Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

19 Kasım 2020 Perşembe 21:08:25

575 Ve 395 TL Taksitle 240 Ay Vadeli Evler Şaşırtıyor! TOKİ Kurasız Daire Satışı

TOKİ’den 240 ay vadeli ev fırsatları. Hemde kurasız daire satışı başlıyor. Aylık 395 TL ile 575 TL arasında değişen Toki daireleri için geç kalmayın. Başvuruların başladığı iller duyuruldu ancak TOKİ tüm illerde de bu fiyatlara ev satacağını açıkladı. TOKİ alt gelir grubuna başvurular hemen yapabilirsiniz.

Vatandaşlarımız TOKİ sayesinde ev sahibi olmaya devam ediyor. TOKİ vatandaşlarımızı yıllardan beri ev sahibi yapmaya devam ediyor. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan ev alımları için TOKİ her zaman en güvenilir seçimlerden bir tanesi olmuştur. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan ev alımları için yine vatandaşlarımız TOKİ konutlarına başvuru yapmak için bekliyorlar. TOKİ konutları için vatandaşlarımız sırada bekliyorlar. Vatandaşlarımız tarafından TOKİ konutlarından faydalanmak isteyenler için hangi şartların sağlanması gerekiyor? TOKİ konutları için başvurular nereye ve nasıl yapılacak? Gibi pek çok soru vatandaşlarımız tarafından merak ediliyor. Merak eden ve araştıran vatandaşlarımız için ayrıntıları haber kaynağımızda paylaştık.

Korona virüs ile birlikte vatandaşlarımızın da ev alma ihtiyacı daha da arttı. Vatandaşlarımız hem gelen ekonomik sıkıntılarla mücadele etmeye çalışıyor hem de bunun yanında ev alma hayalleri kuruyorlar. Bunun için de vatandaşlarımız çareyi en güvenilir ve en kolay olan orta gelirli vatandaşlarımızın da ev sahibi olduğu TOKİ konutlarına başvuru yaparak sahip olmak istiyorlar. Vatandaşlarımız tarafından yapılacak olan başvurular başladı. Vatandaşlarımız TOKİ konutlarından ev almak için hemen harekete geçebilirler. TOKİ başvurularının da başlamasıyla birlikte vatandaşlarımız yapacakları ev alımları için bu fırsatları kaçırmak istemiyorlar. Bunun için de vatandaşlarımız her yerden araştırmalarına devam ediyorlar.

TOKİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI!

Vatandaşlarımız tarafından alınacak ola evler için özellikle dar gelirli ya da orta gelirli olanlar TOKİ konutları ile ev alma hayalini gerçekleştirmek istiyorlar. Vatandaşlarımız tarafından korona virüs ile birlikte ev almak için eğilimler daha fazla arttı. Vatandaşlarımız ev almak için sırada bekliyorlar. Korona virüs ekonomik yönden bütün herkesi etkiledi. Ev almak isteyen vatandaşlarımız da oldukça bu süreçten etkilendiler. Korona virüs vatandaşlarımızda geleceğe dair güvensizlik duyma ve gelecek endişesi gibi düşünceler oluşturdu. Bununla birlikte de vatandaşlarımız ekonomik sıkıntıların için de birikmişlerini ev almak için yatırmak istiyorlar. Ev fiyatlarının da oldukça fazla olduğu bu dönemde vatandaşlarımız için ev almak ancak TOKİ konutları ile mümkün olabiliyor. Ev almak isteyen vatandaşlarımız da her yerden TOKİ konutlarına başvuru yapmak için bekliyorlar. Vatandaşlarımızın bu konuda araştırmaları devam ediyor.

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından uygun fiyatlarla evler satışa sunulmaya başladı. Evler açık satış yöntemi ile satışa çıkarılıyor. Vatandaşlarımız ev sahibi olmak hayallerini gerçekleştirmek için TOKİ konutlarına başvuru yapıyor. Ev almak isteyen ama maddi açıdan yetersiz olan vatandaşlarımız önce TOKİ’ye başvuru yapıyorlar. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından satışa sunulan konutlar farklı kategorilerde satılıyor. Vatandaşlarımızın çoğunluğunun bu evleri tercih etmesinin sebebi zaten evler satışa sunulurken farklı gelir grubundaki insanların da düşünülerek uygu fiyatlar belirlenmesidir. Vatandaşlarımızın ucuz evlere başvuru yapabilmeleri için TOKİ alt gelir grubu özelliklerini taşıyor olmaları gerekmektedir. Yoksa bu evler için başvuru yapamazlar.

TOKİ KONUTLARININ İLLERE GÖRE FİYATLARI!

• Samsun Vezirköprü Nalbantlı Mahallesi’nde 8 konut 256 bin lira
• Sivas Merkez Yenimahalle’de 17 konut 146 bin lira
• Tokat Merkez Dedeli Mahallesi’nde ise 27 konut 165 bin lira
• Ankara Mamak Gülseren Mahallesi’nde yer alan 86 konut için başlangıç satış fiyatı 260 bin lira
• Bingöl Merkez İnönü Mahallesi’nde 1 konutun başlangıç fiyatı 240 bin lira
• Denizli ve ilçelerinde bulunan 201 konut 120 bin liradan başlayan fiyatlarla satış için sunuldu.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Çok Okunanlar

Güncel Haberler

Dizi Haberleri

EDHO Hırsız Seko kimdir? Gerçek adı ne?

← yazdı25 Kasım 2020
Yukarı