Berat Albayrak Duyurdu! Başvuran Herkese 1500 TL, 2400 TL ve 25000 TL Maddi Yardım Yapılıyor! Başvurular E-Devlet üzerinden

Başvuran Herkese 1500 TL, 2400 TL ve 25 bin TL Destek veriliyor. Başvuru ekranı açıldı. E-Devlet üzerinden kolay başvuru yöntemini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurdu. İşte Başvuran herkese verilecek 1500 TL, 2500 TL ve 15 bin TL verilecek yardımların sıralı listesi. Erdoğan duyurdu. Başvurular E-Devlet üzerinden yapılacak.

Berat Albayrak Duyurdu! Başvuran Herkese 1500 TL, 2400 TL ve 25000 TL Maddi Yardım Yapılıyor! Başvurular E-Devlet üzerinden

Başvuran Herkese 1500 TL, 2400 TL ve 25 bin TL Destek veriliyor. Başvuru ekranı açıldı. E-Devlet üzerinden kolay başvuru yöntemini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurdu. İşte Başvuran herkese verilecek 1500 TL, 2500 TL ve 15 bin TL verilecek yardımların sıralı listesi. Erdoğan duyurdu. Başvurular E-Devlet üzerinden yapılacak.

Son Dakika Berat Albayrak'tan yeni açıklamalar!

Berat Albayrak şu an yaptığı açıklamada; Dar gelirli 2,1 milyon aileye sağlanan 1000 lira nakdi yardımın yeni 2,3 milyon aileyle birlikte toplamda 4,4 milyon aileye verileceği açıklandı. Ayrıca 15 Bin TL Başvuruya 5 bin liranın altında geliri olanlara verilecek temel ihtiyaç desteğine 3,7 milyon kişi başvurdu, ödemesi bu hafta başlanacağı açıklandı.

Devletten 1500 TL, 25400 TL ve 15 bin TL Destek veriliyor!

Devletten, Sadece Corona Virüs tedbirleri nedeniyle 1600 TL, 2400 TL ve 15 bin TL Destek veriliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın duyurduğu desteklerde yeniler eklendi. En çok merak edilen başvuru ekranı E-Devlet'e geliyor. Bu hafta içinde E-Devlet üzerinden çok kolay başvuru yapılacak.

Dar Gelirli Aileye 1500 TL!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, duyurduğu açıklamalaya, 2 Milyon dar gelirli aileye 1500 TL nakit destek verileceği duyuruldu. Başvurular bu hafta E-Devlet üzerinden alınacak.

Emekliye 1500 TL ödeme!

Emekli maaşlarında en düşük ödeme 1500 TL çıkartıldı. Erdoğan'ın duyurduğu listede 1500 TL ödemeleri ilk maaşta yatarken, nisan ayında emekli bayram ikramiyesi hesaplarda olacak.

Asgari Ücretliye 7 milyar TL!

Asgari Ücretle çalışan vatandaşlara 7 Milyar TL yardım yapılacak. Bu yardımı da E-Devlet üzerinden başvuru ekranı Nisan ayında erişime açılacak.

15 bin TL verilecek!

Cumhurbaşkanı Erdoğan son dakika gece duyurunda 3 Ay ödemesiz, 12 Ay vadeli 25 bin TL limitli esnaf kart desteği verileceğini duyurdu. 25 bin TL esnaf kart için başvurular 26 mart tarihinden itibaren alınacak. Başvuru yeri yarın duyurulacak.

Tüm Devlet yardımlarıan yüzde 80 zam!

Ayrıca tüm devlet yardımlarına yüzde 80 zam geldi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakıflarına düzenli aktarılan kaynak 180 milyon TL yükseltildi.

Erdoğan Diğer Duyuruları!

1- 80 yaş üstü vatandaşlarımız için periyodik takip programı açılacak.

2- Sağlık çalışanlarının performans ödemeleri 3 ay boyunca üst tavandan yapılacak

3- 32 bin yeni salık personeli isdihdam edilecek.

4- Kamu kurumlarının misafirhaneleri tüm sağlık personeli için kullanıma açılacak.

5- Sağlık personelleri toplu taşıma hizmeterinden ücretsiz faydalanacak.

6- 1 milyon adet hızlı tanı kiti kısa sürede kullanımaca sunulacak.

Tüm desteklere başvuru E-Devlet üzerinden!

Tüm Türkiye destek duyuraları sonrası paraları nasıl alacağını merak ediliyor. Erdoğan yaptığı duyuruda, 2 milyon dar gelirli aileye 1000 TL, Asgari ücretliye 7 milyar tl ve 180 milyon tl sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakıflarından alınacak tüm ödemelere E-Devlet üzerinden başvuru ekranı açılacak.

Bakan Zehra Zümrüt selçuk, 3. 1000 TL ödemeleri için kolay başvuru şartı geleceğini duyurmuştu. Şimdi Bakandan 4. faz başvurular için açıklama bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020, 09:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kemal erfas
Kemal erfas - 6 ay Önce

Ben kac kere basvurdum basvurmadim yer kalmadi garibana vermiyorlar hep durumu iyi ve yan geliri adamlarina veriyorlar bunlarin hepsi yalan haber hep kendi adamlarina veriyorlar bu yardim verme isinde adaletsizlik var alt bakanlarda iş yok inanmayin bu yalan haberlere

Nurten bayrak
Nurten bayrak - 6 ay Önce

Devlet destek veriyor ama garibana yok bizim çocuklarımız onun bunun gözüne bakıyor yazıklar olsun böyle sisteme cumhurbaşkanımız umarım ortada dönen bu adaletsizliği görürsünüz bagisladiginiz maaşlarıniz garibanlara ulaşmadı maalesef

Canan dundar
Canan dundar - 6 ay Önce

Ben yanliz yaşayan mağdur durumdayim kronik rahatsizliğim var ayrica ortopatik engelliyim sesimi duyuramiyom eşimimden dul maaşı aliyorum evim kira borcumda var odeyemiyorum inşalkah sesimi duyan olur maddi olmasada erzak gibi yardimlarinizdan bende yararlanmak istiyorum saygılarımla

Zübeyde tıngır
Zübeyde tıngır - 5 ay Önce

Maddi yardım yaparmisiniz kiradayım zor durumdayiz çocuğuma bez mama alamiyorum nolur yardim edin 0534 795 81 55

Ergün aslan
Ergün aslan - 6 ay Önce

Bende engelli vatamdasım her kapıyı denedim hepsinden sonuç alamad yardıma ohtiyacım var hicmi bir zengın yok bana saip çiksın

Şenol esen
Şenol esen - 6 ay Önce

İşşizim engelli cocuğum var yattım isdiyorum

YAVUZ AKTAŞ
YAVUZ AKTAŞ - 5 ay Önce

Madurum kirami üdemiyurum 5 nüfüsum var sokaktamı kaliyim

Sinan araz
Sinan araz - 5 ay Önce

Ben işsizim borçluyum ve 4çocuk babsıyım gelirim yok zizden yardım etmnizi rica ediyorum