Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

5 Ocak 2021 Salı 10:23:01

2021 Araç Fiyatları Düşüşü ile Birlikte İlk Kampanya Açıklandı! Faizsiz Araç Kredisi Kampanyası ile Araç Sahibi Olma Fırsatı!

Araç fiyatları düşmeye devam edecek! Hem Sıfır hem 2. El de kampanyalar zorunlu hala geldi. En çokta Sıfır araçlarda sıfır faizli kredi kampanyası duyuruldu! Araç sahibi olmak isteyenlere Sıfır Faizli kredi kampanyası ayrıntıları belli oldu! 2021 yılının ilk kampanyası geldi.

2020 boyunca sürekli yukarı yönde hareket eden araç fiyatları nedeni ile vatandaşlar araç alımlarını 2021’e ertelemek zorunda kalmıştı. 2020’nin son günlerinde hem sıfır hem de ikinci el araç fiyatlarındaki artışı engellemek üzere devletin attığı adımların etkisi görülmeye başlandı. 2021 Ocak ayı itibari ile araba sektörüne ilişkin ilk kampanya haberi de geldi. Vatandaşlar faizsiz araç kredisi kampanyası ile çok uygun fiyatlara araç sahibi olabilecek.

2020’nin sonu itibari ile düşüşlerin görülmeye başlandığı ikinci el ve sıfır araç piyasasındaki araç fiyatları ile birlikte vatandaşlar araç sektörüne yoğun talep göstermeye başladı. 2020’deki araç fiyatlarında yaşanan olağandışı artışa yönelik devletin adımları ve 2021’e girilmesi ile birlikte piyasada ciddi bir rahatlama yaşandı. Bu rahatlama ile birlikte etkilerde görülmeye başlanırken 2021 araç kampanyası açıklaması geldi.

Faizsiz Krediyle Araç Kampanyası

Vatandaşlar 2021 araç fiyatları düşüşü ile birlikte çok uygun koşullarda araç sahibi olabilme şansını yakalıyor. Özellikle faizsiz kredi kampanyası ile vatandaşlar sadece anapara ödemeli kredi ile araç satın alabilme şansını yakalıyor. Bankalardan yapılan açıklamaya göre 2021 araç kredisi kampanyası kapsamında vatandaşların bazı araç alımları için uygulanacak faiz oranı 0.99% olurken, bazı araçlarda ise 0% yani faizsiz anapara ödemeli kredi verecekleri belirtildi.

Ford Yüzde 0.99 Faizli Krediyle Alınabilen Araçlar

2021 araç kampanyaları kapsamında ilk olarak Ford’dan açıklama geldi. Ford tarafından sıfır araç piyasasına hareketlilik kazandıracak bir kampanya haberi açıklandı. Bu kampanyaya göre Ford markalı;

  • Fiesta,
  • Ecosport,
  • Mondeo,
  • S-Max,
  • Galaxy,
  • Puma

Otomobil modellerinin satın alımlarına ilişkin 60 bin TL kredi verilecek. Bu kredi için uygulanacak faiz oranı ise 0.99% oranında hesaplandı. Ayrıca bu modeller için verilen kredide 24 ay vade seçeneği de vatandaşa sunuluyor.

Ford Faizsiz Krediyle Alınabilecek Otomobiller

Ford tarafından açıklanan faizsiz kredi kampanyası ile birlikte milyonlarca vatandaş araç sahibi olabilecek veya aracını yenileyebilecek. Ford, 0.99% faiz oranlı kredi kampanyası ile birlikte faizsiz araç kredisi kampanyası sunacak. Ford faizsiz krediyle araç alımları;

  • Focus,
  • Kuga,

Modelleri için geçerli olacak Ford Focus kredisi 75 bin TL limitli olarak belirlenirken 0% faizli ve 12 vadeli olarak uygulanacak. Kuga modeli için 120 bin TL limitli ve 0% faiz oranlı 12 vadeli kredi kullanımı gerçekleştirilebilecek. Böylelikle 2021’ye ilk defa araba sahibi olarak veya yeni bir araba sahibi olarak, girme şansı sağlanıyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı