220 TL taksitli 10 bin TL ihtiyaç kredisi! Anında onay, 6 ay sonra ödeme fırsatı

İnsanların acil nakit ihtiyaçlarına karşılık olarak geliştirilen yeni kredi paketi ile beraber milyonlarca vatandaşımızın yüzü gülebilecek. Özellikle acil nakit ihtiyacı olan kişilerin hızlı bir şekilde başvuru yaparak kolay bir şekilde alabileceği 220 TL taksitli 10 bin TL ihtiyaç kredisi için hemen bugün başvuru yaparak sıfır faiz ödeyebilirsiniz. Akbank’ın başlatmış olduğu bu yenilikçi ihtiyaç kredisi paketi ile beraber siz de acil kredi ihtiyaçlarınıza yanıt bulabileceksiniz.

220 TL taksitli 10 bin TL ihtiyaç kredisi! Anında onay, 6 ay sonra ödeme fırsatı

İnsanların acil nakit ihtiyaçlarına karşılık olarak geliştirilen yeni kredi paketi ile beraber milyonlarca vatandaşımızın yüzü gülebilecek. Özellikle acil nakit ihtiyacı olan kişilerin hızlı bir şekilde başvuru yaparak kolay bir şekilde alabileceği 220 TL taksitli 10 bin TL ihtiyaç kredisi için hemen bugün başvuru yaparak sıfır faiz ödeyebilirsiniz. Akbank’ın başlatmış olduğu bu yenilikçi ihtiyaç kredisi paketi ile beraber siz de acil kredi ihtiyaçlarınıza yanıt bulabileceksiniz. Akbank, Hızlı Para adını verdiği bu yeni kredi paketi ile beraber Türkiye’nin en hızlı onaylanan ve hesaba aktarılan kredi paketi olarak değerlendirilen Akbank Hızlı Para ile beraber sıfır faizli 10 bin TL ihtiyaç kredisi, yüzde 0,99 kredi faiz oranlı 20 bin TL ihtiyaç kredisi için hemen bugün başvuru yapabilirsiniz.

Hızlı Para tutarı en az 10 bin TL, en fazla 80.000 TL'dir. Hızlı Para aylık akdi faiz oranı (KKDF ve BSMV hariç) yüzde sıfırdır. Taksit seçenekleri müşteriye özel yapılmaktadır. Hızlı Para işlemlerinde ücret alınmamaktadır. Aylık taksit tutarlarına vergi (BSMV) ve fon (KKDF) dâhildir. Hızlı Para aylık taksit tutarı, kredi kartı ile yapılan diğer harcamalar gibi, her ay hesap kesim tarihinizde ekstrenize yansıtılır. Hızlı Para taksitini her ay ekstrede belirtilen son ödeme tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Kampanyaya 6665'e kısa mesaj gönderen tüm operatörlerin aboneleri katılabilir.

KREDİ TUTARI

AYLIK AKDİ FAİZ ORANI​

TAKSİT SAYISI

AYLIK TAKSİT TUTARI

10.000 TL

0,00%

45

220,00 TL

20.000 TL

0,99%

72

300,00 TL

50.000 TL

0,99%

144

379,00 TL

80.000 TL

1,25%

180

512,00 TL

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Onaylanan Hızlı Para, hesabınıza geçtikten sonra hesabınızdaki parayı ATM'lerden Neo kartınız ile veya size en yakın şubeye giderek çekebilirsiniz.

Hızlı Para'yı haftanın her günü 444 25 25'i arayıp kredi kart numara ve şifrenizi girdikten sonra kredi kartı menüsünden 3'ü tuşlayarak, Akbank ATM'lerinden, Akbank Şubelerinden veya www.akbank.com (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) Akbank İnternet'ten alabilirsiniz. Kartı bloke edilmiş, hakkında gecikme ve yasal takip olan, problemli bir kredisi olan müşteriler Hızlı Para hizmetinden faydalanamayacaktır.

AKBANK SIFIR FAİZLİ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Axess’liler, Hızlı Para ile acil nakit ihtiyaçlarına dilediği zaman evraksız, belgesiz ve hiçbir ücret ödemeden çözüm buluyor. Şubeye gitmeden haftanın her günü Hızlı Para alabilir, 12 aya varan taksitlerle rahatlıkla ödeyebilirsiniz.
Hızlı Paranızı;
Axess Mobil(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) ve Akbank Mobil ve İnternet’te Kart İşlemleri bölümünün içinde bulunan Hızlı Para menüsünden,

  • Size en yakın Akbank ATM veya Şubesinden ya da,
  • Akbank Telefon Şubesinden hemen kullanabilirsiniz.
  • Dilerseniz cep telefonunuzdan HP yazıp 6665’e SMS gönderin!

Akbank Mobil ve İnternet’e ister müşteri numaranızla; isterseniz Akbank kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Şifreniz yoksa veya şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifre Al’a tıklayarak şifrenizi hemen alabilirsiniz.

YORUM EKLE