Akbank 50.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası duyurdu

Akbank’tan 50.000 TL Gelir Belgesiz Kredi nasıl alınır? Akbank 50.000 TL gelir belgesiz kredi almak için şartlar nedir? 50.000 TL gelir belgesiz aldığınız kredilerde banka nasıl krediyi kullandırır? Sizlere bu yazımızda Akbank gelir belgesiz kredi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Akbank 50.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Kampanyası duyurdu

Akbank’tan 50.000 TL Gelir Belgesiz Kredi nasıl alınır? Akbank 50.000 TL gelir belgesiz kredi almak için şartlar nedir? 50.000 TL gelir belgesiz aldığınız kredilerde banka nasıl krediyi kullandırır? Sizlere bu yazımızda Akbank gelir belgesiz kredi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan müşteriler gelir belgeli ve gelir belgesiz olarak kredi kullanabilirler. Bu gelir belgesiz kredi sadece ihtiyaç kredileri için verilmektedir. Akbank üzerinden eğer konut kredisi veya taşıt kredisi alacaksanız bu kredilerde gelir belgesi ile işlem yapmanız gerekmektedir. İhtiyaç kredilerinde banka uygun bulduğu müşterilerde 50 bin TL’ye kadar hemen kredi imkanı vermektedir. Sizlere şimdi Akbank üzerinden bu krediyi alacaksanız hangi müşteri grubunda olmanız gerekiyor ve başvuru nasıl yapılıyor bunun hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Şartları Nedir?

Akbank üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istiyorsanız daha önceki bir banka çalışmanızın olması gerekmektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin 18 yaşından büyük, 65 yaşından küçük ve TC vatandaşı olması gerekmektedir. Ayrıca kişilerin kredi notu normal şartlara göre daha yüksek olması gerekmektedir. Sizde eğer Gelir belgesiz olarak kredi almak istiyorsanız 1300 ve üzerinde kredi notunuzun olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olan müşteriler bu kredilerde başvuru yapsa dahi onay alamazlar.

Kredi başvurusu yapacak olan müşterinin ayrıca bankalardaki daha önce icralık ve avukatlık durumunun olmaması da gerekmektedir. Güncel kredi ve kredi kartı borçlarınız varsa da bu borçları düzenli olarak yatırmanız gerekiyor. Eğer gecikmeli bir ödemeniz varsa bu ödemeyi yapın ve 24 saat sonra kredi başvurusu yapın. Şartlara uygunsanız Akbank’tan bankaya gitmeden hızlı bir şekilde gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz.

Akbank 50.000 TL Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank üzerinden 50.000 TL kredi almak istediğiniz zaman bu bankanın müşterisi olmanız gerekmektedir. Banka müşterisi olmanız durumunda bu bankanın internet bankacılığı sistemi olan Akbank Direkt şifresi almanız gerekiyor.

Akbank direkt şifreniz varsa veya aldıysanız banka uygulamasına girerek Akbank Direkt kredi başvurusu yapacaksınız. Uygulamada ana sayfada Direkt Kredi menüsüne girerek hemen başvuru formunu doldurabilirsiniz. İstediğiniz kredi tutarı ve vadeyi seçeceksiniz. En fazla 50.000 TL 60 ay vade yapabilirsiniz. Yeni müşteri kaydı oluşturan bazı müşterilerde bu limit 20.000 TL olarak verilmektedir. Limiti girdiğiniz zaman size uyarı verebilir.

Bu işlem sonrasında başvur butonuna basacaksınız ve anında kredi sonucu size söylenecektir. Kredi başvuru sonucu uygun olan müşterilerin aynı anda kredisi onaylanır. Daha sonra size onaylanan limiti söylerler. Bu limite kadar kredi kullanabilirsiniz mesajı görürseniz ve bu mesajı onaylarsanız kredi kullanım aşamasına geçeceksiniz. Sözleşmeleri okuduğunuzu gösteren kutucukları işaretlerin ve sonunda hesabıma aktar seçeneğini seçin. Bu işlemi bankaya gitmeden yapacaksınız. Onay verirseniz hemen krediniz hesabınıza yatacaktır. Akbank hesap numaranızda olan parayı isterseniz bankadan çekebilir isterseniz de başka hesaba gönderebilirsiniz.

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2020, 14:34
YORUM EKLE