Bizimle iletişime geç
İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

İLAN365 – Son Dakika Haber Sitesi – Son Dakika Haberler

Finans

16 Temmuz 2020 Perşembe 21:20:39

Faizsiz Kefilsiz 3 bin TL İhtiyaç Kredisi! Üstelik Dosya Masrafı Yok! Hemen alabilirsiniz

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nca başlatılan faiz indirimi furyası, bankaların mevduat faiz oranlarının yanı sıra kredi faizlerini de düşürmeye devam ediyor. ING Bank'ta düşük faizli kredi paketlerine bu kez faizsiz 3 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisiyle devam ediyor. ING Bank tarafından yapılan açıklamayla, sağlık çalışanları, öğretmenler, emekli öğretmenler ve akademisyenler ile ING Bank kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerine özel 3 bin TL'ye kadar 12 ay vade şartıyla sıfır faizli ihtiyaç kredisi imkanı tanındı! Detayları haberimizde sizler için hazırladık…

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası’nca başlatılan faiz indirimi furyası, bankaların mevduat faiz oranlarının yanı sıra kredi faizlerini de düşürmeye devam ediyor. ING Bank’ta düşük faizli kredi paketlerine bu kez faizsiz 3 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisiyle devam ediyor. ING Bank tarafından yapılan açıklamayla, sağlık çalışanları, öğretmenler, emekli öğretmenler ve akademisyenler ile ING Bank kredi noktalarından kredi kullanan müşterilerine özel 3 bin TL’ye kadar 12 ay vade şartıyla sıfır faizli ihtiyaç kredisi imkanı tanındı! Detayları haberimizde sizler için hazırladık…

Türkiye’nin özel bankaları arasında yer alan ING, Turuncu Ekstra Dönemi adı altında yepyeni bir kredi fırsatını duyurdu! ING Tarafından başlatılan yeni kampanya ile birlikte düşük faiz ve kısa vade seçeneğiyle ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen vatandaşlara özel sıfır faizle (faizsiz) kredi imkanı sunuldu! ING tarafından yapılan açıklamada Harcama koşulsuz Turuncu Ekstra Dönemi kampanyasından, sağlık çalışanları, öğretmenler, emekli öğretmenler, akademisyenler ve ING Kredi noktaları üzerinden kredi kullanan banka müşterilerinin yararlanabileceği belirtildi %0 faizle ihtiyaç kredisi kampanyasının detayları da netlik kazandı. Buna göre kredi üst limiti 3 bin TL olarak açıklandı, Vade ise 12 ay olarak (max.) belirlendi. Ayrıca bu kredide dosya masrafı ve sigorta bulunmuyor. 

ING BANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYA KOŞULLARI NELERDİR?

ING Bank tarafından sunulan faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanmak için bir takım şartlar da gerekiyor. ING Bank, sıfır faizli kredi kampanyasından ilk 5000 müşterinin yararlanabileceğini, ve açıklanan tutar ve vade dışında faiz oranlarının %0,79’dan başlayan faiz oranları olarak geçerlilik kazanacağını duyurdu.

ING BANK FAİZSİZ KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

ING Bank tarafından sunulan ilk 5000 müşteriye özel faizsiz kredi fırsatından yararlanmak ve kredi başvurusunda bulunmak istiyorsanız sizler de ING Bank şubelerine, ING Bank Kredi noktalarına müracaat edebilirsiniz.

Bunun dışında ING Telefon veya İnternet bankacılığı uygulamarı üzerinden de kredi başvurusu yapılabilmektedir. 

ING Bank faizsiz kredi kampanyasına başvuru yapan vatandaşlardan dosya masrafı ve sigorta ücreti tahsil edilmemekte olup, 12 ay vade ve 3 bin TL üst limiti aşan durumlarda kredi faiz oranları %0,79’dan başlatılmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı