Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

22 Temmuz 2020 Çarşamba 16:20:16

20.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Veren 6 Banka Yeni Kampanyasını Duyurdu

20.000 TL gelir belgesiz kredi veren 6 banka yeni kampanyalarını duyurdu. Sizlerde bu bankalardan hemen kredi başvurusu yaparak, gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Sizlere şimdi bu haberimizde 20.000 TL gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir, başvuru şartları nelerdir, bunlardan bahsedeceğiz.

20.000 TL gelir belgesiz kredi veren 6 banka yeni kampanyalarını duyurdu. Sizlerde bu bankalardan hemen kredi başvurusu yaparak, gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Sizlere şimdi bu haberimizde 20.000 TL gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir, başvuru şartları nelerdir, bunlardan bahsedeceğiz.

İhtiyaç kredilerinde son dakika kredi kampanyası yapan bankalar 20.000 TL krediyi gelir belgesiz vermektedir. Sizlerde bu bankalardan kredi başvurusu yaparak ihtiyacınız kadar olan krediyi 60 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Bu kredilerde onay alabilmeniz için banka şartlarına uygun olmanız ve kredi notunuzun en az 1200 ve üzerinde olması gerekmektedir. Eğer şartlara uygun olduğunuzu düşünüyorsanız size uygun bankayı bularak hemen ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesabınıza atabilirsiniz. İşte bankalar.

Akbank 20.000 TL Gelir Belgesiz Kredi

Akbank, gelir belgesiz krediyi sadece kendi bankasında hesabı olan müşterilere online olarak vermektedir. Sizde eğer bu bankadan internet bankacılığını kullanıyorsanız 60 ay vadeye kadar 20.000 TL kredinizi hemen kullanabilirsiniz. Bunun için Akbank Direkt uygulamasına girmeniz gerekiyor. Bu uygulamaya girdiğinizde bankaya gitmeden onaylanan kredinizi hemen hesaba atabileceksiniz. Krediyi dilerseniz 3 ay ertelemeli olarak da kullanabilirsiniz.

QNB Finansbank 20.000 TL Gelir Belgesiz Kredi

QNB Finansbank üzerinden de gelir belgesiz krediyi hem bankadan hem de online olarak internetten kullanabilirsiniz. Hemen ne kadar kredi onayı alacağınızı görmek istiyorsanız, bankanın SMS kredi başvurusuna katılabilirsiniz. TC KİMLİK numaranızı 5030’a mesaj atarak ne kadar kredi onayı alacağınızı hemen öğrenebilirsiniz. QNB Finansbank üzerinden alacağınız bu kredilerde banka 60 ay vadeye kadar sizlere anında onay verecektir. Onaylanan bu tutarı en yakın banka şubesinden kimlikle kullanabilirsiniz. Ayrıca bu bankada hesabınız varsa, internet bankacılığı üzerinden de başvuru yapabilir, onaylanan krediyi hesaba atabilirsiniz.

İş Bankası 20.000 TL Gelir Belgesiz Kredi

İş Bankası üzerinden bir maaş almıyorsanız bu bankanın şubelerinden gelir belgesiz kredi alamazsınız. Bu bankada bir hesabı olan ve İş Cep uygulamasını kullanan kişiler kredi başvurularını buradan yapabilir ve 20.000 TL krediyi onaylatıp, gelir belgesiz olarak hesabına atabilirler.

Denizbank 20.000 TL Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank üzerinden de sadece kimlikle kredi kullanacaksanız, SMS kredi başvurusu yaparak onay almanız gerekmektedir. Bunun için cep telefonunuzun mesaj kısmından Kredim yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı yazın 3280’e gönderin. 5 dakika içinde gelecek cevap ile birlikte banka kredi onayı verirse bu onaylı limiti banka şubelerinden 60 ay vadeye kadar kimlikle kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA 20.000 TL Gelir Belgesiz Kredi

Size en yakın Garanti BBVA şubesine giderek 20.000 TL gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz. Bu banka gelir belgesiz kredi verirken ayrıca müşterilerin sigorta durumuna da bakacaktır. En az 3 ay sigortanız varsa kimlikle şubelerden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

ING 20.000 TL Gelir Belgesiz Kredi

ING bank’ta ihtiyaç kredilerinde kredi notu 1200 ve üzerinde olan kişilere 20.000 TL gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusu için www.ing.com.tr adresine girerek buradaki ihtiyaç kredisi başvuru formunu doldurabilirsiniz. Başvuru onayı alırsanız bu onaylanan tutar kadar kredinizi en yakın şubeden kullanabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı