4 Eylül BİM aktüel ürünler kataloğu incele - Bim 4 eylül kataloğu 2020 

Bim 4 eylül kataloğu 2020 tam listesi incele. Bim mağazalar zinciri her hafta cuma günü sunduğu indirimli ürünler lsitesi ile milyonlarc kişiye hitap etmekte. Her bütçeye uyan idirli ürünler listesi herhfta merakla takip edilmekte. BİM indirimli ürünler listesi araması her gün binlerce kişi tarafından yapılmakta. Biz de sizler için BİM indirimli ürünler listesi 4 eylül kataloğu incelemesini yapacağız.  Bim 4 eylül kataloğu 2020 Bim aktüel ürünler kataloğu incelemesine başlayabiliriz.

4 Eylül BİM aktüel ürünler kataloğu incele - Bim 4 eylül kataloğu 2020 

Bim 4 eylül kataloğu 2020 tam listesi incele. Bim mağazalar zinciri her hafta cuma günü sunduğu indirimli ürünler lsitesi ile milyonlarc kişiye hitap etmekte. Her bütçeye uyan idirli ürünler listesi herhfta merakla takip edilmekte. BİM indirimli ürünler listesi araması her gün binlerce kişi tarafından yapılmakta. Biz de sizler için BİM indirimli ürünler listesi 4 eylül kataloğu incelemesini yapacağız.  Bim 4 eylül kataloğu 2020 Bim aktüel ürünler kataloğu incelemesine başlayabiliriz.

Her hafta merakla takip edilen BİM  aktüel kataloğu incelemesi 4 Eylül için açıklandı. 4 Eylül'de raflarda yine onlarca üründe indirim mahsus kılınacak. Bu hafta 4 Eylül BİM aktüel kataloğunda özellkle de dolap ürünleri çok dikkt çekecek. Dana eti, hindi eti ve tsvuk eti çeşiktlerinde çeşitli indirmler mevut olacak. Bim 4 eylül kataloğu incelemesinde krşımıza çıkan indirimli ürünler listesinde yine neler var neler. BİM 4 eylül indirimli ürünler listesini inceleyelim dersek ilk sayfda karşımıza çıkan elektrikli aletler cep telefonları ev tekstili ve drone gibi ürünler yer almakta. 

4 Eylül de bim marketlerinde müşterileri hangi ürünler bekliyor. radığını bim mağazalrında bulan vatandaş gün geçmiyor ki bim indirimli ürünler listesini araştırsın. İşte 4 eylül için de aramalar başladı bile . Bim 4 eylül kataloğu 2020 incelemesine resim kaynaklı fiyat listei ile başlayalım dedik. 

İncelemesine başladığımıyeni bim kataloğu 4 eylül listesinde ilk dikkat çken ürün kaymaz tabanlı, 60 gram öğütme kapasiteli ve 2 yıl garantili Fakir Kahve ve Baharat Öğütücü hem de 199 tl fiyatı ile sizlerle olurken pslanmaz bçaklar  fakir mini tost makinesi de bizlerle olacak.  Kapak kilitleme mandalına sahip, yatay ve dikey saklama imkanı bulunan, led güç göstergeli, özel yapışmaz kaplamalı pişirme plakaları ile ön plana çıkan, 2 yıl garantili Fakir Mini Tost Makinesi 129 TL.

Bim 4 eylül kataloğu 2020 Bim aktüel ürünler  listesinde diğer ürünleri de inceleyecek olursak,   özellikle de çeyiz hzırlığı yapan kişilerin çok tercih edecekleri idirimli ürünler mevuct olduğunu göreceksiniz. Kare ve yuvarlak tepsileri ile birlikte satışa sunulan, ayarlanabilir termostatlı iç ısı kontrol sistemine sahip, zaman ayarlı zil uyarı sistemi bulunan, 40 litre iç hacim ve 1800 watt ısıtma gücü ile dikkat çeken, 2 yıl garantili Kumtel Turbo Fırın 239 TL fiytı ile sizlerle olacak. Chefs marka tava çeşitlerinin 40 ila 80 lira arasında değiştiği bim mağazalarında çeşitli mıtfak malzemeleri de 40 lira gibi cüzi rakamla sizlerle olacak.  4 Eylül Bim aktüel kataloğu elektronik ürünler listeside ise Ekran içi parmak okuyucusu ile ön plana çıkan, yüz tanıma özellikli, 2 yıl garantili Oppo A5 2020 Cep Telefonu 2299 TL. Havada sabit kalabilme özelliğine sahip, wifi ile uzaktan bağlantı imkanı sunan, otomatik kalkış ve iniş özelliği sayesinde kolaylıkla kullanabileceğiniz Smart Drone 189 TL. Starcom Büyük Boy Nostaljik Radyo 169 TL. Polosmart Akıllı Saat 59,90 TL. Çoklu dil seçeneği bulunan, geniş açılı uzaktan kumandası, A4 enerji sınıfı, 2 yıl garantisi ve bir çok sayamadığımız özelliği ile dikkat çeken Djitsu 42″ FullHD Uydu Alıcılı Led TV 1399 TL. 

  Bim 4 eylül kataloğu 2020 Bim aktüel ürünler listesi incelememize devam edelim. Özellikle de mutfak mlzemeleri ürünlerinin çok dikkat çektiği bim aktüel 4 eylül listesinde Kütahya porselen çok büyük indirmler le sizlerle olacak..  6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak ve 6 adet kaseden oluşan Kütahya Porselen 18 Parça Rölyefli Porselen Yemek Takımı 99,90 TL. 6’lı Yuvarlak Seramik Reçellik Sosluk 49,90 TL. Yüksek kalite ve ince kristal camdan imal edilmiş Rakle 6’lı Dekorlu Limonata Bardağı 29,90 TL. Sıcak ve soğuk korumalı, elde ve omuzda taşınabilir çantaya sahip Termoslu Çantalı Saklama Kapları 29,90 TL. Sebze ve meyveleri hem baskı uygulayarak hem de ipli makara  sayesinde manuel olarak doğramanıza yardımcı olacak Alpina Mutfak Yardımcısı 39,90 TL. Cam Mangolia Sunum Kasesi 11,90 TL. Lav 3’lü Meşrubat Bardağı 7,95 TL. Puding, helva, kısır, muhallebi gibi gıda ürünlerini şekillendirmede kullanılan, üst kapağını çıkardığınızda yapışmadan içini tabağa bırakan Pasta ve Kısır Hazırlama Kabı 5,95 TL. 4’lü Puding Kabı Seti 5,95 TL. Şık tasarımı ile ön plana çıkan, bronz renkli metak kapağı ve standı ile birlikte satışa sunulan Glass in Love 4’lü Cam Baharatlık Seti 39,90 TL, 6’lı Cam Baharatlık Seti 34,90 TL.

Her hafta bim aktüel kataloğu yayınlanması akabnide merakla bekeyen bnlerce vatandaşa özel Bim 4 eylül kataloğu 2020 Bim aktüel ürünler listesi incelememizde karşımıza çıkan  tekstil ürünleri de çeyiz hayali kuranlara destek vermekte.Dekorista 140×140 ölçülerinde Masa Örtüsü 9,95 TL. 6’lı Dekoratif Örtü 5,95 TL. Farklı renklerde, kurdelalı, kanaviçe, nakışlı gibi seçenekleri bulunan, pamuktan üretilmiş Nakışlı El Havlusu 4,25 TL. Uçları püsküllü, kadife Baskılı Havlu 3,95 TL. Sebze Meyve Koruyucu 5,95 TL. Bim 4 Eylul 2020 aktuel urunleri arasında yer alan tekstil ürünleri içinde giyim ürünleri de var. Erkek Oxford Gömlek 24,90 TL. Deri Kemer 24,90 TL. Deri Casual Erkek Ayakkabı 54,90 TL. Kadın Erkek Eşofman Altı 24,90 TL. Çocuk Spor Ayakkabısı 29,90 TL.

Bim 4 eylül kataloğu 2020 Bim aktüel ürünleR LİSTESİNİ sizleri çin inceledik. Bim 4 eylül kataloğu 2020 Bim aktüel ürünler listesi resimlerini görmek isterseniz haberimize devam ediniz. 

Bim 4 eylül kataloğu 2020 Bim aktüel ürünler listesinin detaylı listesi aşağıda yer almakta.  Her hfta devam ettiğimiz Bim 4 eylül kataloğu 2020 Bim aktüel ürünler listesi tamamlandı bir sonraki hafta bim aktüel katalog incelememiz devam edecek. 

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2020, 20:21
YORUM EKLE