Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

24 Ekim 2020 Cumartesi 15:29:37

Devletten Herkese 1000 TL Koşulsuz Şartsız Para Yardımı! Yeni Yardımlar Başladı! – Başvuran Alıyor!

1000 TL Pandemi sosyal yardımı başvurusu nasıl yapılır, pandemi yardımı nasıl sorgulanır?

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından coronavirüs nedeniyle yardıma ihtiyacı olabileceğini düşünen vatandaşlara 1.000 TL sosyal yardım ödemeleri programı devam ediyor. Evi arabası ve benzer şartlar aranmadan vatandaşların çalışıyor olsalar bile 1.000 TL sosyal yardım alması sağlanıyor. Bakanlık, bu sayede coronavirüs sürecinde ekonomik olarak zora düşen vatandaşların elini rahatlatmak istiyor.

Pandemi yardımı adı altında yapılan 3. faz yardımlar bugüne kadar milyonlarca vatandaşa ulaşırken daha bu yardımlardan haberi olmayan milyonlarca vatandaşın olduğu biliniyor. 1.000 TL sosyal yardım başvurusu yapmayan vatandaşlar sadece tek adımla başvuru yapabiliyor ve kısa sürenin ardından 1.000 TL sosyal yardım ödemelerini alabiliyorlar.

Pandemi Yardım Başvurusu Nasıl Yapılır?

PANDEMİ SOSYAL YARDIM BAŞVURUSU İÇİN TIKLA

Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra e-Devlet hesabınıza giriş yapmanız ve gerekli olan adımları doldurmanız gerekiyor. Bu adımlar cep telefonu numaranız ve hane geliri gibi bilgilerden oluşuyor. Bilgileri girdikten hemen sonra ortalama olarak 2 dakikanızı alacak bu işlemin ardından başvurunuzu “gönder – işlemi tamamla” butonuna basarak gönderiyorsunuz. Kısa süre sonra 1.000 TL sosyal yardım ödemesini alıp alamayacağınız size bildiriliyor.

PANDEMİ SOSYAL YARDIM 1.000 TL BAŞVURU SONUCU SORGULAMA

Bu linkten başvurunuzun durumunu görüntüleyebilir ve ödeme alıp alamayacağınızı öğrenebilirsiniz. Başvuru yoğunluğunu önlemek için TC kimlik numaranızın son hanesine göre başvuru gününüzde başvuru yapmalısınız.

 • 0- Pazartesi
 • 2-Salı
 • 4-Çarşamba
 • 6-Perşembe
 • 8- Cuma

Başvuru günleri. Eğer TC numaranızın son rakamı 8 ise CUMA günü başvuru yapabilirsiniz.

Kimler 1.000 TL Sosyal Yardım Parası Alamaz?

Memurlar ve kamuda çalışanlar, emekli vatandaşlar ve daha önce 1. ve 2. faz kapsamında 1.000 TL sosyal yardım alanların başvuru yapsalar bile ödeme almalarına izin verilmeyecek.

Devamını Oku
1 Yorum

1 Yorum

  Bir cevap bırakın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  En Çok Okunanlar

  Güncel Haberler

  Yukarı