Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

21 Mayıs 2020 Perşembe 15:17:35

5 Bankadan 3 ay ertelemeli Bayram kredisi verecek! Tüm vatandaşlar bu krediden faydalanabilecek! Hemen başvuru yapın!

Ramazan Bayramı öncesinde günümüzde birçok banka tarafından bayram kredi kampanyaları gündeme geldi. Bayram kredi fırsatları Ziraat Bankası, Halk bankası ve Vakıfbank tarafından başlatılmazken Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Denizbank, İş bankası ve Şekerbank tarafından bayram özel kredi kampanyaları düzenleyerek vatandaşlar için özel fırsatları sunuldu.

Ramazan Bayramı öncesinde günümüzde birçok banka tarafından bayram kredi kampanyaları gündeme geldi. Bayram kredi fırsatları Ziraat Bankası, Halk bankası ve Vakıfbank tarafından başlatılmazken Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası, Denizbank, İş bankası ve Şekerbank tarafından bayram özel kredi kampanyaları düzenleyerek vatandaşlar için özel fırsatları sunuldu. Üstelik 3 ay ertelemeli ve kredi kampanyaları ile birlikte uygun bayram kredi fırsatı sunan bankalar ile birlikte en düşük ihtiyaç kredi çekme fırsatını bulabilirsiniz. Detaylar haberimizde…

Bankalar tarafından başlatılan kredi kampanyaları ile Ramazan Bayramı öncesinde nakit ihtiyacı olan vatandaşlara kredi fırsatları sunuldu. Kredi fırsatı sunan bankaları şu şekilde sıralayabiliriz;

2020 ŞEKERBANK DÜŞÜK FAİZLİ BAYRAM KREDİ KAMPANYASI!

Şekerbank bu zorlu süreç içerisinde müşterileri için bayram öncesinde nakit ihtiyacı bulunan bireysel müşterileri için olağanüstü kampanya başlattı. 60 aya varan vadeler doğrultusunda gelenekselleşen kampanya kapsamında, 3 ay erteleme ve yüzde 0,79’dan başlayan faiz oranları ile uygun finansman desteğini sağlayacağını müşterilerine duyurdu.

Yüzde 0,79 faiz oranı ile birlikte düzenlenen bu kredi fırsatı doğrultusunda ilk 3 ay erteleme fırsatından da yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda 60 aya kadar vadeli yapma fırsatını da elde edebilirsiniz. Düzenlenen bayram kredisinden faydalanmak isteyen kişilere özel olarak;

  • 3 – 12 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için Şekerbank bayram kredisi faiz oranı yüzde 0.79
  • 13 – 24 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için Şekerbank bayram kredisi faiz oranı yüzde 0.89 25 – 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için Şekerbank bayram kredisi faiz oranı yüzde 0.99
  • 37 – 60 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen kişiler için Şekerbank bayram kredisi faiz oranı yüzde 1.09 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunacak.

2020 DENİZBANK DÜŞÜK FAİZLİ BAYRAM KREDİ KAMPANYASI!

Denizbank müşterilerine özel bayram kredi kampanyası oluşturarak bu fırsatı sunan bankalarına arasına katıldı. Denizbank ihtiyaç kredi faiz oranı yüzde 0,89 olarak belirlemesiyle birlikte pek çok vatandaşın dikkatini çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda kullanılan kredi tutarına ve vadesine göre de faiz oranı belirleneceği açıklanmıştır.

Kullanılan kredi tutarına göre 12 ay vadeli 3 bin lira ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0.89 olarak uygulanırken daha üzeri kredi tutarı ve vade seçenekleri için ise yüzde 1,29 oranı uygulanıyor.

2020 İŞ BANKASI DÜŞÜK FAİZLİ BAYRAM KREDİ KAMPANYASI

Her sene bayram öncesinde düşük faizli bayram kredisi düzenleyen bankalar arasında İş bankası yerini almaktadır. İş bankası 2020 yılı içerisinde benzer bir kampanyaya imza atmasıyla birlikte pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Ayrıca iş bankası geleneksel bayram kredi faiz oranını 0,96 olarak belirlemiştir. Ancak kredi vadesine göre faiz oranlarında değişiklik gösterebileceğinin altını çizdi.

2020 YAPI KREDİ BANKASI DÜŞÜK FAİZ ORANLI BAYRAM KREDİ FIRSATLARI!

  • 10 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi faiz oranı 36 ay vadeli kredi paketinde yüzde 1.85
  • 10 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi faiz oranı 60 ay vadeli kredi paketinde yüzde 1.75
  • 50 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi faiz oranı 36 ay vadeli kredi paketinde yüzde 1.69
  • 50 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi faiz oranı 60 ay vadeli kredi paketinde yüzde 1.57
  • 75 bin liraya kadar olan ihtiyaç kredisi faiz oranı 60 ay vadeli kredi paketinde yüzde 1.39 olarak uygulanacak.

2020 GARANTİ BANKASI DÜŞÜK FAİZ ORANLI BAYRAM KREDİ FIRSATI!

Garanti de diğer bankalar gibi bayram kredi kampanyası oluşturarak faiz oranını yüzde 0,99 olarak belirledi. Ancak söz konusu oran olarak 100 bin TL olarak kredi limit uygulaması yapmaktadır. Kullanılacak olan kredi tutarı düştükçe faiz oranında artış gösterilecektir. 0 ay vadeli 10 bin kredi kullanan bireyler için faiz oranı 1,68 olarak uygulanacaktır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı