Ev alacak olanlar dikkat: 1 yıl ödemesiz 15 yıl vadeli konut kredisi kamu bankalarında! Hemen başvuru yapın!

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından başlatılan konut kampanyaları devam etmesiyle beraber vatandaşlarımız için olağanüstü fırsatlar sunuluyor. Korona virüs salgın hastalığı ile mücadele dönemi sonrasında normalleşme sürecine girilmesinin ardından bazı sektörlerin canlanması için birbirinden farklı kredi fırsatları sunuluyor. Bu fırsatlar doğrultusun da konut kredi fırsatı tarihin en düşük maliyetli kredi imkanları ile kamu bankaları tarafından müşterilerine sunuluyor.

Ev alacak olanlar dikkat: 1 yıl ödemesiz 15 yıl vadeli konut kredisi kamu bankalarında! Hemen başvuru yapın!

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından başlatılan konut kampanyaları devam etmesiyle beraber vatandaşlarımız için olağanüstü fırsatlar sunuluyor. Korona virüs salgın hastalığı ile mücadele dönemi sonrasında normalleşme sürecine girilmesinin ardından bazı sektörlerin canlanması için birbirinden farklı kredi fırsatları sunuluyor. Bu fırsatlar doğrultusun da konut kredi fırsatı tarihin en düşük maliyetli kredi imkanları ile kamu bankaları tarafından müşterilerine sunuluyor. Korona virüs ile mücadele sürecine göre yapılan ayarlamalar sonucunda ev alımlarını oldukça cazip hale getirmiş durumda bulunmaktadır.

2020 yaz dönemi içerisinde ev almak isteyen vatandaşlarımız için tarihi kredi fırsatı gündemimizde ki yerini alıyor. Devlet bankaları tarafından sunulan bu kredi kampanyalarından sunulan bu fırsattan yararlanmak isteyen bireyler Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank ile iki kamu katılım bankalarında başvuru işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. İşte son dönemin en cazip fırsatına sahip konut kredi kampanyası sunuluyor.

EV ALACAKLARA MÜJDE! ÖZEL KREDİ KAMPANYASI KAMU BANKALARINDAN GELİYOR!

Ev alacak olan vatandaşlar için korona virüs salgın hastalığı ile mücadele dönemi sonrasında Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank yüksek kredi kullanım imkanı sunarak müşterileri için olağanüstü fırsat sunuyor. Bu imkanlardan yararlanmak isteyen bu müşteriler alacakların ekspertiz değerinin yüzde 90’ı için kredi kullandırma imkanı veriyor. Kredi kullanım oranına göre ortalama 150 bin TL olan bir ev için 135 bin TL kredi çekme fırsatını elde edebileceklerdir. Böylelikle bu rakamlar doğrultusunda 200 binlik kredi imkânı için yaklaşık 180 bin TL’ye kadar kredi imkanı sunulacaktır.

Bu kredi imkânları doğrultusunda üç devlet bankası ve iki kamu katılım bankası normalleşme süreci doğrultusunda ekonominin canlanması ve vatandaşlarımızın rahat nefes alabilmeleri için bu kredi imkânlarına olanak sağlıyor. Sıfır ev alımları için yüzde 0,64 oranında faiz uygulamasıyla beraber 2. El ev alımları için ise belirlenen faiz oranı 0,74 olarak gündemimizde bulunuyor.

Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank müşterilerine bu esas kolaylığını sağlaması durumunda ödeme alanları için geniş bir fırsat sunuyor. Hem ikinci el hem de sıfır ev alımları için sunulan bu fırsat doğrultusunda 180 ay vade imkânı ile vatandaşlarımız için kolay ödeme seçeneğini sunmaktadır. Bu kredi imkânları doğrultusunda 15 yıllık bir plan hazırlayarak aylık taksitler doğrultusunda ev sahibi olma fırsatını elde edebilirsiniz. Böylelikle müşteriler tarafından talep etmesi durumunda kredilerini 12 ay ertelemeli olarak kullanma olanaklarına sahip olabilmektedirler.

FIRSATÇILAR İÇİN GEREKLİ UYARILAR YAPILDI!

Ancak bu durumu fırsatçılığı çeviren ev sahipleri bu kredi imkânları doğrultusunda fiyatlar da artış meydana getirmiş bulunmaktadır. Bu durumdan faydalanmak isteyen vatandaşlar için tespit edilmesi durumunda gerekli cezai işlemlerin uygulanması ön görüldü. Böylelikle fırsatçılık peşinde olan vatandaşlar için gerekli işlemler başlatılacak ve gerekli cezai işlemler doğrultusunda cezalarını alacaklardır. Ekonomiyi canlandırma amacı ile bu fırsat sunulmasının ardından vatandaşlarımız bu imkanı böyle bir fırsatçılığa çeviremeyeceklerini belirtmeleri doğrultusunda gerekli uyarılar yapıldı.

100 bin TL’lik konut kredi ödeme planını merak eden vatandaşlarımız için bu konut kredi kampanyasından yararlanan müşteriler bankaların tasarlamış oldukları ödeme planları doğrultusunda yapma olanağına sahip olabilmektedirler. Böylelikle belirlenen ödeme planı doğrultusunda gerekli ödemeler yapılacak ve ödemelerin gecikmesi durumunda gerekli gecikme faizlerinin uygulanması ön görülmektedir. Böylelikle gününden önce ödemelerinizi yaparak kredi puanınızı olumsuz etkilememeniz önemli unsurlar arasında bulunmaktadır. Unutmamak gerekir ki kredi notu bir daha kredi çekmeniz doğrultusunda karşınıza çıkacak önemli unsurlar arasında bulunmaktadır.

YORUM EKLE