Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

12 Ocak 2021 Salı 20:49:20

Son Güncelleme: 12/01/2021 20:49:05

Aile Bakanı Selçuk Finansal İstikrar Kalkanı Paketi Duyurusu! 1000 TL Pandemi Desteği Reddedilenler müjde

Aile Bakanı Selçuk’tan son dakika pandemi yardımı geldi. 2021 yılında bakanlık tarafından ihtiyaç sahibi ailelere Finansal İstiktar Paketi kapsamında ödeme yapacağını duyurdu. Maddi Yardım parası almak isteyenler için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları 2021 yılında ek kaynak müjdesi verdi. İşte Selçuk’tan son dakika açıklamalar.

Aile Bakanı Selçuk’tan son dakika 1000 TL pandemi desteği açıklaması. Yoksulluğu Aşırı yoksulluktan sorun olmaktan çıkardıklarını ifade ederek 2003 yılında 2.5 milyon tam yoksulluğu sona erdirdiğini açıklayarak Pandemi Desteği hakkında açıklamalar da bulundu.

Aile Bakanı Selçuk’tan Pandemi Sosyal Yardım Desteği açıklaması!

Koronavirs salgını döneminde ekonomik zorlukların bilincinde olduklarını ifade eden bakan “Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan talimatıyla 2021 yılında Finansal İstikrar Kalkanı Paketi devam edeceğini” duyurdu. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler bakanlığı 1000 TL destek ödemelerinin süreceğini ifade etti!

Bakan Selçuk’tan Son Dakika açıklamalar!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk 2021 yılında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarıyla ihtiyaç sahibi ailelere 200 milyon ek kaynak aktarıldığını ifade etti.

Maddi Destekler sürecek!

Bakan Selçuk yapmış olduğu açıklamalarda, pandemi dönemi geçene kadar 1000 TL ödemeler gerçekleşecek. Bunun 3. faz ve 4. faz olarak ifade edilmesinin yanlış olduğunu ifade eden Bakan selçuk, Gelire ihtiyacı olan herkese kanatlarımızı açacağız elimizi uzatacağız dedi.

İhtiyaç sahibi vatandaşların 1000 TL pandemi yardımı başvurusunu devam ettiğini ve 400 milyon liralık yeni bir paketin 2021 yılında duyurulacağının müjdesini verdi.

1000 TL Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıfları başvuruları nereden yapılıyor?

1000 TL pandemi yardımları devam ettiğini açıklayan bakan sonrası 1000 TL yardım ödemesi naısl alınacağını sizlere aktarıyoruz. Kaymakamlık binalarında yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarına maddi ihtiyacınız olduğunu dile getirerek ödeme alabilirsiniz. 1000 TL Pandemi yardımı rededilen kişilerin vakıflara ve sosyal yardımlaşma derneklerine şahsi olarak başvurarak ödeme aldıklarını dile getirdi.

1000 TL Pandemi yardımı Reddedilenler bu yolu denesin!

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Selçuk, 1000 TL alamayan vatandaşlar için bu yolu denemesi, şahsi olarak internet yerine yüz yüze başvurmanın daha çok onaylandığı dile getirdi. Sizde 1000 TL Yardım almak için bu başvuru yolunu deneyin.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı