Akbank Depremzedelere 3 ay ertelemeli kredi veriyor!

Akbank Elazığ ve Malatya'da yaşayan depremzedelere 3 ay ertelemeli kredi/kredi kartı taksit ve borç ödeme müjdesini duyurdu! Özel sektör bankalarından biri olan Akbank, Türkiye'yi üzüntüye boğan depremin ardından depremden etkilenen depremzedelere yönelik 3 ay ertelemeli kredi paketlerini duyurdu.

Akbank Depremzedelere 3 ay ertelemeli kredi veriyor!

Akbank Elazığ ve Malatya'da yaşayan depremzedelere 3 ay ertelemeli kredi/kredi kartı taksit ve borç ödeme müjdesini duyurdu! Özel sektör bankalarından biri olan Akbank, Türkiye'yi üzüntüye boğan depremin ardından depremden etkilenen depremzedelere yönelik 3 ay ertelemeli kredi paketlerini duyurdu. Elazığ ve Malatya'da yaşayan Akbank kredi ve kredi kartı müşterilerinin borçları 3 ay faizsiz olarak ertelenecek! Ayrıca depremzedelerden ortak ATM ücreti ile EFT-Havale işlemleri için ücret de alınmayacak!

Akbank'dan Elazığ ve Malatya'da depremden etkilenen depremzedelere büyük müjde! Depremden etkilenen Akbank müşterileri, Akbank'tan kullandıkları krediler ve kredi kartları için borçlarını 3 ay ertelenmiş şekilde ödeyebilecek! Akbank, Elazığ ve Malatya'da depremden etkilenenlerin kredi ve kredi kartı borç/taksitlerinin 3 ay faizsiz olarak ertelendiğini duyurdu!

AKBANK'TAN DEPREMZEDELER İÇİN 3 AY ERTELEME 

Akbank, Elazığ'da gerçekleşen 6.8'lik depremin ardından büyük bir jeste imza attı. Elazığ ve Malatya'da büyük depremden etkilenen depremzedeler, Akbank'taki kredi ve kredi kartı borç/taksitlerini 3 ay faizsiz olarak ertelenmiş şekilde ödeyecek. Akbank müşterisi olan depremzedelerin kredi/kredi kartı borç ve taksitleri 3 ay süreyle faizsiz olarak ertelendi. Ayrıca KOBİ'ler de talep ederek kredi ödeme ve taksitlerini 3 ay erteletebilecek.

AKBANK 1 AY BOYUNCA İŞLEM ÜCRETİ ALMAYACAK

Akbank depremzedelerden ayrıca ortak ATM ücreti ile para transfer işlemleri için ücret de almayacak! 1 Ay süresince bu işlemler depremzedeler tarafından ücretsiz olarak Akbank'ta gerçekleştirilebilecek.

YORUM EKLE