25.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Verilecek! Şubeye Gitmeden Hemen Hesapta

25.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Almak İçin Şartlar Nelerdir? 25.000 TL kredi almak için başvuru şartları nelerdir? 25.000 TL kredi alacak olan kişiler hangi bankadan hızlı kredi kullanabilirler? İşte tüm detaylarıyla sizler için hazırladığımız ihtiyaç kredisi veren bankalar…

25.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Verilecek! Şubeye Gitmeden Hemen Hesapta

25.000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Almak İçin Şartlar Nelerdir? 25.000 TL kredi almak için başvuru şartları nelerdir? 25.000 TL kredi alacak olan kişiler hangi bankadan hızlı kredi kullanabilirler? İşte tüm detaylarıyla sizler için hazırladığımız ihtiyaç kredisi veren bankalar…

İhtiyaç kredisi, kişilerin para ihtiyacı olduğu zaman bankalardan başvuru yaptığı bir destek kredisidir. Bankaların belirli zamanlarında ve belirli şartlara göre verilen bu kredilerde alacağınız kredileri 60 ay vadeye kadar bölebilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olan müşteriler aynı gün içinde 25.000 TL kredi kullanabilirler. Bankalar bu civarda limitli olan kredilerde sadece kimlikle ve hatta banka şubesine bile gitmeden destek vermektedir. Sizde eğer 25.000 TL kredi alacaksanız ilk olarak banka şartlarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Şimdi sizlere bu şartların detayları ve başvuru aşamalarını söyleyelim.

25 bin TL Kredi İçin Başvuru Şartları

Kredi alacaksanız bazı banka politikalarına uygun olmanız gerekiyor. İşte detaylar…

  • Kredi başvurusu yapacak olan kişinin ilk olarak Türk vatandaşı olması gerekiyor. Ayrıca bu kişinin yaşının da 18 yaşından büyük olması şartı vardır.
  • Başvuru sahibi, banka şubesine gittiğinde veya uzaktan başvuru yaptığında bir sorgulamaya girecektir. Bu sorgulama esnasında kredi notu ve kredi siciline bakılacaktır.
  • Kredi notu 1100 ve üzerinde olan, kredi sicili temiz olan, bankalarda sıkıntısı olmayan kişilerin başvuruları onaylanacaktır.
  • Bir bankadan dolayı, icralık ve avukatlık olunduysa maalesef başvurunuz onay almayacaktır. Kredi alacak olan kişiler bu borçları ödemeleri ve daha sonra bir zaman beklemeleri gerekmektedir.
  • Başvuru sahibi, banka hesaplarında bloke olmaması, e-haciz olmaması durumunda kredi alabilecektir.

25 bin TL Kredi Veren Bankalar Listesi

Eğer yukarıdaki şartlara uygunsanız aşağıdaki bankalardan 25.000 TL kredi başvurusu yapabilir ve aynı gün içinde kredinizi kullanabilirsiniz. Bu bankalardan size uygun olanı seçtikten sonra kredi başvurusu yapınız. Hepsine birden aynı anda başvuru yaparsanız, onay alacağınız kredilerde red olarak size geri dönüş olacaktır.

Denizbank Kredi Başvurusu

Denizbank üzerinden 25.000 TL kredi başvurusu yapacaksanız bir mesaj atmanız yeterlidir. Eğer bankaya gitmeden sonuç öğrenmek istiyorsanız cep telefonunuzdan Kredim TC KİMLİK yazın ve 3280’e gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Onaylanan kredinizi en yakın banka şubesinden kullanabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Başvurusu

İş Bankası üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu banka hem şubeden hem de internet bankacılığı üzerinden müşterilerine 25.000 TL kredi vermektedir. Alacağınız kredilerde 60 ay vade ve dilerseniz 3 ay erteleme imkanı da vardır. Kredi başvurusu sonrasında banka hemen sizlere bu kredileri verecektir.

TEB Kredi Başvurusu

TEB üzerinden de anında hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Banka 25.000 TL krediyi online olarak vermektedir. Ayrıca banka şubesine giderek sadece kimlikle kredinizi kullanabilirsiniz. Banka kredi notunuza baktıktan sonra size kredi sonucunu söyleyecektir. Banka politikalarına uygun olan kişiler aynı gün içinde kredilerini kullanabilirler.

Odeabank Kredi Başvurusu

Banka olarak yeni olan, sürekli güncel kampanyaları yapan Odeabank üzerinden de 25.000 TL ihtiyaç kredisini aynı gün içinde kullanabilirsiniz. Banka şubesinden veya bankanın internet bankacılığından bu krediyi kullanmanız mümkündür. Üstelik bu bankadan daha önce bir kredi kullandıysanız size özel kredi kampanyasından da yararlanabilirsiniz. Alacağınız kredilerde 60 ay vade ile işlem yapacaksınız. Odeabank üzerinden SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Nakit yazın boşluk bırakın ve TC KİMLİK numaranızı 8444’e gönderin. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve kredinizin sonucunu hemen öğreneceksiniz.

YORUM EKLE