5 Bankadan Kredi Yapılandırma Müjdesi! Hepsi avantajlı ve yüksek karlı

Kredi yapılandırması yapan bankalar hangileridir? Hangi bankalar kredi yapılandırması yapabilir? Kredi yapılandırması olması için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda ödemekte zorlandığınız kredilerde tekrardan yapılandırma yapma hakkında bilgiler vereceğiz.

5 Bankadan Kredi Yapılandırma Müjdesi! Hepsi avantajlı ve yüksek karlı

Kredi yapılandırması yapan bankalar hangileridir? Hangi bankalar kredi yapılandırması yapabilir? Kredi yapılandırması olması için şartlar nelerdir? Sizlere bu yazımızda ödemekte zorlandığınız kredilerde tekrardan yapılandırma yapma hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankalardan aldığınız özellikle ihtiyaç kredilerinde aylık ödemelerinizi düzenli olarak yapmazsanız bankalar sizi sürekli uyarıya alır ve kredi notunuzu düşürür. Bu işin sonunda da ödemeler hala olmazsa icralık olursunuz. Eğer kredi ödemelerinizi yapamıyorsanız ve belirli bir süre ödeme yaptıysanız kredi yapılandırması yaparak tekrardan kredinizi uzun vadelere bölebilirsiniz. Bu şekilde de bankalardaki siciliniz bozulmamış olur. Eğer kredi yapılandırması yapmak istiyorsanız borcunuzun en az 1 dönem ödenmemiş olması gerekiyor. Kredilerinizi düzenli ödüyorsanız banka yapılandırma yaptırmayacaktır. Şimdi sizlere hangi bankalar kaç paraya kadar yapılandırma yapıyor bunun hakkında bilgiler vereceğiz.

QNB Finansbank Kredi Yapılandırma

Sadece kendi bankasında olan krediyi kullandığınız zaman bu banka yapılandırma yapacaktır. Finansbank üzerinden ihtiyaç kredisi kullandıysanız ve kredi ödemelerinizi yapmakta zorlanıyorsanız size en yakın banka şubesine giderek hemen yapılandırma kredisi alabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde borcunuz kadar tekrardan yapılandırma yapabilirsiniz. Bu yapılandırmalarda üzerine yeni güncel faizler eklenecektir.

Akbank Kredi Yapılandırma

En yakın Akbank şubesine kimliğinizle giderek bu bankada kullandığınız ihtiyaç kredisini veya konut kredisini yapılandırma yapabilirsiniz. İhtiyaç kredilerinde 20.000 TL’ye kadar yapılandırma yapılmaktadır. Borcunuz bu rakamın altındaysa işlem yapabilirsiniz. 20.000 TL yapılandırma yapacak olan kişiler 36 ay vade ile işlem yapacaklardır. Başvuru sadece banka şubelerinden yapılıyor. Eğer kredi başvurusu yapacaksanız internet veya SMS ile başvuru yapmayı denemeyiniz.

Ziraat Bankası Kredi Yapılandırma

Ziraat Bankası üzerinden de kredi yapılandırması yapabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler en yakın şubeye giderek bu bankadan kullandıkları kredilerde 60 ay vadeye kadar yapılandırma veya borç kapatma kredisi alabilirler. Banka müşterilerine bu imkanı vermektedir. Sadece tek şart kendi bankası üzerindeki kredileri yapılandırmaktadır. Diğer bankalardaki borçlarınız için banka düşük kredi notunuz olsa da borç kapatma kredisi verecektir.

Vakıfbank Kredi Yapılandırma

50.000 TL’ye kadar olan ve Vakıfbank ihtiyaç kredisi olarak kullandığınız kredilerde borç sıkıntısı yaşıyorsanız 60 ay vadeye kadar tekrardan gündem olan faizlerle işlem yapabilirsiniz. Bu işlemleri yapmak için kredi çektiğiniz banka şubesine gitmeniz veya aramanız gerekmektedir. Vakıfbank kredi başvurusu yaptığınızda şartlara uygun olan müşteriler hemen yapılandırma yapacaklardır. Vakıfbank hem kredi hem de kredi kartı borçlarınızı içinde ayrıca birleştiren kredi vermektedir. Sizde size en yakın şubeye giderek tüm krediler için bilgiler alabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Yapılandırma

Bu bankadan kullandığınız 60.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde ödeme sıkıntısı yaşıyorsanız  banka size 48 ay vadeye kadar tekrardan yapılandırma imkanı sunacaktır. Banka sadece kendi bankasından çekilen krediler için bu desteği vermektedir. Eğer sizde banka için kredi yapılandırması başvurusu yapacaksanız işlem yaptığınız ve müşterisi olduğunuz banka şubesine giderek kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

YORUM EKLE