Bankalardan 90 gün ertelemeli, 340 TL taksitli Bayram kredisini hemen kullanın!

Ramazan bayramının gelmesiyle birlikte birçok banka müşterilerin finansman ihtiyacını karşılaması amacıyla kredi fırsatları sunmaktadır. En düşük faiz oranları ile kredi çekmek isteyen vatandaşlar için bayram müjdesi geliyor! 3 ay ertelemeli, 60 ay vadeli ve düşük faiz olmasıyla birlikte müşterilerin dikkatini çekecek bir fırsat bulunmaktadır.

Bankalardan 90 gün ertelemeli, 340 TL taksitli Bayram kredisini hemen kullanın!

Ramazan bayramının gelmesiyle birlikte birçok banka müşterilerin finansman ihtiyacını karşılaması amacıyla kredi fırsatları sunmaktadır. En düşük faiz oranları ile kredi çekmek isteyen vatandaşlar için bayram müjdesi geliyor! 3 ay ertelemeli, 60 ay vadeli ve düşük faiz olmasıyla birlikte müşterilerin dikkatini çekecek bir fırsat bulunmaktadır. Başvurular internetten yapılmasının yanı sıra müşteriler için kolay ödeme seçenekleri sunuluyor. Bu kredi doğrultusunda ister tatile gidersiniz, ister okula isterseniz de diğer temel ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. Düşük faiz oranları ile kredi çekmek isteyen vatandaşlar istediği bankaya başvurarak düşük faiz kredi imkânından faydalanabilir!

İŞ BANKASI BAYRAM KREDİ FIRSATI

İş bankası, müşterileri için Bayram Kredi kampanyası kapsamında 50 bin TL limitli ihtiyaç kredi fırsatını sunacağını açıkladı. Üstelik bayram kredisi müşteriler için en uzun vade yani 60 ay vadeli ödeme imkânı sunmasıyla dikkatleri üzerine çekmektedir.

Kredi kullanacak olan vatandaşların en çok merak ettikleri konular arasında faiz oranları yer almaktadır. İş bankasında faiz oranları vade gününe göre değişkenlik göstermektedir. 36 aya kadar vadeli krediler için 0,96 oranında fırsat sunarken, 37 ila 60 ay arasında vade için ise faiz oranı 1,03 olmaktadır. Aynı zamanda iş bankası tarafından yapılan açıklamalar doğrultusunda 3 ay ödemeleri erteleme fırsatını da sunmaktadır.

 ZİRAAT BANKASI BAYRAM KREDİ FIRSATI

Ziraat Bankası 2020 yılında Ramazan bayramı için kampanya oluşturmamıştır. Ancak Ziraat bankasının kredi faiz oranları her daim uygun ve avantajlı olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylelikle çok rahat bir şekilde ziraat bankasından kredi çekme fırsatını elde edebilir ve anında internet üzerinden ya da size en yakın şubeden başvuru yapma fırsatını elde edebilirsiniz.

ING BAYRAM KREDİ FIRSATI

ING bankası 2020 yılı için bayram kredi fırsatını müşterileri için sunmamaktadır. Ancak her ne kadar ayrı bir kampanya oluşturmasa da uygun faiz oranları ile ihtiyaç kredi fırsatları için başvuru yapma fırsatını elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ING bankası sizler için kolay ödeme seçenekleri sunarak geri ödemenizi rahat yapma fırsatını sizlere sunmaktadır.

GARANTİ BBVA BAYRAM KREDİ FIRSATI

Geçtiğimiz yıllardan Garanti BBVA hem ihtiyaç kredisi hem de KOBİ kredi kapsamı doğrultusunda avantajlı paketler oluşturarak birçok vatandaşı sevindirmişti. Ancak Garanti BBVA şuan için bayram kredi fırsatını açıklamamıştır. Açıklanmasıyla birlikte haber sitemizde detaylı bir şekilde öğrenme fırsatını bulabilirsiniz. Ayrıca Garanti BBVA ihtiyaç kredi faiz oranlarını inceleyerek başvuru yapma fırsatını elde edebilirsiniz.

VAKIFBANK BAYRAM KREDİ FIRSATI

Vakıfbank faiz oranları ve kredi seçenekleriyle her zaman ön plana çıkan bankalar arasında yer almaktadır. Kamu bankası olan Vakıfbank her zaman sunmuş olduğu faiz oranlarıyla pek çok müşteriyi kendine çekme fırsatını elde etmiş bulunmaktadır. Sizler de bu faiz oranlarıyla fırsatları değerlendirebilir ve anında başvuru yaparak kredinizi uygun faiz oranları ile alma fırsatını elde edebilirsiniz.

Vakıfbank geri ödemesi kolay ve düşük faiz oranlarıyla günümüzde pek çok vatandaşın dikkatini çekerek ön plana çıkan bankalar arasında bulunmaktadır. Vakıfbank kredi imkânlarını inceleyerek kendinize uygun fırsatları değerlendirebilirsiniz.

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİ FIRSATI

QNB Finansbank müşterileri için olağanüstü bir fırsat sunarak müşterilerinin yüzünü güldürecek. Yapmış olduğu açıklamalar doğrultusunda 36 ay vadeli 10 bin TL ihtiyaç kredisini düşük faiz oranı ile çekebilirsiniz. Üstelik taksit tutarı ise 336,05 TL olacak ve sizlere daha kolay ödeme fırsatını sunacaktır. Aynı zamanda banka tahsis ücreti olarak bedel 50 TL iken, yıllık maliyet oranı ise yüzde 12,9900 olarak belirlenmiştir. Böylelikle 3 ay sonunda ödeyeceğiniz toplam kredi tutarı yaklaşık 12.147.80 TL olarak gündemimizde ki en uygun faiz oranlı krediler arasında bulunuyor.

YORUM EKLE