Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

23 Kasım 2020 Pazartesi 14:23:34

Bitcoin Fiyatı Ne Kadar? – Bitcoin Fiyatında Çok Büyük Düşüş Beklentisi – 20.000 Dolar Hayali Kuranlar…

Bitcoin fiyatında beklentiler neler? Bitcoin fiyatı hakkında bu hafta neler bekleniyor?

Bitcoin fiyatı son dönemde büyük oranlı yükselişler görerek yatırımcıların gözde yatırımları arasında yer alıyor. Çok fazla yatırımcının kısa süre içerisinde 20.000 dolar rekorunun kırılması beklentisi bugünlerde yeniden alevlenmiş durumda. Bitcoin sahibi yatırımcılar kısa süre içerisinde 20.000 dolar rekorunun kırılıp kırılmayacağını merak ederken piyasanın uzman isimleri ise Bitcoin yatırımcılarına çok önemli uyarılar da bulunuyorlar.

OKEx kripto para borsasının uzun süre önce hacklenmesinin ardından 27 Kasım 2020’de açılmasının beklendiğine işaret eden uzmanlar, OKEx kripto para borsasının para çekme ve yatırma işlemlerine izin verdiği anda piyasada yüzmilyonlarca dolarlık Bitcoin satışı olabileceğini ve bunun büyük düşüşü tetikleyebileceğini belirtiyorlar.

Bitcoin fiyatı 18.599 dolardan alıcı ve satıcı ararken, dün bir balinanın eylemi sonucunda fiyat 17.600 dolara kadar düşmüştü. Analistler 14.000 dolar düzeyine kadar düzeltmeler olabileceği konusuna muhakkak dikkat edilmesi uyarısında bulunuyorlar.

*Bu içerik İlan365.net’e özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı