Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

10 Temmuz 2020 Cuma 22:48:51

133 TL taksitli, 10 bin TL kredi için hemen başvuru yapın! Sadece bu yollar başvuru yapılıyor!

Akbank, geçtiğimiz günlerde 176 TL taksitli ihtiyaç kredisi başlatmıştı. Ancak ödemelerin daha az olabilmesi için bu ilgili paket yenilenerek vatandaşlarımızın daha kolay ödeme imkânına sahip olabilmesi için hem kredi tutarını hem de taksit tutarını düşürdü. Bu sayede vatandaşlarımızın öncelikli olarak daha önce başvuru yaptıkları krediler geçerli olacak ancak bugünden itibaren yapılacak olan tüm başvuruların 10 bin TL üzerinden sınırlı olacağı ve ödemelerin en düşük 133 TL taksitli yapılacağı belirtildi. Bu sayede vatandaşlarımız 133 TL taksit ödeyerek 10 bin TL kredi kullanabilecekler.

Akbank, geçtiğimiz günlerde 176 TL taksitli ihtiyaç kredisi başlatmıştı. Ancak ödemelerin daha az olabilmesi için bu ilgili paket yenilenerek vatandaşlarımızın daha kolay ödeme imkânına sahip olabilmesi için hem kredi tutarını hem de taksit tutarını düşürdü. Bu sayede vatandaşlarımızın öncelikli olarak daha önce başvuru yaptıkları krediler geçerli olacak ancak bugünden itibaren yapılacak olan tüm başvuruların 10 bin TL üzerinden sınırlı olacağı ve ödemelerin en düşük 133 TL taksitli yapılacağı belirtildi. Bu sayede vatandaşlarımız 133 TL taksit ödeyerek 10 bin TL kredi kullanabilecekler. Bu ayrıcalıkları her zaman değerli müşterilerine sunan Akbank, bugünden itibaren tüm müşterileri için geçerli hale getirecek. Bu sayede daha fazla müşteri toplayabilmeyi hedefleyen Akbank, müşterilerinin 10 bin TL ihtiyaç kredisi kullanabilmesi için hızlı kredi başvurularını başlatmış bulunmaktadır.

Başlatılmış olan bu kredi paketi ile beraber vatandaşlarımızın hemen başvuru yapması ve kredilerini kullanabilmeleri amaçlanmaktadır. Normal şartlarda sadece 10 bin kişi için geçerli olacaktı ancak yeni kredi paketinden daha fazla insanın faydalanabilmesi amacı ile 30 bin kişiye çıkartıldı. O nedenle hemen başvuru yapmak adınıza faydalı olacaktır.

AKBANK HIZLI PARA ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Hızlı Para Tutarı

Aylık Akdi Faiz Oranı​

Taksit Sayısı

Aylık Taksit Tutarı

5.000 TL

0,44%

36

133,00 TL

10.000 TL

0,44%

72

266,00 TL

15.000 TL

0,44%

144

379,00 TL

20.000 TL

0,44%

180

512,00 TL

Hızlı Para tutarı en az 500 TL, en fazla 20.000 TL’dir. Hızlı Para aylık akdi faiz oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,25​’tir. Taksit seçenekleri müşteriye özel yapılmaktadır. Hızlı Para işlemlerinde ücret alınmamaktadır. Aylık taksit tutarlarına vergi (BSMV) ve fon (KKDF) dâhildir. Hızlı Para aylık taksit tutarı, kredi kartı ile yapılan diğer harcamalar gibi, her ay hesap kesim tarihinizde ekstrenize yansıtılır. Hızlı Para taksitini her ay ekstrede belirtilen son ödeme tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Kampanyaya 6665’e kısa mesaj gönderen tüm operatörlerin aboneleri katılabilir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Onaylanan Hızlı Para, hesabınıza geçtikten sonra hesabınızdaki parayı ATM’lerden Neo kartınız ile veya size en yakın şubeye giderek çekebilirsiniz.

Hızlı Para’yı haftanın her günü 444 25 25’i arayıp kredi kart numara ve şifrenizi girdikten sonra kredi kartı menüsünden 3’ü tuşlayarak, Akbank ATM’lerinden, Akbank Şubelerinden veya www.akbank.com (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) Akbank İnternet’ten alabilirsiniz. Kartı bloke edilmiş, hakkında gecikme ve yasal takip olan, problemli bir kredisi olan müşteriler Hızlı Para hizmetinden faydalanamayacaktır.

HIZLI PARA BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Axess’liler, Hızlı Para ile acil nakit ihtiyaçlarına dilediği zaman evraksız, belgesiz ve hiçbir ücret ödemeden çözüm buluyor. Şubeye gitmeden haftanın her günü Hızlı Para alabilir, 12 aya varan taksitlerle rahatlıkla ödeyebilirsiniz.
Hızlı Paranızı;
Axess Mobil(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) ve Akbank Mobil ve İnternet’te Kart İşlemleri bölümünün içinde bulunan Hızlı Para menüsünden,

  • Size en yakın Akbank ATM veya Şubesinden ya da,
  • Akbank Telefon Şubesinden hemen kullanabilirsiniz.
  • Dilerseniz cep telefonunuzdan HP yazıp 6665’e SMS gönderin!

Akbank Mobil ve İnternet’e ister müşteri numaranızla; isterseniz Akbank kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Şifreniz yoksa veya şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifre Al’a tıklayarak şifrenizi hemen alabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı