Denizbank Gelir Belgesiz 50.000 TL Borç Kapama Kredisi Veriyor

Denizbank Gelir Belgesiz 50.000 TL borç kapama kredisi vereceğini duyurdu. En çok araştırılan borcu bir yerde toplama ve borç kapama kredisi için Denizbank Gelir Belgesiz 50.000t TL vereceğini duyurdu. Peki Denizbank Gelir Belgesiz 50.000 TL borç kapama kredisi alma şartları neler.

Denizbank Gelir Belgesiz 50.000 TL Borç Kapama Kredisi Veriyor

Denizbank gelir belgesiz anında 50.000 TL kredi kampanyası başladığını duyurdu. Uygun faiz oranları ile 5 dakikada sonucu öğrenebileceğiniz Denizbank kredisine başvurmak için banka şubesine gitmenize gerek yoktur. İster internetten, ister mobil bankacılıktan, isterseniz de SMS atarak hemen ne kadar kredi alacağınızı öğrenebilirsiniz. Denizbank gelir belgesiz kredi kampanyası sadece ihtiyaç kredileri için geçerlidir.

Ülkemizde son yıllarda özellikle ihtiyaç kredilerinde büyük bir atılım yapan ve banka politikasına uygun olan herkese kredi imkanı tanıyan Denizbank, şubeye gitmeden kredi başvurusu yapacağınız yeni yöntemleri duyurdu. Denizbank üzerinden başvuru yapacaksanız en kolay yöntem SMS kredi başvurusudur. Cep telefonunuzdan SMS atarak başvuru yapıp ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz. Onaylanan tutarı veya onaylanan tutarın altında bir tutarı banka şubesinden hemen kullanabilirsiniz. Üstelik gelir belgesi istenmemektedir. Şimdi sizlere bu kampanyadan yararlanmanız için hangi politikaya uygun müşteri olmanız gerektiğinden bahsedeceğiz.

Denizbank Kredi Başvurusu Şartları Nedir?

Bankalar belirli politikalar içerir. Denizbank’ta gelir belgesiz kredi vermek için bazı şartlara uygun müşteri olmanızı isteyecektir. Özellikle gelir belgesiz onay almak istiyorsanız bu şartlar çok önemlidir. Kredi notunuzun en az 1300 ve üzerinde olması, bankalarda bir gecikmenizin olmaması, avukatlık, icralık ve e-hacizlik gibi durumlarınızın olmaması durumunda başvurunuz 5 dakika içinde onaylanacaktır. 18 yaşından 70 yaşına kadar herkes başvuru yapabilir.

Denizbank Gelir Belgesiz SMS Kredi Başvurusu

Eğer oturduğunuz yerden bu kampanyadan faydalanabileceğinizi düşünüyorsanız hemen mesaj atmak için cep telefonunuzun mesaj kısmına girin ve 3280’e KREDİM yazıp boşluk bırakın TCKİMLİK numaranızı yazın ve gönderin. Bu mesaj işlemi sonunda 5 dakika içinde size kredi yanıtı gelecektir. Eğer daha önce mesaj attıysanız başvurunuzun olduğunu söyleyeceklerdir. Ama eğer başvuru yapılmadıysa kredi onayı olup olmadığını görebilirsiniz.

SMS kredi ile onay alındığını anlamak istiyorsanız mesajda bir limit yazıyor olması gerekmektedir. Örneğin 10.000 TL krediniz onaylanmıştır yazması durumunda kredinizin onay aldığını ve o belirtilen rakama kadar 60 ay vadeye kadar kredinizi kullanacağınızı söylemek isteriz. Başvuru onayı aldıktan sonra size en yakın Denizbank şubesine giderek kimlikle hemen kullanım yapılabilmektedir. Bu sebeple sigorta yüzünden, maaş yüzünden bile kredi alamıyorsanız bu bankadan ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Denizbank Gelir Belgesiz WEB Kredi Başvurusu

SMS ile başvuru yapamayanlar Denizbank resmi internet sitesi üzerinden de başvuru yapabilirler. Bunun için TC Kimlik numaranız ve cep telefonunuz gereklidir. www.denizbank.com adresine girdikten sonra WEB kredi sayfasına girip başvurunuzu yapabilirsiniz. TC numaranız ile cep telefonunuzu yazdıktan sonra size doğrulama kodu gelecektir. Bu sebeple cep telefonu yanınızda olmalıdır. Bu doğrulama kodunu girdikten sonra hemen başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. Bu tamamen ücretsizdir. SMS kredide 1 SMS ücreti ödersiniz.

Başvuru onay olursa hemen en yakın bankadan gelir belgesiz olarak sadece kimliğinizle onaylanan tutar veya altında bir tutarı çekebilirsiniz. Bu kredi onayı 45 gün içinde çekilmesi gerekiyor. 45 gün sonra kredi iptal olur ve o günden sonra ihtiyacınız olursa tekrardan başvuru yapmanız gerekmektedir.

Denizbank İnternet Bankacılığı Kredisi Nasıl Oluyor?

Denizbank internet bankacılığı kredisi almak istiyorsanız öncelikle bu bankadan bir hesabınızın olması ve bu hesaba bağlı bir tane internet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer Denizbank hesabınızın üzerine internet bankacılığı şifresi aldıysanız deniz mobil ve Denizbank internet bankacılığına girerek online kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu kredilerde onay aldığınızda bankaya gitmeden anında hesabınıza paranızı atabilirsiniz. Online kredilerde belirli bir limit vardır ve bu limit üzerinde işlem yapamazsınız. Eğer bankada onaylanan krediden fazla para istiyorsanız evraklarınız ile birlikte bankaya gitmeniz gerekiyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2020, 17:14
YORUM EKLE