Fanta, Coca Cola 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Sürüyor! Boş Yok

Vodafone aboneleri için her fırsatı değerlendirmesiyle birlikte birbirinden farklı hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Vodafone bu sefer ünlü markalar ile anlaşma yapmasıyla birlikte hediye dağıtma fırsatını aboneleri sunmaktadır. Vodafone fanta ve Coca cola 1 GB bedava internet kampanyası ile ünlü markalar arasında bulunan ‘’Fanta’’ ve "Coca Cola" ile anlaşma yaparak birçok abonesini sevindirmeyi başarmaktadır.

Fanta, Coca Cola 1 GB Bedava İnternet Kampanyası Sürüyor! Boş Yok

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom aboneleri için her fırsatı değerlendirmesiyle birlikte birbirinden farklı hediyeler dağıtmaya devam ediyor. Vodafone bu sefer ünlü markalar ile anlaşma yapmasıyla birlikte hediye dağıtma fırsatını aboneleri sunmaktadır. Vodafone fanta ve Coca cola 1 GB bedava internet kampanyası ile ünlü markalar arasında bulunan ‘’Fanta’’ ve "Coca Cola" ile anlaşma yaparak birçok abonesini sevindirmeyi başarmaktadır. Vodafone internet kazanmak isteyen vatandaşlar fanta alıp açma halkasında yer alan kod ile fantaya kayırt yaptırarak bedava internet kazanma fırsatını bulabilirsiniz.

Vodafone, Turkcell ve Türk Telekom Coca Cola fanta kampanyaları ile alakalı olarak detaylı bilgileri haberimizden öğrenebilir ve 1 GB Vodafone operatöründe ücretsiz internet şansını yakalayabilirsiniz. Peki, bunun için ne yapmak gerekir?

FANTA’DAN VODAFONE, Turkcell ve Türk Telekom 1 GB ÜCRETSİZ İNTERNET FIRSATI

GSM operatörü Vodafone , Turkcell ve Türk Telekom fanta ile birlikte anlaşma yapması doğrultusunda 1 GB bedava internet kampanyası başlattı. Vodafone ile fanta arasında yapılan anlaşma sonucunda olağanüstü kampanya Vodafone aboneleri için sunuluyor. Bu kampanya doğrultusunda Fanta teneke içecek alan vatandaşlar açma halkasında kod ile fanta resmi internet sitesine kayıt yaptırma şansını buldu. Vodafone aboneler 1 GB bedava internet sahibi olarak birçok kişi tarafından tercih edilen operatör olmayı başarmış bulunmaktadır.

Kampanya kapsamı doğrultusunda her halka kampanyası için her biri için farklı katılım hakkı elde etme fırsatını elde edebilirsiniz. Çekiliş sonucunda kazanan aboneler bedava internet paketi kullanma sahibi olarak her vakit öne geçme fırsatını elde etmektedirler.

VODAFONE, Turkcell ve Türk Telekom FANTA 1 GB İNTERNET KAMPANYASINA BAŞVURU

Vodafone , Turkcell ve Türk Telekom operatörünü kullanan aboneler fanta teneke kutu içeceği ile 1 GB bedava internet fırsatını elde etmektedirler. Vodafone kutu fanta şişelerinin üzerinde yer alan açma halkasının alt kısmında yer alan kod doğrultusunda fantanın resmi internet sitesine kayıt olmanız gerekecektir. Bu doğrultuda kayıt işlemlerinizi gerçekleştirmeniz ile birlikte sisteme giriş yapılmasının yanı sıra açma halkasının alt kısmında yer al kod ile çekişile katılma fırsatını elde edebilirsiniz. Belirtilen süre kapsamında Vodafone operatörü 6 ay boyunca aboneleri için 1 GB internet fırsatını hediye olarak sunuyor. Aylık olarak yüklenmesiyle birlikte her seferinde 6 ay boyunca 6 GB alma fırsatını elde edebilirsiniz.

VODAFONE FANTA 1 GB 2020 KAMPANYASI

Vodafone , Turkcell ve Türk Telekomfanta 1 GB 2020 kampanyası doğrultusunda Vodafone ile fantada arasında yapılan anlaşmalar doğrultusunda düzenlenmiş bir kampanya olarak gündemimizde ki yerini aldı. Bu kampanyaya katılmak isteyen vatandaşlar öncelikle fanta teneke kutu içeceğinden satın alması gerekiyor. Fanta kurusunun açma halkasında yazılı olan kodu kullanarak kayıt yaptırmak zorunda olmaktasınız. Bu kampanyanın sınırı bulunmamaktadır. Ne kadar fazla kod ile katılım sağlarsanız sağlayın o kadar internet kazanma fırsatını elde edebileceksiniz. Herhangi bir sebepten ötürü internet hakkını elde edemeyen vatandaşların internet hakları abonenin yedek hakkı olarak hattına devredilecek ve kullanılmaya devam edilecektir.

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2020, 15:15
YORUM EKLE