15.000 TL gelir belgesiz kredi başvurusu rekor kırıyor! Herkese Veriliyor

15.000 TL gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır? 15.000 TL gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? 15.000 TL gelir belgesiz kredi için başvuru aşamalarından sizlere bahsedeceğiz.

15.000 TL gelir belgesiz kredi başvurusu rekor kırıyor! Herkese Veriliyor

15.000 TL gelir belgesiz kredi başvurusu nasıl yapılır? 15.000 TL gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için şartlar nelerdir? 15.000 TL gelir belgesiz kredi için başvuru aşamalarından sizlere bahsedeceğiz.

İhtiyaç kredilerinde bankaların gelir belgesiz de kredi verdiği söylemek istiyoruz. Özellikle düşük limitli ve anında kredi almak istiyorsanız, gelir belgesiz olarak başvuru yapabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan kişiler sadece kimlikle ve üstelik bazı bankalarda online olarak kredi almaktadırlar. Sizlerde ihtiyacınız 15.000 TL ve civarındaysa bu bankalardan hemen kredi başvurusu yaparak 60 ay vadeye kadar ihtiyacınızı görebilirsiniz. Üstelik 15.000 TL kredi almak istiyorsanız, banka size 3 ay vade ile erteleme imkanı da sağlayacaktır. Şimdi dilerseniz hangi bankalardan kredi alabilirsiniz bunun hakkında bilgiler verelim.  

QNB Finansbank 15.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

QNB Finansbank üzerinden 60 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Gelir belgesiz olarak başvuru yapacaksanız, tc kimlik numaranızı 5030’a mesaj atarak işlem yapabilirsiniz. 50 30 SMS kredi başvurusu yaptığınızda banka 5 dakika içinde size kredi sonucunu verecektir. Kredi başvurusu sonrasında banka şartlarına uygun olan kişiler, onaylı kredilerini banka şubesinden kullanabilirler. 15.000 TL kredi alacaksanız ayrıca QNB Finansbank üzerinden internet sitesine girerek de işlem yapabilirsiniz. QNB Finansbank verdiği kredilerde kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişilere destek verecektir.

ING Bank 15.000 TL Gelir Belgesiz Kredi

ING ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak 15.000 TL’ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler aldıkları kredilerde kredi notuna göre faiz oranından yararlanacaklardır. Kredi notu düşük olan veya bankalarda icralık olan kişiler başvuru yaptıklarında kredi başvurusu onaylanmaz. Başvuru yapacaksanız bankanın resmi internet sitesine girebilir ve buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru formunu doldurduktan sonra yazdığınız banka şubesinden de kredi onayı almanız durumunda kredinizi kullanacaksınız. Bu bankada hesabı olan müşteriler ise online olarak internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yapacaklardır. Bu şekilde onay alırsanız, şubeye gitmeden onaylanan kredinizi hesaba atabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası 15.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası

SMS atarak hemen ne kadar kredi onayı alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, bu bankanın SMS kredi başvurusu servisine mesaj atabilirsiniz. Bunun için Bireysel yazın TC kimlik numaranızı yazın ve Aylık gelirinizi de yazdıktan sonra (Aralarda boşluk olacak) 4411’e gönderin. (Örnek Mesaj: Bireysel 12345678902 4000)

Mesaj atıldıktan sonra hemen değerlendirme yapılıp, size en kısa süre içinde sonuç gelecektir. Onay almanız durumunda banka kredi kullanmanızı onaylayacak ve şubelerden işlem yapabileceksiniz. Eğer mesaj atıp başvuru yapamadıysanız, bankanın resmi internet sitesine girebilir veya size en yakın ATM’den kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuru sonrası sonuç cep telefonunuza gelecektir. Başvuru sonrası size verilen referans numarasıyla da banka üzerinden kredi başvuru sorgulaması yapabilirsiniz.

YORUM EKLE