Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

1 Temmuz 2020 Çarşamba 23:15:30

60 Ay Vadeyle En uygun Borç Kapatma Kredisi Duyurusu Geldi

En uygun borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir? En uygun borç kapatma kredisi alacağımız bankalar ve başvuru şartları nelerdir? En uygun borç kapatma kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin kredi başvuru aşamaları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

En uygun borç kapatma kredisi veren bankalar hangileridir? En uygun borç kapatma kredisi alacağımız bankalar ve başvuru şartları nelerdir? En uygun borç kapatma kredisi başvurusu yapacak olan müşterilerin kredi başvuru aşamaları hakkında sizlere bilgiler vereceğiz.

Bankalardan kullandığınız kredi kartı, kredi gibi ürünlerin ödemelerinde yüksek limitler ödüyor ve bu sizi ay içinde çok zor duruma sokuyorsa bankaların borç kapatma veya diğer adıyla borç transfer kredilerine başvuru yaparak bu borçları tek bir bankada toplayabilirsiniz. Bankalar ihtiyaç kredisi adı altında verecekleri bu kredilerde, şartlara uygun olmanız durumunda 60 ay vadeye kadar sizlere kredi imkanı verecektir. Kredi başvurusu yaptığınızda tüm banka kredi ve kredi kartı borçları kapatılacaktır. Sizde eğer böyle bir kredinin sizi rahatlatacağını düşünüyorsanız sizlere vereceğimiz bankalardan hemen borç kapatma kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi onayı aldığınızda bu bankalar sizin elinize nakit para vermezler. Tüm banka hesap numaralarına kredi içinden para gönderip, borçları kapatırlar. Bu sebeple güncel borç kapatma miktarını, borçlu olduğunuz bankadan öğrenmeniz gerekmektedir.

Garanti BBVA Borç Transfer Kredisi

Size en yakın Garanti BBVA şubesine evraklarınız, kimliğiniz ve kapatacağınız banka hesap numaraları ile giderseniz aynı gün içinde onay alıp hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Garanti BBVA üzerinden verilen borç kapatma kredilerinde 100.000 TL’ye kadar limit vardır. 60 ay vadeli kullanmak isterseniz banka size bu vadeye kadar kredi kullanmanıza izin verecektir. Dilerseniz kredi kullanıldığında 3 ay ertelemeli kredi kullanarak, rahat bir nefes alabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan müşterilerin kredi onayı almaları için 3 aylık sigortası olması ve kredi skorunun 1100 ve üzerinde olması gerekmektedir.

Fibabanka Borç Kapatma Kredisi

50.000 TL’ye kadar olan tüm banka borçlarınız için Fibabanka’da borç kapatma kredisi vermektedir. Kredi başvurusu yapacağınız zaman şartlara uygun olursanız hemen işlem yapabilir ve anında kredinizi kullanarak tüm banka kredi kartı, KMH borcu ve ihtiyaç kredisi borçlarınızı kapatabilirsiniz.

60 ay vadeye kadar verilen bu kredilerde kredi kapatması yapacaksanız sadece ihtiyaç kredisi için yardımcı olmaktadırlar. Konut kredilerinde veya taşıt kredilerinde borç kapatma kredisi yapılmamaktadır. Eğer bu krediler için işlem yapmak istiyorsanız kredi aldığınız şubeye giderek hemen konut kredisi yapılandırması yapmanızı tavsiye ediyoruz.

ING Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

Uygun faiz oranları ile bu bankadan kredi almak istiyorsanız kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notu yüksek olan kişiler bu bankadan alacakları kredilerde uygun faizle işlem yapacaklardır. Diğer banka ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Dilerseniz sadece kredi borçlarınızı, dilerseniz de sadece kredi kartı borçlarınızı kapatabiliyorsunuz. Banka şubelerine giderek kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir. Diğer banka borçlarınız olduğu için internet üzerinden başvuru yaparsanız olumsuz yanıt alabilirsiniz. ING borç kapatma kredilerinde 60 ay vadeye kadar 3 ay erteleme imkanı ile müşterilerine kredi vermektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı