Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

28 Temmuz 2020 Salı 23:20:53

3.000 TL Kimlikle Kredi Veren 3 Bankadan Dev Kampanya

3.000 TL kimlikle kredi veren bankalar hangileridir? 3.000 TL kimlikle kredi almak için bankalardan nasıl başvuru yaparız? Bankaya gitmeden 3.000 TL kredi kullanabilir miyim? Sizlere bu yazımızda acil ihtiyaçlarınızda bankalardan 3.000 TL kredi almanız hakkında bilgiler vereceğiz.

3.000 TL kimlikle kredi veren bankalar hangileridir? 3.000 TL kimlikle kredi almak için bankalardan nasıl başvuru yaparız? Bankaya gitmeden 3.000 TL kredi kullanabilir miyim? Sizlere bu yazımızda acil ihtiyaçlarınızda bankalardan 3.000 TL kredi almanız hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak istiyorsanız, banka politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerekiyor. Eğer bir banka politikasına uygun değilseniz, düşük limitli ve yüksek limitli herhangi bir kredi başvurusu yaptığınızda olumsuz sonuç alırsınız. 3.000 TL kredi almak istiyorum, banka sicilime bakmaz diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Bankalar sistemsel olarak çalıştıkları için kredi çekecek olan kişilerin banka kredi notunun yüksek olması ve düzenli ödemeler yapmış olmasını isteyecektir. Sizlerde acil ihtiyacınız için eğer 3.000 TL kredi kullanacaksanız, bazı bankalardan aynı gün içinde hatta bankaya gitmeden bile kredinizi kullanabilirsiniz. Sizlerde banka şartlarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıdaki bankalardan ihtiyacınız olan 3 bin TL krediyi hemen kullanabilirsiniz.

Denizbank 3.000 TL Kredi Başvurusu

Denizbank üzerinden internet sitesine girerek veya SMS atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Alacağınız 3.000 TL ve üzerinde kredilerde banka 60 ay vade ve 3 ay erteleme yapacaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda hemen sonucu öğrenebilir ve kredinizi aynı gün içinde kullanabilirsiniz. Bankanın müşterisiyseniz internet bankacılığını kullanarak hemen kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Banka kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olarak hemen sizlere onay verecek ve internet üzerinden kredinizi hesaba atacaktır. Bu bankada bir hesabınız yoksa SMS atarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. SMS atmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına girip, Kredim TC kimlik yazarak 3280’e gönderebilirsiniz. 5 dakika içinde size kredi sonucu gelecek ve onay almanız durumunda kredinizi banka şubesinden kimlikle kullanabileceksiniz.

Ziraat Bankası 3.000 TL Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası üzerinden 3.000 TL kredi almak istiyorsanız size en yakın banka şubesine sadece kimliğinizle giderek başvuru yapabilirsiniz. Banka sizin sistemden çalışma (Sigorta) durumunuza bakacaktır. Sizlerde Ziraat Bankası üzerinden kredi alacaksanız 60 ay vade ile bu krediyi kullanacağınızı unutmayınız. Banka kamu bankası olmasından dolayı diğer bankalara nazaran daha uygun faizlerle kredi imkanı vermektedir. Eğer 3.000 TL üzerinde kredi almak isterseniz bankaya giderken gelir belgenizi de götürmeniz gerekiyor. Alacağınız kredilerde dilerseniz 6 ay erteleme imkanı da verilmektedir.

ING 3.000 TL Kredi Başvurusu

ING Bank düşük limitli kredilerde müşterilerine sadece kimlikle işlem yapmaktadır. Banka tarafından verilen bu krediye mini kredi adı verilmektedir. Sizlerde ING üzerinden kredi başvurusu yapacaksanız bankanın resmi internet sitesine girip, başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Bu şekilde ING üzerinden kredi almış olacaksınız. ING Bank, müşterilerin kredi notuna göre faiz oranı uygulayan bankalardan birisidir. Kredi notu 1600 ve üzerinde olan müşteriler, özel faizlerden yararlanarak kredi kullanacaklardır. Başvuru yaptığınızda 3.000 TL kredi onayı alırsanız, banka size 60 ay vadeye kadar işlem yapacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı