Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

31 Temmuz 2020 Cuma 23:20:27

Denizbank 55.000 TL 60 ay vadeli yeni kredi kampanyası başladı

Denizbank 55.000 TL 60 ay vadeli yeni kredi kampanyası başladı. Sizlerde 55.000 TL kredi başvurusu yapabilir, anında kredi desteklerinden faydalanabilirsiniz. Yazımızda 55.000 TL Denizbank kredi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvurusu için şartlar nelerdir, bunlardan bahsedeceğiz.

Denizbank 55.000 TL 60 ay vadeli yeni kredi kampanyası başladı. Sizlerde 55.000 TL kredi başvurusu yapabilir, anında kredi desteklerinden faydalanabilirsiniz. Yazımızda 55.000 TL Denizbank kredi başvurusu nasıl yapılır, kredi başvurusu için şartlar nelerdir, bunlardan bahsedeceğiz.

Denizbank 55.000 TL kredi başvurusu yapmanız için bankanın sizden istediği şartlara uygun olmanız gerekiyor. Denizbank üzerinden eğer 55.000 TL kredi alacaksanız, banka kredi başvuru şartlarına uygun olmanız durumunda hemen aynı gün içinde kredi kullanacaksınız. Bu krediler ihtiyaç kredisi olarak verilmektedir. Sizlerde bir para ihtiyacınız varsa Denizbank’ın uygun faiz oranları ile müşterilerine destek olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurunuzu yapabilirsiniz. İşte detaylar…

Denizbank Kredi Başvurusu İçin Şartlar Nedir?

Bankanın ihtiyaç kredisi olarak verdiği 55.000 TL kredi kampanyasına katılmak istiyorsanız, bazı şartlara uygun olmanız gerekiyor. Denizbank, kredi notu 1200 ve üzerinde olan, banka sicilinde sıkıntı olmayan, daha önce banka çalışması yaşamış müşterilerin kredilerini onaylayacaktır. Denizbank’tan eğer bir kredi başvurusu yaptığınızda bu şartlara uygun değilseniz, başvuru yaptığınız platformda hemen kredinizin onay almadığını göreceksiniz. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin ayrıca bankalardan dolayı icralık bir durumunun olmaması gerekiyor. Denizbank hesabınız varsa da bu hesaplara bir e-haciz olmadığında kredi onayı alabileceksiniz. Bankalar bu şartlara uygun olan müşterilere 60 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi dahil tüm krediler için yardımcı olacaklardır. Sizde bu şartlara uygunsanız bankanın kredi başvuru yöntemleri ile hemen işlem yapabilirsiniz.

Denizbank SMS kredi Başvurusu

Denizbank’ın en çok tercih edilen kredi başvuru yöntemlerinden birisi SMS ile kredi başvurusudur. Sizlerde Denizbank şubelerine gitmeden, oturduğunuz yerden bir mesaj atarak kredi kullanabilirsiniz. Denizbank 60 ay vadeye kadar kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredim yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu mesajı aynı şekilde 3280’e gönderin. Mesaj attıktan sonra iletilirse, kredi başvurusu yapmış olacaksınız. Banka size 2 adet mesaj gönderecektir. İlk mesajda başvuru yaptığınızı, ikinci mesajda ise kredi sonucunu size söyleyecektir. Kredi başvurusu onay alınırsa en yakın banka şubesinden kimliğinizle onaylanan tutarı kullanabilirsiniz.

Denizbank İnternetten Kredi Başvurusu

SMS atarak kredi başvurusu yapamayan kişiler de Denizbank üzerinden internetten kredi başvurusu yapmaktadırlar. Sizlerde Denizbank kredi başvurusu yapacaksanız, web sitesine girip başvuru formunu doldurabilir ve anında kredi sonucunu öğrenebilirsiniz. Kredi sonucu cep telefonunuza gelecektir. Denizbank’ın bu kredi başvurusunda onay almanız durumunda da banka şubelerinden kredinizi kullanacaksınız.

Denizbank ayrıca banka müşterilerine uygun faizlerle kredi imkanını, internet bankacılığı üzerinden de vermektedir. Denizbank kredi başvurusu yaptığınızda internet bankacılığını kullanıyorsanız, onay alınan tutarı banka şubesine gitmeden hesabınıza atabilirsiniz. İnternet üzerinden de 55.000 TL’ye kadar kredi kullanacaksınız.

Eğer bu şekilde başvuru yapamadıysanız da bankanın şubesine kimliğinizle giderek işlem yapabilirsiniz. Dilerseniz gişelerden dilerseniz de bireysel müşteri temsilcisine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı