Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

1 Aralık 2020 Salı 23:02:54

Başvuru Yapan Herkese Bir Defalığına 1000 TL Ödeme Yapılacak! Aralık ayının ilk haftası kaçırmayın!

Korona virüs ülkemizde etkilerini sürdürmeye devam etmesinin ardından yeni tedbirler alınmaya başlamıştır. Milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren son dakika gelişmelerin gün yüzüne çıkmasıyla beraber bu zorlu süreç içerisinde güçlük çeken bireyler için devlet tarafından 1000 TL destek ödemesinin yapılacağı açıklandı. On binlerce vatandaşımız bu olanakları değerlendirebilmek amacıyla araştırmalarını sürdürürken 1000 TL pandemi destek ödemesinden nasıl yararlanabilecekleri merak konusu oldu.

Aralık ayının ilk haftası başvuru yapan herkes için 1000 TL destek ödemeleri hesaplara yatmaya başladı. İhtiyaç sahibi olan aileler için gelen bu son dakika müjdeli haber sonrasında pek çok vatandaşımız büyük fırsatları değerlendirebilmek için araştırmalarını sürdürmeye devam etmektedir. Milyonlarca vatandaşımızı yakından ilgilendiren bu son dakika gelişmeler ile beraber vatandaşlarımız araştırmalarını gerçekleştiriyor.

Pandemi destek ödemesi adı altında ihtiyaç sahibi olan ailelere özel olarak alınan kararlar doğrultusunda tek seferliğe mahsus olmak üzere 1000 TL destek ödemesinin yapılacağı devlet tarafından açıklandı. Bu zorlu süreç içerisinde hem devlet hem de devletin pek çok alt birimleri bu fırsatları vatandaşlarımıza sunmaya devam etmesinin ardından bu zorlu süreç içerisinde destek olmaktadır. Vatandaşlarımızın rahat bir nefes alabilmesi ve pandemi sürecinde ekonomik açıdan sıkıntı çekmemesi için sürdürülen bu destek ödemeleri umut kaynağı olmaya devam ediyor. Peki, 1000 TL pandemi destek başvuru nasıl yapılır? 1000 TL pandemi destek başvuru şartları nelerdir? İşte konuya dair merak edilen tüm detaylar…

1000 TL ÖDEMELERİNİZİ HEMEN BAŞVURARAK ALIN!

İhtiyaç sahibi olan ailelere özel olarak tasarlanan fırsatlar karşısında on binlerce vatandaşımız bu fırsatları değerlendirebilmek için araştırmalarını her geçen gün arttırmaktadır. On binlerce vatandaşımız için sunulan bu olanakların gün yüzüne çıkması ile beraber vatandaşlarımız kış ayına girilmesinin ardından bu fırsatları değerlendirmek isteyen vatandaşlarımız için olağanüstü destek ödemeleri son hızıyla devam ediyor. 1000 TL pandemi destek ödemeleri günümüzde korona virüs etkilerinin sürdürmesinin ardından 3 faz şeklinde sürdürmeye başlamıştır. Milyonları yakından ilgilendiren pandemi destekleri bu zorlu süreç içerisinde ihtiyaç sahibi olan ailelere umut olması ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

BAŞVURULARINIZI E DEVLET ÜZERİNDEN YAPIN!

1000 TL pandemi destek başvuru işlemlerinin e devlet üzerinden devam ettiğine dair açıklamalar yapılması ile beraber on binlerce vatandaşımız bu olanakları değerlendirerek gündemimiz de bulunuyor. Sunulan destek ödemeleri son zamanlar da dikkatleri üzerine çekmesinin ardından başvuru şartlarına uyum sağlamak önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Ödemenin 1000 TL olarak belirlenmesi doğrultusunda vatandaşlarımız bu ödemeleri yalnızca 1 defaya mahsus olmak üzere alabilecek. Böylelikle en azından kışlık ihtiyaçlarını karşılama fırsatını elde edebileceklerdir.

1000 TL PANDEMİ DESTEK BAŞVURU ŞARTLARI AÇIKLANDI!

1000 TL pandemi destek ödemelerinden yararlanmak isteyen bireyler için şu şekilde açıklama yapılmıştır;

AÇSHB Pandemi Sosyal Destek Faz-3 Başvuruları, e-Devlet üzerinden “T.C. Kimlik Numarasının” son hanesine göre alınmaya başlanmıştır.

Başvuru süreçleri e-devlet üzerinden takip edilebilecektir.

Değerlendirmeler, kişi bazlı değil, hane bazlı yapılacaktır.

Aynı haneden birden çok başvuru yapılması halinde, tek başvuru olarak değerlendirilecektir.

Başvuran kişinin hanesinde aşağıda belirtilen kapsamlarda yer alan birinin bulunması halinde başvuru değerlendirmeye alınmayacaktır:

Pandemi Sosyal Destek Programı Faz 1 ve Faz 2 kapsamında verilen 1000 TL’lik nakdi destekten faydalanmış olanlar,

  • 5510 sayılı Kanunun 4/a maddesi kapsamındaki kamu işçileri,
  • 5510 sayılı Kanunun 4/c maddesi kapsamındaki memurlar,
  • Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK)’ndan gelir veya aylık alanlar (emekliler),
  • İŞKUR İşsizlik Ödeneğinden faydalananlar,
  • İŞKUR Kısa Çalışma Ödeneğinden faydalananlar

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı