4 Bankadan 30.000 TL online Kredi Duyurusu! 1 Banka Faizsiz Veriyor

30.000 TL Online kredi veren bankalar hangileridir? 30.000 TL online kredi başvurusu için şartlar nelerdir? 30.000 TL online kredi alacağınız bankaların tüm kampanyaları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

4 Bankadan 30.000 TL online Kredi Duyurusu! 1 Banka Faizsiz Veriyor

30.000 TL Online kredi veren bankalar hangileridir? 30.000 TL online kredi başvurusu için şartlar nelerdir? 30.000 TL online kredi alacağınız bankaların tüm kampanyaları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Bilindiği gibi artık bankalar online kredi hizmetleri vermektedirler. Sizlerde uygun faizlerle kredi kullanmak ve bankaya gitmeden işlem yapmak istiyorsanız online internet bankacılığı kredisi kullanabilirsiniz. Bu kredilerden yararlanmak için bankanın şartlarına uygun müşteri olmak ve bankanın müşterisi olmak gerekmektedir. Çünkü banka hesabınıza bağlı olan internet bankacılığı şifresi ile birlikte anında kredi kullanacaksınız. İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık işlemlerine girerek bankadan hızlı bir şekilde kredi kullanabilirsiniz. Bu kredileri alacak olan kişiler 60 ay vade ile işlem yapabilirler. Alacağınız kredi ile birlikte, online olarak ödeme günlerini de siz seçebilirsiniz. Şartlara uygunsanız ve 30.000 TL online kredi almak istiyorsanız, aşağıdaki bankalardan işlem yapmanız gerekmektedir.

Akbank 30.000 TL Online İnternet Bankacılığı Kredisi

Akbank, internet üzerinden kredi veren bankaların başında gelmektedir. Çünkü hızlı başvuru imkanı ve anında sonuç ile müşterilerin de tercih sebebidir. Eğer bu bankada bir hesabınız varsa, hesabınıza bağlı internet bankacılığı şifresi alarak hemen 30.000 TL kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.  Akbank Direkt uygulaması üzerinden alacağınız bu kredilerde banka 60 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı da sizlere sunacaktır. Akbank üzerinden 7 gün 24 saat kredi başvurusu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Online Kredi Başvurusu Kampanyası

Hızlı kredi veren bankalardan birisi de QNB Finansbank’tır. Bu bankada bir hesabınız varsa hemen internet bankacılığı kullanarak ihtiyacınız kadar kredi kullanabilirsiniz. 60 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı ile birlikte 30.000 TL online kredinizi dilediğiniz zaman alabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra banka şartlarına uygun olan kişiler, hemen ne kadar kredi kullanacaklarını göreceklerdir. QNB Finansbank ayrıca SMS ve internet sitesi üzerinden de kredi başvurusu almaktadır.

CepteTEB Online Kredi Başvurusu 30.000 TL

CepteTEB tamamen dijital bir banka olduğu için, tüm yapacağınız başvurularda şubesiz olarak sizlere destek verecektir. 30.000 TL kredi başvurusu yaptığınızda 60 ay vade ve 3 ay erteleme imkanı ile birlikte sizlere krediniz kullandırılacaktır. Bunun için bankanın mobil uygulamasını kullanmanız gerekmektedir. Mobil bankacılık ve internet bankacılığı üzerinden kredi başvurusu yaparak hemen para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Türkiye Finans’dan Faizsiz Online Kredi Kampanyası

Faizsiz olarak, islami şartlara göre kredi almak istiyorsanız Türkiye Finans Katılım Bankası üzerinden işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, bu bankada hesapları olması durumunda internet bankacılığını kullanarak 30.000 TL krediyi hesaplarına atabilirler. Kredi notu 1200 ve üzerinde olan, banka politikalarına uygun ödemeler yapan müşteriler bu katılım bankasından 30.000 TL Faizsiz kredi kullanabilmektedirler. Kredi onayınızdan sonra banka sizin hesabınıza bu krediyi yatıracaktır. 60 ay vade ile verilen bu kredilerde uygun kar payı oranları ile kredi imkanı verilmektedir.

YORUM EKLE