99 TL taksitli, sıfır faizli, 5 bin TL kredi duyurusu yayınlandı! Sadece bu yollarla başvuru yapılıyor!

Akbank, başlatmış olduğu yeni kredi paketi ile beraber milyonlarca vatandaşımızın Kurban Bayramı için ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için 5 bin TL aylık 99 TL taksitli kredi paketi başlattı. Akbank’ın son zamanlarda başlatmış olduğu en cazip kredi paketlerinden bir tanesi olan bu kredi paketi ile beraber vatandaşlarımızın hem rahat bir ödeme yapması hem de Kurban Bayramı için ihtiyaçlarını karşılayabilmesi amaçlanıyor

99 TL taksitli, sıfır faizli, 5 bin TL kredi duyurusu yayınlandı! Sadece bu yollarla başvuru yapılıyor!

Akbank, başlatmış olduğu yeni kredi paketi ile beraber milyonlarca vatandaşımızın Kurban Bayramı için ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için 5 bin TL aylık 99 TL taksitli kredi paketi başlattı. Akbank’ın son zamanlarda başlatmış olduğu en cazip kredi paketlerinden bir tanesi olan bu kredi paketi ile beraber vatandaşlarımızın hem rahat bir ödeme yapması hem de Kurban Bayramı için ihtiyaçlarını karşılayabilmesi amaçlanıyor.

Akbank, 99 TL taksitli, 51 ay vadeli ve yüzde sıfır faizli ihtiyaç kredisi ile beraber milyonlarca vatandaşımızın Kurban Bayramı’nda acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak istiyor. Genellikle kısa vade, yüksek faiz oranı ve yüksek aylık taksit tutarı sunan Akbank, son zamanlarda kredi tüketicilerini sevindirecek bir hamle yapmaya başladı. Son 20 gün içerisinde başlattığı düşük ödemeli, yüksek vadeli, sıfır faizli ihtiyaç kredisi paketleri ile beraber milyonlarca vatandaşımızın acil nakit ihtiyaçları çözümlenmiş olacak.

AKBANK HIZLI PARA ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Hızlı Para Tutarı

Aylık Akdi Faiz Oranı​

Taksit Sayısı

Aylık Taksit Tutarı

5.000 TL

0,00%

51

99,00 TL

10.000 TL

0,44%

72

266,00 TL

15.000 TL

0,44%

144

379,00 TL

20.000 TL

0,44%

180

512,00 TL

Hızlı Para tutarı en az 500 TL, en fazla 20.000 TL'dir. Hızlı Para aylık akdi faiz oranı (KKDF ve BSMV hariç) %1,25​'tir. Taksit seçenekleri müşteriye özel yapılmaktadır. Hızlı Para işlemlerinde ücret alınmamaktadır. Aylık taksit tutarlarına vergi (BSMV) ve fon (KKDF) dâhildir. Hızlı Para aylık taksit tutarı, kredi kartı ile yapılan diğer harcamalar gibi, her ay hesap kesim tarihinizde ekstrenize yansıtılır. Hızlı Para taksitini her ay ekstrede belirtilen son ödeme tarihine kadar ödeyebilirsiniz. Kampanyaya 6665'e kısa mesaj gönderen tüm operatörlerin aboneleri katılabilir.

Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Türkcell, Vodafone ve Türk Telekom kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikleri yansıtma hakkını saklı tutar. Onaylanan Hızlı Para, hesabınıza geçtikten sonra hesabınızdaki parayı ATM'lerden Neo kartınız ile veya size en yakın şubeye giderek çekebilirsiniz.

Hızlı Para'yı haftanın her günü 444 25 25'i arayıp kredi kart numara ve şifrenizi girdikten sonra kredi kartı menüsünden 3'ü tuşlayarak, Akbank ATM'lerinden, Akbank Şubelerinden veya www.akbank.com (Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) Akbank İnternet'ten alabilirsiniz. Kartı bloke edilmiş, hakkında gecikme ve yasal takip olan, problemli bir kredisi olan müşteriler Hızlı Para hizmetinden faydalanamayacaktır.

HIZLI PARA BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Axess’liler, Hızlı Para ile acil nakit ihtiyaçlarına dilediği zaman evraksız, belgesiz ve hiçbir ücret ödemeden çözüm buluyor. Şubeye gitmeden haftanın her günü Hızlı Para alabilir, 12 aya varan taksitlerle rahatlıkla ödeyebilirsiniz.
Hızlı Paranızı;
Axess Mobil(Bu sayfa yeni pencerede açılacaktır) ve Akbank Mobil ve İnternet’te Kart İşlemleri bölümünün içinde bulunan Hızlı Para menüsünden,

  • Size en yakın Akbank ATM veya Şubesinden ya da,
  • Akbank Telefon Şubesinden hemen kullanabilirsiniz.
  • Dilerseniz cep telefonunuzdan HP yazıp 6665’e SMS gönderin!

Akbank Mobil ve İnternet’e ister müşteri numaranızla; isterseniz Akbank kredi kartı bilgilerinizle giriş yapabilirsiniz. Şifreniz yoksa veya şifrenizi hatırlamıyorsanız Şifre Al’a tıklayarak şifrenizi hemen alabilirsiniz.

YORUM EKLE