Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

28 Aralık 2020 Pazartesi 18:20:09

Son Güncelleme: 28/12/2020 18:20:21

Emekli Maaşını Ziraat – Vakıfbank – Halkbank’a Taşıyana Müjde! Kamu Bankalarından Düşük Faizli Kredi Verilecek

Emeklilere her anlamda destek veren Kamu bankaları Ziraat, Vakıfbank ve Halkbank, emekli maaşını bankalarına getiren emekli müşterilerine özel kredi paketleri de sunuyor! Cazip ve avantajlı kredi paketleriyle piyasadaki yüksek faizli krediler yerine düşük faizli ve uygun ödeme planlı krediler emekli vatandaşlar tarafından kullanılabiliyor.

Emeklinin tek yapması gereken maaşını Kamu bankalarına taşımak. Peki emekli maaşı taşıma işlemi nasıl gerçekleştirilir? Kamu bankalarından emekliye özel düşük faizli kredi imkanının detayları neler? Haberimizde sizler için hazırladık…

Emekli vatandaşlar, yeni dönemde maaşlarını Kamu bankaları olan Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank’a taşıyarak büyük kredi imkanlarından faydalanabilecekler! Her anlamda Emeklileri destekleyen kamu bankaları, emekli maaşlarını kendi bankalarından almaları şartıyla emekli vatandaşlara özel düşük faizli kredi paketlerini hayata geçirmiş bulunuyor. Emeklilere emekli maaşı promosyon ödemesi gibi pek çok konuda destek sunan Kamu bankaları, bu tür desteklerin yanında kredi paketlerinde de önemli avantajlar sunuyorlar.

Ziraat Bankası ve Halkbank’tan emekli maaşını alan emeklilere ek kredi avantajları sunuluyor. 2020 yılı sonu Aralık ayı itibariyle ve 2021 yılında da geçerli olacak kredi kampanyaları neler? Şimdi bu sorunun yanıtı maaşını Kamu bankalarından alan ve emekli maaşını kamu bankalarına taşımak isteyen emeklilerce sıklıkla araştırılıyor.

EMEKLİ MAAŞINI ZİRAAT BANKASI’NDAN ALAN EMEKLİLERE CAZİP KREDİ PAKETLERİ

Kamu bankaları arasında yer alan Ziraat Bankası, geçmişten bugüne ve gelecekte de sürdüreceği yeni kredi kampanyalarıyla emeklilere ekonomik açıdan cazip teklifler sunmaya devam ediyor. Emekli maaşını Ziraat Bankasından alan emeklilere düşük faizli ve uygun ödeme koşullu kredi paketleri sunuluyor. Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Konut Paketi, sıfır ve ikinci el konut alımları için düşük faizle kredi olanağı sağlarken, Emeklinin Artısı İhtiyaç ve Tüketici kredisi paketi de acil nakit ihtiyacı çeken emeklilerin yardımına koşuyor.

– Ziraat Bankası Emeklinin Artısı sıfır konut kredisinde faiz oranı %1,50
– Ziraat Bankası Emeklinin Artısı ikinci el konut kredisinde faiz oranı %1,65
– Ziraat Bankası Emeklinin Artısı tüketici ve ihtiyaç kredilerinde ise faiz oranı %1,75 olarak uygulanıyor.

HALKBANK EMEKLİYE ÖZEL DÜŞÜK FAİZLİ KREDİ AVANTAJLARI

Halkbankası da bu zorlu süreçte geçmişten geleceğe kampanlarıyla emeklilere düşük faizli krediler sunmaya devam ediyor. Emekli maaşını halihazırda Halkbank’tan alan yahut emekli maaşını Halkbank’a geçirmeyi düşünen emeklilere, düşük faizli kredi desteği sunuluyor. Halkbank Mutlu Emekli Kredi paketleri çok cazip faiz oranlarıyla emeklinin taşıt, konut alımlarında ve ihtiyaç kredilerinde yardımına koşuyor.

Halkbank “Mini Emekli Kredi paketi” ile 5 bin TL’ye kadar, “Mutlu Emekli Kredi paketi” ile de 10 bin TL’ye kadar uygun faizli kredi imkanı sağlanıyor. Emeklilere her iki kredi paketinde de faiz oranı %1,71 olarak uygulanıyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı