18.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Kampanyası Başladı

18.000 TL 60 ay vadeli kredi kampanyası başladı. Ülkemizdeki bazı kamu ve özel bankaları bu krediler için yeni bir kampanya başlattı. Sizde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, kimlikle alabileceğiniz 18.000 TL kredi başvurusunda bulunabilir ve 3 ay ertelemeli 60 ay vadeye kadar kredinizi hesaba atabilirsiniz.

18.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Kampanyası Başladı

18.000 TL 60 ay vadeli kredi kampanyası başladı. Ülkemizdeki bazı kamu ve özel bankaları bu krediler için yeni bir kampanya başlattı. Sizde ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız, kimlikle alabileceğiniz 18.000 TL kredi başvurusunda bulunabilir ve 3 ay ertelemeli 60 ay vadeye kadar kredinizi hesaba atabilirsiniz.

Kredi ihtiyacı olan müşteriler, bankaların yeni kredi kampanyalarını incelemektedirler. Bankalar yaz aylarında ve bayramlardan önce müşterilerine anında krediler vermektedirler. Sizlerde bu bankaların kampanyalarından faydalanarak ihtiyacınız olan parayı hemen kullanabilir, kredi ödemelerinizi 5 seneye bölerek aydan aya ödeyebilirsiniz. 18.000 TL kredi kullanmak istiyorsanız, bankaların başvuru politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. 18.000 TL kredi için banka şartlarına uygunsanız, hemen vereceğimiz bankalardan onay alabilirsiniz. İşte sizlere bu bankaların kredi aşamaları ve başvuru şartları…

Vakıfbank 18.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Başvurusu

Kamu bankası olan Vakıfbank, uygun faizlerle 60 ay vadeye kadar müşterilerine kredi imkanı vermektedir. Sizlerde Vakıfbank ile birlikte 18000 TL kredi kampanyasına katılabilirsiniz. Vakıfbank kredi başvurusu için banka şubesine gidebilir veya bu bankada bir hesabınız varsa, bankanın internet bankacılığını kullanarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vakıfbank üzerinden 18.000 TL kredi alacağınız zaman, banka sizin en az 6 aylık çalışma durumunuzun olmasını ve sigortanızın da toplamda 1 yıllık olarak ekranlarda gözüküyor olmasını isteyecektir. Emekli olan kişilerde bu bankadan emekli maaşı alacakları zaman kredi onayı alabilirler. Uygun faizlerle kredi alacaksanız size en yakın Vakıfbank şubesine kimlik ve gelir belgeniz ile gidebilirsiniz.

ING 18.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Başvurusu

ING Bank, ihtiyaç kredilerinde 60 ay vadeye kadar kredi verirken, başvuru yapan müşterilerin kredi notuna göre faiz uygulamaktadır. Kredi notu yüksek olan kişiler bu bankadan çok düşük faizlerle kredi kullanabilirler. Sizlerde 18.000 TL kredi almak istiyorsanız bankanın resmi internet sitesine girerek hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvuru formunu doldurduğunuzda banka size başvuru formu sonunda kredi sonucunu da söyleyecektir. Onay alırsanız, onay aldığınız tutarı en yakın banka şubesinden hemen kullanabilirsiniz. Bu bankada hesabınız varsa, ING Mobil uygulamasına giriş yaparak, internet üzerinden online kredi kullanabilirsiniz. ING Bank üzerinden 60 ay vadeye kadar bu şekilde kredi alabileceksiniz. Banka ayrıca alacağınız kredilerde 3 ay erteleme imkanı da vermektedir.

Burgan Bank 18.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Başvurusu

Yeni açılan bankalar arasında olan Burgan Bank üzerinden de 18.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka şubelerinden ve internet bankacılığı üzerinden bu kredi için başvuru yapma imkanınız vardır. En az 3 aylık sigortası olan müşteriler, evrakları ile birlikte en yakın Burgan Bank şubesinden, uygun faizlerle 3 ay ertelemeli 18.000 TL kredilerini kullanabilirler. Diğer banka borçlarınızı kapatmak için kredi alacaksanız bu banka sizlere daha yüksek limitlerde kredi imkanı da tanıyacaktır. Üstelik emekli olan kişiler emekli maaşlarını bu bankaya taşırsa anında kredi kullanacaklarını da söylemek istiyoruz.

YORUM EKLE