Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

26 Temmuz 2020 Pazar 22:18:02

12 Ay Vade ile 100000 TL kredi İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar Duyuruldu

12 ay vade ile ihtiyaç kredisi veren bankalar kampanyalarını duyurdu. Sizlerde kısa vade ile ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız, vereceğimiz bankalardan uygun faizlerle işlem yapabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan nasıl kredi başvurusu yapabilirsiniz bunun bilgilerini vereceğiz.

12 ay vade ile ihtiyaç kredisi veren bankalar kampanyalarını duyurdu. Sizlerde kısa vade ile ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız, vereceğimiz bankalardan uygun faizlerle işlem yapabilirsiniz. Şimdi sizlere hangi bankalardan nasıl kredi başvurusu yapabilirsiniz bunun bilgilerini vereceğiz.

Kredi başvurusu yapacağınız zaman, bu kredi başvurusu ihtiyaç kredisi ise 60 ay vadeye kadar işlem yapabilirsiniz. Aldığınız kredilerde bankanın uyguladığı faiz veya kar payı üzerine eklenerek sizlere 60 ay boyunca ödemeniz isteyecektir. Uzun vadeli olduğu zaman bankalar aldığınız kredinin 2 katı kadar para ödemenizi isteyebilir. Bu durumda eğer ödeme gücünüz varsa 12 ay vadeli krediler sizin için daha rahat ve kolay olacaktır.

İhtiyaç kredisi aldığınızda 12 ay vadeli kredi başvurusu yapacaksanız, bankaların şartlarına ve politikalarına uygun olup, aylık ödeyebilecek güçte olmanız durumunda kredi onayı alabilirsiniz. Aşağıdaki bankalardan hızlı kredi başvurusu yapabilir ve hemen kredi onayınızı anında alabilirsiniz.

Ziraat Bankası 12 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Uygun faizlerle kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, Ziraat Bankası size yardımcı olacak bankalardan birisidir. Ziraat Bankası üzerinden 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan, çalışan ve emekliler bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanabilirler. Başvuru için en yakın banka şubesine gidebilirsiniz. 12 ay vadeli alacağınız kredilerde dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kredinizi kullanabilirsiniz. Sigortalı olarak çalışıyorsanız son 6 ayın sigortanızın yatmış olması gerekiyor. Yeni işe başlayanlar maalesef bu kredilerden faydalanamazlar. Alacağınız krediyi 1 sene vadeye bölerek işlem yapabilirsiniz.

İş Bankası 12 Ay Vadeli Kredi Başvurusu

İş Bankası şubelerinden veya internet sitesinden 12 ay vadeye kadar kredi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler hemen onay alabilirler. Üstelik bankanın müşterisi veya maaş alan biriyseniz internet bankacılığını kullanarak 12 ay vadeye kadar kredinizi kullanabilirsiniz. Banka 12 ay vade ile kredi verdiğinde uygun faiz oranları ile sizlere imkan verecektir. 50.000 TL’ye kadar online, 100.000 TL’ye kadar da banka şubesinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Garanti BBVA 12 Ay Vadeli Kredi Başvurusu

Garanti BBVA 100.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli kredi imkanı müşterilerine sunmaktadır. Kredi başvurusu için banka şubesine kimlikle gitmeniz yeterlidir. Banka şubesinden yapacağınız kredi başvurusunda 1100 ve üzerinde bir kredi notunuz varsa banka hemen size onay verecektir. Daha sonra sigortanız 3 aydır yatıyorsa kredinizi kullanacaksınız. İşsiz olan ve çalışmayan kişiler bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanamazlar. Garanti BBVA ayrıca internet bankacılığı ve Garanti Mobil uygulaması üzerinden de kendi banka müşterilerine kredi imkanı vermektedir. Bu şekilde başvuru yaparsanız onay almanız durumunda hemen kredinizi hesaba atacaksınız. Banka ATM’si ve banka müşteri hizmetleri numarasından da işlem yapmanız mümkündür.

Sizlerde bu bankalar haricinde ayrıca çalıştığınız bankalardan da daha kısa vadeli krediler alabilirsiniz. Bankalar en az 3 ay en fazla da 60 ay vade ile kredi imkanı vermektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı