat mangır
Murat mangır - 1 ay Önce

İhtiyaç kredisi

Ömer kara
Ömer kara - 1 ay Önce

ıhtiyaç kiradisi