Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

31 Temmuz 2020 Cuma 13:47:56

Asgari ücret 2 bin 900 TL mi olacak? İşte arka arkaya gelen açıklamalar

Asgari ücretle çalışan bireyler için müjdeli haberin gelmesinin hemen ardından pek çok vatandaşımız bu fırsatlardan yararlanmak için gerekli araştırmalarını sürdürmeye başlamış bulunmaktadır. Asgari ücretliler tarafından talep edilen maaşlarına zam konusu ile ilgili gerekli açıklamalar gelmesinin ardından asgari ücret maaşlarının artış göstermesi söz konusu olacak. Bazı belediyeler tarafından uygulanmaya başlayan kurallar kapsamında çalışanlar için asgari ücret fiyatlarının artış göstermesi dikkatleri üzerine çekmektedir.

Asgari ücretle çalışan bireyler için müjdeli haberin gelmesinin hemen ardından pek çok vatandaşımız bu fırsatlardan yararlanmak için gerekli araştırmalarını sürdürmeye başlamış bulunmaktadır. Asgari ücretliler tarafından talep edilen maaşlarına zam konusu ile ilgili gerekli açıklamalar gelmesinin ardından asgari ücret maaşlarının artış göstermesi söz konusu olacak. Bazı belediyeler tarafından uygulanmaya başlayan kurallar kapsamında çalışanlar için asgari ücret fiyatlarının artış göstermesi dikkatleri üzerine çekmektedir. Belediyeler tarafından yapılan bu fırsatlar kapsamında hangi belediyelerin asgari ücrete zam yaptığı araştırılarak gündemimizde ki yerini alıyor.

Korona virüs ile mücadele dönemi içerisinde geçim güçlüğü çeken asgari ücretle çalışan bireyler böylesine zor bir süreç içerisinde büyük fırsatları beraberinde getirmesi ile birlikte dikkatleri üzerine çekerek milyonlarca vatandaşımız için büyük fırsatlar sunulmaya başlamış bulunmaktadır. Konu ile alakalı olarak yapılan açıklamalar dahilinde asgari ücret 2 bin 700 TL olduğu açıklanması ile birlikte pek çok vatandaşımız hangi belediye asgari ücrete zam yaptı? Sorusu karşımıza çıkmaktadır. Yapılan son dakika flaş gelişmeler kapsamında Adana büyükşehir belediye başkanı Zeydan Karalar tarafından yapılan açıklamalar dikkatleri üzerine çekmektedir. Adana da 2 bin 700 TL asgari ücret uygulaması uygulanmaya başlanmasıyla pek çok vatandaşımızın için müjdeli haber geldi.

BAŞKAN KARALARDAN AÇIKLAMA GELDİ!

Ocak ayı içerisinde yapılan açıklamalar dahilinde Başkan Karalar çalışanlar için müjdeli haberi vermesinin hemen ardından yapılan değerlendirmeler ile birlikte gerekli incelemeler yapıldı. Belediye başkanı Karalar basın açıklaması ile birlikte yapmış olduğu açıklamalar dahilinde 60 milyon TL’lik açığın kapatıldığı ve 2020 yılı sonuna kadar da 50 milyon TL gelir getireceklerini açıklaması ile birlikte bütçede herhangi bir açığın bulunmadığını vurgulayarak pek çok vatandaşımız için müjdeli haberi verdi.

Başkan Karalar tarafından yapılan açıklamalar pek çok vatandaşımızı merak içerisinde araştırması ile beraber işçi aylıkları için gecikmelerin yaşandığı ancak bu aydan sonra herhangi bir gecikmelerin yapılmamasıyla beraber tam gününde hesaplara yatırılacağı vurgulanmaktadır.

ZEYNEL KARALARIN AÇIKLAMALARI

Başkan Karalar, Adana Büyük şehir Belediyesi işçi maaşlarına yönelik açıklamalarda bulunarak çalışanlara güzel haber verdi.

“Uzun zamandır işçiye zamanında para ödeyemeyen bir Büyük şehir Belediyesi vardı. Çalışanlarımıza, 6-7 ay içinde maaşı gününde ödeyeceğimize dair söz verdik.

Bir ay gecikmeyle, geçen ay çalışanlarımıza ayın 15’inde maaşı ödedik ve geçmişe dönük maaş alacağı olan işçi kalmadı. Bundan sonra her ay düzenli olarak maaşlar ödenecek. Benim işçim, ‘Maaşım ne zaman yatacak?’’ diye düşünmeyecek. Ayın 15’inde söz verdiğimiz günde para hesaplarda.” İfadeleri kullanılması ile milyonlarca vatandaşımız için gerekli açıklamalar da bulundu.

ASGARİ ÜCRETLİLER İÇİN ZAM MÜJDESİ GELDİ!

Adana Büyük şehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamalar dahilinde pek çok vatandaşımız bu fırsatları değerlendirmek için gerekli açıklamalar ile birlikte dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bulunmaktadır. Bu kapsam doğrultusunda milyonlarca vatandaşımız için verilen bu destek ödemeleri ön plana çıkmasının ardından asgari ücretliler için Adana büyükşehir belediyesinde çalışan işçiler için 2 bin 700 TL olarak belirlenerek gündemimizde ki yerini almaktadır. Asgari ücretle çalışan bireyler için müjdeli haber gelmesiyle beraber umut kaynağı olundu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı