Garanti Bankası 450 TL Emekli Promosyon Ödemesine Başladı! E-Devlet Üzerinden Alabilirsiniz

Garanti Bankası 450 TL Emekli promosyon ödemesine başladı. Garanti Bankası bugün itibariyle maaşlarını bankasından alan müşterilerine Promosyon ödemesi başladığını duyurdu. E-Devlet üzerinden maaşlarını alarak 450 TL ilk ödemeye kavuşabilirsiniz. Garanti Bankası 2020 Promosyon yatırmaya başladı.

Garanti Bankası 450 TL Emekli Promosyon Ödemesine Başladı! E-Devlet Üzerinden Alabilirsiniz

Garanti Bankası 450 TL Emekli promosyon ödemesine başladı. Garanti Bankası bugün itibariyle maaşlarını bankasından alan müşterilerine Promosyon ödemesi başladığını duyurdu. E-Devlet üzerinden maaşlarını alarak 450 TL ilk ödemeye kavuşabilirsiniz. Garanti Bankası 2020 Promosyon yatırmaya başladı.

Garanti Bankası 2020 Promosyon ödemelerine başladı!

Garanti BBVA Emekli maaşını taşıma kampanyası nedir? Garanti emekli müşterilerine hangi şartlarda işlem yapabilir? Garanti BBVA üzerinden emekli maaşı taşıması nasıl yapılır? Bu haberimizde sizlere Garanti BBVA üzerinden emekli maaşı taşıma kampanyasında promosyon vereceğini duyurdu. İşte Garanti Bankası 2020 Promosyon hakkında tüm bilgiler.

Garanti BBVA üzerinden emekli maaşı almayanlar bu bankaya maaş taşımaları durumunda çeşitli kampanyalardan yararlanmaktadırlar. Bu kampanyalardan birisi emekli maaşına promosyon bir diğer kampanya ise emekli maaşını getirenlere çeyrek altın kampanyasıdır. Bu çeyrek altın kampanyasını her banka şubesi yapmamaktadır. Merkezi yerlerdeki ve limitlerini aşmış Garanti BBVA şubelerinden bu işlemleri yapabilirsiniz. Emekli maaşı alan müşteriler bu bankaya maaşlarını taşıyıp 3 yıl hiçbir başka bankaya taşımayacaklarını taahhüt ederlerse bu kampanyalardan yararlanmaktadırlar.

Garanti emekli müşterisi olduğunuz zaman çeyrek altın fiyatı kadar parayı size promosyon olarak yatırmaktadırlar. Eğer bu kampanya yürürlükte değilse normal SGK üzerinden yapılan emekli maaşınıza göre emekli promosyon kampanyasını alabilirsiniz. Emekli maaşı promosyon kampanyası 450 TL’ye kadar verilmektedir.

Garanti Emeklilerine Özel Kampanyalar Nelerdir?

Garanti BBVA üzerinden emekli maaşı alıyorsanız veya maaşınızı bu bankaya taşıyorsanız emekli promosyon haricinde ayrıca bankanın diğer ürünlerinden de faydalanabilirsiniz. Bu ürünler kredi ve kredi kartı ürünleridir. Garanti BBVA üzerinden emekli olan müşteriler %0.99 faiz oranlarında konut kredisi alırken ayrıca 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi de aynı gün onay alıp, aynı gün krediyi kullanabilirler. Maaşını ayrıca bu bankadan alan müşterilere konut kredisi gibi taşıt kredisi de verilmektedir. Alacağınız sıfır ve ikinci el aracın kasko değerine göre kredi alabilir ve 60 ay vadeli olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Emekli Maaşımı Nasıl Taşırım?

Emekli maaşı taşıma işlemlerini banka şubelerinden yapamazsınız. SGK kurumlarından veya e-devlet sitesi üzerinden bu işlemleri yapabilirsiniz. Emekli maaşı taşıma işlemleri için en kolay yöntem e-devlet sitesidir. E-devlet şifreniz ve TC kimlik numaranız ile yapacağınız bu işlemlerde anında sisteme düşürebilirsiniz. Yalnız eğer taşıma yapacağınız bankada bir kredi borcu ve kart borcunuz varsa banka sizin maaşınıza bloke koyacak ve bu bloke yüzünden kredi alamayacaksınız. Kredi borcu olmayan ve maaşlarına bir taahhüt vermeyen kişiler maaş taşıma işlemlerini yapabilirler.

E-devlet üzerinden maaş taşıması yapmanız için bir şifreye ihtiyacınız olacaktır. Eğer şifreniz yoksa PTT şubelerine giderek 2 TL karşılığında kendinize bir şifre oluşturabilirsiniz. Bu oluşturduğunuz şifre ile hemen giriş yaparak banka adres değişikliği menüsünden işlemlerinizi yapabilirsiniz.

E-devlet sistemi ile bu işlemi yapamayanlar SGK kurumlarına giderek maaş taşıması için dilekçe verebilirler. Bu dilekçeler biraz uzun sürebilir. Bu yüzden en güzel yöntem e-devlet sistemidir. Maaş taşıması yaptığınızda bankada ayrıca bir sözleşme yapacak ve maaş promosyonunuzu alacaksınız. Promosyon tutarı bir sonraki maaşınız yattığında sizin hesabınıza yatacaktır. E-devlet sistemi üzerinden de bu maaş taşınıp taşınmadığını önümüzdeki ay hangi bankadan maaş alacağınızı görebilirsiniz.

Emekli Maaşını Garanti Bankasından alanlarla, E-Devlet üzerinden Emekli Maaşını yeni Garanti Bankasına geçirenler 450 TL Promosyonu hemen alabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ffffffff
Ffffffff - 7 ay Önce

Tfdbxx